Treść opublikowana przez Traviz
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
matko, czego to teraz nie wymyślą :mrgreen:
-
które lampy lepsze i jaka jest różnica
No tu się akurat domyślałem, ale chodziło mi głównie o elektrykę
-
Zderzaki RS
hehe no wiem nie pomalowalbym najpierw zderzakow a potem dopasowal na aucie :mrgreen: :mrgreen: Sprawdzilem pasuja ladnie, przelozylem mocowania no i bede w tym tygodniu zakladal juz pomalowane:) Pozdrowionka A! No bo ja zrozumiałem, żeś je pomalował w ciemno To spoko Pochwal się fotkami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No, zobaczymy Ale w tym tygodniu napewno nie dam rady bo mam egzaminy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daleko, nie daleko Punk widzenia zależy od punktu patrzenia ale to nie o to chodzi... Muszę najpierw wyszykować auto bo kicha się gdziekolwiek pokazać Jest sporo pracy jeszcze przy autku Tył uderzony, lampy do wymiany, drzwi tylne kierowcy mi zarysowano, a z przodem lekko porysowanym i lekko uszkodzoną maską już kupiłem, tak więc blacharz i lakiernik i mogę się pokazać Bo alusy jakieś zawsze się skołuje :mrgreen: ale jakoś mam pecha normalnie.... Zamiast tę kasę pakować w mody to ja się bawię w styling...
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
Jakoś nie wierzę, żeby taka puszeczka zrobiła około 2 atmosfer w kole
-
Miał ktoś problemy z poduchami amortyzatorów?
a u mnie to stuka po drugiej stronie
-
czy u was tez jest słabiutko z komfortem??
to dopiero jest woz drabiniasty :!: mialem B4 i przesiadke na A4 moge porównac do przeniesienia d*py z taboretu na fotel ... :twisted: Ja poprzednio miałem B3, już na serii ładnie mnie wytrzęsło
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ja do lamek Boscha kupiłem H7 Tungsram 50+ To są chyba najlepsze z tych "marketowych". A nad lepszymi się kiedyś pomyśli...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poczekaj, aż ja zawitam kiedy na spota - ja się nie boję * :twisted: * chyba
-
Miał ktoś problemy z poduchami amortyzatorów?
Ja tam się nie będę z tym użerał Dam to znajomemu i zaufanemu człowiekowi Kunio, jak się objawia wahacz ? Skrzypienie to już norma, najbardziej wkurza mnie to, że skrzypi nie tylko w środku auta ale najgłośniej na zewnątrz Ludzie się oglądają, że hey... Czasem jak w jadę w jakiś dołek to słychać taki głośniejszy stuk. Coś czuję, że będzie trzeba rozebrać i robić wszystko, bo i po co rozbierać 10 razy...
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
A jak zleci powietrze z koła ?
-
[ALL B5] Rozmiar dojazdówki
Widziałem jak znajomy wulkanizator nie raz klął głupotę ludzi, którzy tego użyli :twisted: Nie dość, że opona do wywalenia (bo strasznie ciężko to usunąć) to jeszcze felga w tym ubabrana... Jednym słowem nie polecam. A co do dojazdówki to zapytam z ciekawości - jak się zachowuje napęd quattro na takim cudeńku ? Bo ogólnie wiadomo, że wszystkie koła powinny miec takie same parametry, w przeciwnym wypadku szlag trafia nasze piękne quattro... Ile można na tym przejechać bez obaw o napęd ? A powiedz mi jeszcze... jak użyjesz zapasówki w spray'u to czym napompujesz koło ? Poza tym mi kilka razy zdarzyło się rozciąć oponę na polskich drogach (niski profil + dziury) i żaden spray nie zastąpiłby koła zapasowego
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
Jak ja jeździłem na szerokich laczkach to moim zdaniem było ciszej Niektóre dziury obejmowałem szerokością opony :twisted:
-
Miał ktoś problemy z poduchami amortyzatorów?
Kunio, wymieniłeś te poduszki ? Bo ja się muszę zabrać za tył i jestem ciekawy jak efekt Zaczęło mi ciąć oponę a to oznacza, że któreś tulejki mają już niezły luz... Pewnie trzeba rozebrać wszystko i wymieniać po kolei Wie ktoś czy zawieszenie z tyłu w Quattro jest regulowane ?
-
Gdzie znajduje się antena?
U mnie anteny brak a radyjko pięknie gra Co do umiejscowienia wzmacniacza antenowego to powinien tam być, ale ja osobiście nie zaglądałem jeszcze nigdy do tego (odpukać!)
-
Zderzaki RS
Po pierwsze to sam handlowałem kiedyś takimi odlewami i tyle tylko mogę powiedzieć, że nie chciałbym tego założyć do siebie :twisted: Nie ma to jak oryginał, a jeśli chcesz ciekawsze wzory to kupuj oryginalne zderzaki np. Rieger, Kerscher, Oettinger itp... Po drugie to zawsze, ale to zawsze zakładasz najpierw zderzak by sprawdzić jak pasuje a następnie malujesz, ale nigdy odwrotnie...
-
które lampy lepsze i jaka jest różnica
dużo jest rezanka z ksenonkami ?
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Panowie, a co może być przyczyną wyświetlania się: 18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne Dodam, że naprawiany był silnik nawiewu, ale czy to od niego ? :???:
-
Gdzie znajduje się antena?
Kunio, tylny, strona kierowcy
-
silniczki położenia klapki nawiewów - problem !!!
Artex, jak wyjmiesz schowek i zaczniesz zmianiać temperaturę to powinien sterować dźwigienką bo może jest tak, że pracuje tylko do pewnego momentu tak jak u mnie było Zmieniaj temp co 1-2 stopnie i patrz jak się zachowuje Poza tym jeszcze raz napiszę: podstawą do naprawy czegokolwiek jest najpierw sprawdzenie błędów na kanale 1
-
Chip do benzyny ??
Poza tym to pytanie raczej na streetracing.pl Tam wiedzą co zrobić z wolnossącymi A my możemy tylko doradzić SWAPa lub kupno auta turbodoładowanego
-
moje fotki
wojtas-audi, co rozumiesz przez "sensowny" wydech ?
-
Wieksze opony do A4...
Pomyłka - moje felgi są chyba 8.5" Pamietaj: Im mniejsze ET tym felga idzie bardziej na zewnątrz auta Aż chyba sprawdzę jutro dokładnie jakie te ET mam żeby nie było na mnie Bo fele i tak leżą w garażu...
-
Wieksze opony do A4...
bratpit, wejdą - ja mam takie tyle, że opona to 215/45R17 a to jakieś niecałe 1.3mm mniej na promieniu Mój znajomy ma taką oponę, ale nie wiem jakie ET tych siedemnastek, ale ja mam dodatkowo niższe auto tak więc wniosek: WEJDĄ !