Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Traviz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Traviz

  1. Ja wymieniłem końcówki drążków i łączniki drążka stabilizatora i nadal puka na postoju :???:
  2. Może gaz wyciągniesz?? :razz: Jeśli to zwykła instalacja "na zwężce" to różnica będzie i na benzynie Ale jeśli chodzi o wtrysk to jedynie spadek masy auta da odczucie lepszych osiągów
  3. Pikuś, byłem ciekawy co to za firma, jaka hamownia itp Żeby się shamować muszę poprawić parę dupereli, ale czeka mnie wyjazd za granicę i na razie kasę zainwestowałem w coś innego, więc pomiar pewnie poczeka kilka miesięcy, aż wrócę
  4. Pikuś, to jest nowy partner VTG ale ten świat mały
  5. Panie, takie rzeczy to tylko w Erze hehe Osobiście popieram, ale są modele godne uwagi i w taki momencie nie zwracałbym już chyba na kolorystyke To ma ładnie grać, a nie wyglądać Może Alpine CDE-9845RR ? Dobre, tanie, MP3 i nawiązuje do kolorystyki wnętrza
  6. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Nie da się.Niech postawi na cegłach , wrzuci wsteczny , gaz w podłoge i licznik się cofnie Nie cofnie się :twisted: bo to nie są liczniki z poloneza na linkę. :razz: Domniemam, że Hugo po prostu sobie zrobił mały żarcik i nie pisał tego powaznie :mrgreen: Bo to nawet nielogiczne :twisted: A może był ciekawy czy ktoś spróbuje ? :twisted:
  7. tomaszust, zanim cokolwiek rozbierzesz sprawdź :arrow: Kody Klimatronika Bo z tego co tu wyczytałem nie wiesz jeszcze co zawiniło
  8. Masz więcej szczegółów na ten temat ?
  9. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    na każdej giełdzie samochodowej .... :twisted: Albo na allegro
  10. Taka skóra to mi przypomina Stara co kiedyś jak byłem mały piwo Karlik przywoził do sklepu Super Sam :mrgreen: Hehe, fakt - i ja te czasy pamiętam
  11. Traviz odpowiedział(a) na QBAba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Po faceliftingu znaczki były tak właśnie naklejane I to najbardzie właśnie mi się niepodoba , reszta fajna ten chromik na klapie i tą lotke bym usunął , reszta mi się podoba P.S. Jak możesz prześlij mi na maila [email protected] zdjęcia w dużej rozdzielczości tej konsoli z nawigacją i przeniesionym klimatronikiem i jak możesz daj znać kto ci to robił , bo tak z daleka to dość ładnie to wygląda. bratpit, http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=12939#12939
  12. Traviz odpowiedział(a) na QBAba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Krzychu88, bo po liftingu tak niby przyklejają
  13. Traviz odpowiedział(a) na QBAba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Murzyn, podobają się, tylko z moich doświadczeń z takimi lampami wynika, że lepiej zostać przy serii Wyobraź sobie, że ktoś uszkodzi Ci jeden klosz - musisz kupić drugie dwa nowe, bo na sztuki nie dostaniesz... No masz, i tym sposobem pewnie będę musiał szukać dalej lamp po 2 lifcie, bo Ty już swoich nie sprzedasz
  14. Myślałem raczej o listwie na samym dole klapy ale spoko
  15. Traviz odpowiedział(a) na QBAba temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jakby co to pamiętaj o mnie I dobrej cenie QBAba, Ładne autko Ten chrom na lusterka i wokół szyb jest ten allegrowy czy oryginał ? Bo jeśli allegrowy i trzyma się dłuższy czas to chyba też sie skuszę Chociaż lusterka wolałbym in-pro
  16. Czarno nie czarno Wiadomo, czystko to nie będzie - swoje lata ma Ale zapytam: - Jaki olej ? - Kiedy wymieniany ? - Nie dymi, nie kopci ? - Nie bierze oleju ? Bo to chyba najważniejsze Wygląd silnika liczy się raczej z zewnątrz, czy nie ma wycieków itp. Żeby obejrzeć od wewnątrz to trzeba rozebrać Ja mimo, że mam podobnie to widziałem już swój silnik w najdrobniejszych elementach i wiem w jakim jest stanie
  17. hmm... a może go miernikiem sprawdzić czy działa ? Bo może nie daje sygnału...
  18. W razie czego pisz co i jak U mnie wygląda to tak samo
  19. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    QBAba, no ale do B6 tego nie włożysz, nie tak ?
  20. Wyobraź sobie minę kolesia w nowym Mondeo jak zostaje na światłach A ustał specjalnie z lewej strony Niestety nie wiem jaki miał motor bo nie miałem tej nieprzyjemności oglądać klapy bagażnika tego ziomka :twisted:
  21. moim zdaniem nie ma tych czujników
  22. Jarek, pewnie chodzi o przewody do Intercoolera
  23. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    QBAba, respect, ale i tak nie wiem czy za tę kasę nie wolałbym kupić palmtop'a z osprzętem itp... wyjdzie może trochę drożej (zależy jakiej firmy itp) ale przesiadka choćby na nowszy model A4 jest łatwiejsza bo zabierasz palma i jazda, a tak to trzeba się rozstać ze sprzętem
  24. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    :arrow: [email protected] FIS-a mam
  25. Traviz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Slawo80, staram się pomóc jak tylko mogę O jakiej dokumentacji piszesz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.