Treść opublikowana przez Traviz
-
Miał ktoś problemy z poduchami amortyzatorów?
Ja mam coś takiego na lewym tyle ZObaczymy czy coś pomoże PS. drogie te poduszki tak wogóle ?
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Tyle osób jeździ i jest git więc nie będzie problemu Napewno musi być OK !
-
Jaką macie temperaturę oleju w silniku w 1.8 T ?
Wracając do tematu :mrgreen: U mnie temperatura nigdy nie przekroczyła 95C ale niezależnie od trybu jazdy zwykle dochodzi do ok. 90C (nawet w gorące dni) no chyba, że jest zima to trochę ponad 80C Poprzedni właściciel zamontował podobno większą chłodniczkę oleju, ale ja niestety nie widziałem seryjnej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio, przykra sprawa Mój znajomy wypił dwa piwka i nie chciało mu się iść do Biedronki 200m więc pojechał... Zatrzymano go pod sklepem na kontrolę, balonik wykazał 0.27
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
No właśnie... nie wiem za ile czasu będzie mnie stać na B6 w turbo Poza tym teraz pomyślałem, że zamiast nowego auta zainwestuję w coś innego, bo na samochodach nigdy się nie wychodzi hehehe
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
No właśnie... czy w auto w wieku 10 lat jest sens np. jechać do VTG na virusa ? Czy już lepiej zostać tylko przy bieżących naprawach ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeśli duchowo można to i ja się piszę Czwartek nigdy mi nie pasował
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
:mrgreen: Index predkosci L (lexus ) - 120 :twisted:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Jak opony ? Może Zwykle jeździłem do 120km/h, tylko wczoraj mnie podkusiło bo się spieszyłem, no i jeszcze ten wiatr :roll: Ale, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Już prawie mam załatwione oryginalne po drugim liftingu
-
Pukanie przy ruchach kierownicą na postoju.
Ja wymieniłem końcówki drążków i łączniki stabilizatora (tak to nazwali w sklepie znajomego) i mimo to delikatnie czuć stukanie :/ Gdzie tym razem ? Mój kumpel w 1.8T AEB ma dokładnie to samo
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Pikuś, mam zwykły kluczyk, tyle że napewno jest w nim IMO oraz przycisk do alarmu :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
piotr1602, hehehe Swoją drogą ostatnio właśnie i tak zastanawiałem się czy już nie czas na wymianę tych lamp na oryginalne No i same lampy mi pomogły w wyborze :mrgreen: Tak po prostu musiało być
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Opinie są jak dziury w d*pie - każdy ma swoją :twisted: poza tym pisze się badziewia :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Rozumiem że to są te co ty miałeś i odradzasz?? :mrgreen: Hehehe, dokładnie te same i fotki z przed 5 minut :twisted: [ Dodano: 2006-05-19, 08:57 ] piotr1602, to było do mnie :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=105101623 Może ktoś się skusi ? :mrgreen: hehe
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Wiecie co ? Wczoraj to się wściekłem Pędziłem po trasie cały czas pod wiatr, mijałem rząd ciężarówek z naprzeciwka i w lusterku wstecznym zobaczyłem jak poderwało mi klosz tylnej lampy :!: Taka lipa, że normalnie szok Łudziłem się, że może się tylko porysował po upadku, ale w końcu przy takiej prędkości to została mi tylko uszczelka ze strzępkami szkła... NIE KUPUJCIE tych lamp "Mądry Polak po szkodzie" Wkurzony kupuję tym razem oryginalne lampy po drugim liftingu
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Czyli rozumiem to tak: kupuję sobie kluczyk (w miarę oryginalny), dorabiam gdzie popadnie i koduję sam VAGiem ? Tylko, gdzie znaleźć instrukcję kodowania ? :roll:
-
A4 + RS6
No i wszystko jasne :mrgreen: O to chodziło
-
[a4 1,8 avant quattro]problem po zalozeniu sekwencji
Mój ojciec ma firmę, która zakłada instalacje gazowe, tak też i zrobiliśmy eksperyment z moim 1.8T Komputer za każdym razem jest programowany pod dane auto, nie stosuje się wgrywania gotowych plików bo jak wiadomo każde auto trzyma inne parametry. Co tu dużo pisać. Ingerencja jest wyłącznie w sterownik gazowy, jeśli masz membranowy reduktor to instalka ułoży się koło 1000km. To, że odczuwasz gorsze parametry na benzynie jest najprawdopodobniej wynikiem zwiększenia masy pojazdu. Moje auto waży 160kg więcej (zbiornik paliwa i gazu do pełna) niż mam napisane w dowodzie. Niestety nie ważyłem go przed założeniem gazu. Instalka waży napewno mniej, ale dodam tylko, że litr gazu średnio waży 0,55kg w warunkach normalnych To, że jest głośniej pod maską może być spowodowane głośniejszą pracą wtryskiwaczy gazowych I przestańcie wreszcie negować teorię, że LPG niszczy - nad tym pracują nie tacy inżynierowie jak my i wszystko jest wyliczone Pozostaje tylko fakt, żeby dobrze to założyć i wystroić W obecnej chwili mam komputer, który zapobiega zubożeniu mieszanki itp. Jednym słowem - jeśli coś miałoby zaszkodzić silnikowi dopływ gazu zostaje odcięty i podawane jest paliwko Zrobiłem już 20 tys i jest wszystko OK Tylko przy silnikach z TURBO czasem są problemy z odcinaniem gazu przy energicznym przyspieszaniu, zwłaszcza przy zwiększonym ciśnieniu doładowania, ale coś za coś. Jeśli się jeździ normalnie i z głową to wszystko gra
-
A4 + RS6
A o które chodzi :mrgreen: O te WL z fotek z Koszalina
-
A4 + RS6
A czy jest coś jeszcze o czym zapomniałeś nam napisać ? :mrgreen: np. u mnie na sportowym nie ma różnicy czy 215/45R17 czy 195/65R15 To jak jest z tymi tablicami ? Bo nie zauważyłem nigdzie odpowiedzi
-
A4 + RS6
niemożliwe... przecież to 1/4 !! Mówisz jak o magnetyzerach
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
chyba raczej OPŁACA SIę NIC W TYM SILNIKU ROBIć
-
wylaczenie postojowek przy swiatlach drogowych
Keżor, ja tam bym tak się nie rozpisywał o swoich dokonaniach z panami niebieskimi... władza ma uszy i oczy szeroko otwarte I nie żebym żartował... Znam co najmniej jedną osobę, która ma przez coś takiego problemy... Każdy miał swoje przygody z niebieskimi, jedni lepsze inni gorsze, ale proponuję porozmawiać o tym na spocie przy piwku niż publicznie na forum
-
A4 + RS6
Aha, i jeszcze jednego zapomniałem się zapytać... Dlaczego w podpisie masz Skąd: Koszalin a auto jeździ na tablicach z okolic Legionowa (mazowieckie) ? Nie powinno być ZK ?