Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Traviz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Traviz

  1. w zimę też nie myłem niuni Kiedyś umyłem to mi poprzymarzało tu i tam w zawieszeniu Dlatego w tym roku od pierwszego śniegu do pierwszych dni na plusie Poza tym Staram się myć niunię raz na tydzień, w środku co dwa/trzy tygodnie mi wystarcza - bo po porządnym wysprzątaniu wystarczy tylko raz na tydzień wytrzepać dywaniki i przetrzeć wilgotną i suchą szmatką i jest super Jeżdżę sam, więc nie bałaganię strasznie Czasem przetrę jeszcze z kurzu pod maską Na myjnie nie odważyłbym się jechać...
  2. Sorry, że tak późno, ale byłem trochę zabiegany i zawsze zapomniałem wziąść do auta aparatu Nie widać za bardzo co i jak, ale obejrzyj zdjęcie w oryginalnych rozmiarach to może coś zobaczysz. Ten silniczek po prawej to od regulowania temperatury, a ten niebieski to nie pamiętam od czego był
  3. Nie zapominaj, że w USA paliwko kupuje się za śmieszne pieniądze w porównaniu do zarobków Z tego co się wstępnie orientowałem, 1 galon kosztuje tam ok. 1$. Zarabiając ok. $8/h co dwie minuty zarabiasz na litr benzyny Ja też bym się nie zastanawiał ile mi auto pali :mrgreen: hehehe
  4. Zegary mogą mieć kontrolkę tylko może być ona nieużywana Fakt faktem, jeśli jest IMMO to po przekręceniu zapłonu w zegarze obrotów zapali się na dłuższą chwilę pomarańczowa kontrolka Po kilku sekundach sama powinna zgasnąć
  5. a ja z Austrii dostałem tylko jeden kluczyk buuu
  6. i to chyba jedyny plus
  7. Auto wypas Chlapacze aż tak bardzo nie kłują w oczy, więc jest OK Faktycznie, gleby brakuje Ja bym usunął z klapy napis A4 i 1.8T Felgi ładne, ale małe - giną w tym aucie Do tego pomalowałbym w kolor dolny plastik tylnego zderzaka, z przodu też można I poza tym nie mam więcej pomysłów
  8. Odpowiedź na to pytanie to jak wróżenie z fusów
  9. spoko, u mnie też się zaczęło kilka dni temu Klamka przy zamykaniu drzwi lekko zadrży, ale poza tym cisza
  10. Wszystko zależy od tego kto i jak to zrobi. Znajomy w Passacie 1.8T '02 ze 150KM ma 180KM, a robiła to jakaś bardzo mała, nieznana firma w Poznaniu. W dodatku stroili bez hamowni, a jak się później (w Warszawie na hamowni) okazało udało się im wycelować w 180KM Sądzę, że VTG zrobiło by lepiej mając pod ręką hamownie oraz bagaż doświadczeń związanych z koncernem Audi Kilka koni wycisnęliby napewno więcej... aha, i jeszcze podobno wg teorii granice rozsądku (czyli jakby bezpieczeństwa) zamykają się na ok. 20-25%
  11. pet3r, teoria mówi, że o ok. 30% mocy więcej, ale coś koło 190KM może się uda Spalanie to taki dziwny temat - osobiście nie lubię, gdy się go porusza bo w zasadzie to nie prowadzi do niczego... Nie ma dwóch takich samych aut, nie ma dwóch takich samych miejsc, warunków atmosferycznych, a co najważniejsze nie ma takich samych dwóch kierowców, więc co za tym wszystkim idzie, nie ma dobrego porównania... Jedyne porównanie jakie wchodzi w grę to jazda dwoma autkami taki sam odcinek drogi takim samym stylem Ja sam nie wiem ile teraz mam, ale zanim shamuję to kilka rzeczy mam do zrobienia, a teraz potrzebuję chajsu na inny cel
  12. Zapewne Twoje wtryski byłyby za mało wydajne, mogłoby to skutkować np. osłabnięciem auta w pewnym zakresie obrotów (zwłaszcza wyższych), a nawet problem z osiągnięciem tych obrotów Zeby Twoje wtryski chodziły prawidłowo to należałoby zmienić elektronikę, ale wtedy auto napewno straciłoby na mocy... to wszystko tak czysto teoretycznie...
  13. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Od kodów klimatronika Daj znać co wyjdzie - będziemy myśleć dalej
  14. Gajzer, ten temat chyba bardziej pasuje do "Elektryka, Klimatyzacja i Wnętrze" niż "Silnik , Napęd i Skrzynia Biegów" :roll: Przeniesione
  15. 9L/100 w trasie 14L/100 w mieście Styl jazdy taki mieszany, czasem spokojnie, czasem agresywniej
  16. OT: swoją drogą to te progi co mają w ofercie do A4 nie są łudząco podobne do S4 ?
  17. Nie wiem, mogę się mylić, ale ciśnienie oleju może nie być za duże Jeśli zapaliła Ci się kontrolka smarowania to była to już sytuacja powiedzmy podkrytyczna. Ta kontrolka zapala się tylko przy bardzo niewielkich ciśnieniach... Postaraj się sprawdzić czy cykanie dochodzi ze wszystkich cylindrów (osłuchaj stetoskopem najlepiej ew. śrubokrętem ) i czy to napewno zawory bo może panewka się któraś wybiła na wale i uderza u góry (już jeden taki przypadek spotkałem - wszyscy myśleli, że to samoregulator a później się okazało, że panewka) Pozdrawiam, Traviz
  18. U mnie wiatr nie wieje napewno do 160, bo dalej to już nie zwracałem na to uwagi, ale czasem denerwuje mnie jak słyszę zawirowania przy uszczelkach - tak ma podobno wiele modeli Już się bałem, że coś było uderzone i źle zrobione, ale obejrzałem auto dokładnie w tych miejscach i porównałem z autem kolegi i jest OK
  19. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Śliczne S4 Link jest kolejnym dowodem na to, że światełka US-look są naprawdę ładne
  20. Traviz odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    to nie jest zwykły banan - to banan od Chiquity Swoją drogą trochę czasu i sianka trzeba włożyć
  21. Traviz odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    banany ?
  22. Traviz odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    Kunio, kolor autka powoduje, że lepiej prezentuje się z Mattig'iem U mnie np. mam Kameii i wygląda badziewnie bo tak, jakby maska bez grilla była, brakuje mi trochę tego chromu Pochwal się, gdzie można za przyzwoitą kasę kupić Mattig'a
  23. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Hugo, a jak wyglądają progi w S4 ? Z tego co ja wiem to są ciężkie do dostania
  24. Nie wiem czy coś pomogę, ale wrzucę screen'a z ETKi... Zainstalowałem to trzeba korzystać
  25. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Dokładnie te z indeksem prędkości L do 120km/h Powyżej odkleja się szkło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.