Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Traviz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Traviz

  1. matko, czego to teraz nie wymyślą :mrgreen:
  2. No tu się akurat domyślałem, ale chodziło mi głównie o elektrykę
  3. Traviz odpowiedział(a) na duke temat w Nadwozie i Wnętrze
    hehe no wiem nie pomalowalbym najpierw zderzakow a potem dopasowal na aucie :mrgreen: :mrgreen: Sprawdzilem pasuja ladnie, przelozylem mocowania no i bede w tym tygodniu zakladal juz pomalowane:) Pozdrowionka A! No bo ja zrozumiałem, żeś je pomalował w ciemno To spoko Pochwal się fotkami
  4. No, zobaczymy Ale w tym tygodniu napewno nie dam rady bo mam egzaminy
  5. Daleko, nie daleko Punk widzenia zależy od punktu patrzenia ale to nie o to chodzi... Muszę najpierw wyszykować auto bo kicha się gdziekolwiek pokazać Jest sporo pracy jeszcze przy autku Tył uderzony, lampy do wymiany, drzwi tylne kierowcy mi zarysowano, a z przodem lekko porysowanym i lekko uszkodzoną maską już kupiłem, tak więc blacharz i lakiernik i mogę się pokazać Bo alusy jakieś zawsze się skołuje :mrgreen: ale jakoś mam pecha normalnie.... Zamiast tę kasę pakować w mody to ja się bawię w styling...
  6. Jakoś nie wierzę, żeby taka puszeczka zrobiła około 2 atmosfer w kole
  7. a u mnie to stuka po drugiej stronie
  8. to dopiero jest woz drabiniasty :!: mialem B4 i przesiadke na A4 moge porównac do przeniesienia d*py z taboretu na fotel ... :twisted: Ja poprzednio miałem B3, już na serii ładnie mnie wytrzęsło
  9. Ja do lamek Boscha kupiłem H7 Tungsram 50+ To są chyba najlepsze z tych "marketowych". A nad lepszymi się kiedyś pomyśli...
  10. Poczekaj, aż ja zawitam kiedy na spota - ja się nie boję * :twisted: * chyba
  11. Ja tam się nie będę z tym użerał Dam to znajomemu i zaufanemu człowiekowi Kunio, jak się objawia wahacz ? Skrzypienie to już norma, najbardziej wkurza mnie to, że skrzypi nie tylko w środku auta ale najgłośniej na zewnątrz Ludzie się oglądają, że hey... Czasem jak w jadę w jakiś dołek to słychać taki głośniejszy stuk. Coś czuję, że będzie trzeba rozebrać i robić wszystko, bo i po co rozbierać 10 razy...
  12. A jak zleci powietrze z koła ?
  13. Widziałem jak znajomy wulkanizator nie raz klął głupotę ludzi, którzy tego użyli :twisted: Nie dość, że opona do wywalenia (bo strasznie ciężko to usunąć) to jeszcze felga w tym ubabrana... Jednym słowem nie polecam. A co do dojazdówki to zapytam z ciekawości - jak się zachowuje napęd quattro na takim cudeńku ? Bo ogólnie wiadomo, że wszystkie koła powinny miec takie same parametry, w przeciwnym wypadku szlag trafia nasze piękne quattro... Ile można na tym przejechać bez obaw o napęd ? A powiedz mi jeszcze... jak użyjesz zapasówki w spray'u to czym napompujesz koło ? Poza tym mi kilka razy zdarzyło się rozciąć oponę na polskich drogach (niski profil + dziury) i żaden spray nie zastąpiłby koła zapasowego
  14. Jak ja jeździłem na szerokich laczkach to moim zdaniem było ciszej Niektóre dziury obejmowałem szerokością opony :twisted:
  15. Kunio, wymieniłeś te poduszki ? Bo ja się muszę zabrać za tył i jestem ciekawy jak efekt Zaczęło mi ciąć oponę a to oznacza, że któreś tulejki mają już niezły luz... Pewnie trzeba rozebrać wszystko i wymieniać po kolei Wie ktoś czy zawieszenie z tyłu w Quattro jest regulowane ?
  16. U mnie anteny brak a radyjko pięknie gra Co do umiejscowienia wzmacniacza antenowego to powinien tam być, ale ja osobiście nie zaglądałem jeszcze nigdy do tego (odpukać!)
  17. Traviz odpowiedział(a) na duke temat w Nadwozie i Wnętrze
    Po pierwsze to sam handlowałem kiedyś takimi odlewami i tyle tylko mogę powiedzieć, że nie chciałbym tego założyć do siebie :twisted: Nie ma to jak oryginał, a jeśli chcesz ciekawsze wzory to kupuj oryginalne zderzaki np. Rieger, Kerscher, Oettinger itp... Po drugie to zawsze, ale to zawsze zakładasz najpierw zderzak by sprawdzić jak pasuje a następnie malujesz, ale nigdy odwrotnie...
  18. dużo jest rezanka z ksenonkami ?
  19. Traviz odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Panowie, a co może być przyczyną wyświetlania się: 18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne Dodam, że naprawiany był silnik nawiewu, ale czy to od niego ? :???:
  20. Kunio, tylny, strona kierowcy
  21. Artex, jak wyjmiesz schowek i zaczniesz zmianiać temperaturę to powinien sterować dźwigienką bo może jest tak, że pracuje tylko do pewnego momentu tak jak u mnie było Zmieniaj temp co 1-2 stopnie i patrz jak się zachowuje Poza tym jeszcze raz napiszę: podstawą do naprawy czegokolwiek jest najpierw sprawdzenie błędów na kanale 1
  22. Poza tym to pytanie raczej na streetracing.pl Tam wiedzą co zrobić z wolnossącymi A my możemy tylko doradzić SWAPa lub kupno auta turbodoładowanego
  23. Traviz odpowiedział(a) na Flaha temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wojtas-audi, co rozumiesz przez "sensowny" wydech ?
  24. Pomyłka - moje felgi są chyba 8.5" Pamietaj: Im mniejsze ET tym felga idzie bardziej na zewnątrz auta Aż chyba sprawdzę jutro dokładnie jakie te ET mam żeby nie było na mnie Bo fele i tak leżą w garażu...
  25. bratpit, wejdą - ja mam takie tyle, że opona to 215/45R17 a to jakieś niecałe 1.3mm mniej na promieniu Mój znajomy ma taką oponę, ale nie wiem jakie ET tych siedemnastek, ale ja mam dodatkowo niższe auto tak więc wniosek: WEJDĄ !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.