Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alona

  1. ile kosztuje? ile kosztuje?
  2. lepiej mi powiedzcie ile kosztuje czujnik od ABS'a, bo mi rozwalili dzisiaj??? :wallbash: albo padł ze starości?? :mysli:
  3. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: WYDAŁO SIĘ !!!!!!!! Tomek eS, jesteś the best!!!!!!
  4. ano różnica jest taka, że po mydło w płynie nie trzeba sie schylać :naughty:
  5. leżeć ooo sięgac po mydło na leżąco?? :kox: ok, już o nic więcej nie pytam :kox:
  6. po co na PW,odpisze na forum pre,ja nie siadam wolisz stać?? :mysli: :polew:
  7. pewnie antonio
  8. no dobra, a co z tą godziną spotu Dziewczynki??
  9. też jestem za, miało mnie nie być, bo o 20 impreza urodzinowa mojego Tatulka więc akurat po pracy mogę wpaść :kox: chociaz może w sumie sobie odpuszcze, żebyście troche zatęsknili :tongue4:
  10. to sie nazywa integracja :kox:
  11. upsss nie zauważyłam, wybacz
  12. w czwartek?? grilla?? hmmm... nie wiem czy ktoś będzie chciał tak w środku tygodnia chyba, że w weekend jakiś może coś wymyslimy?? :mysli:
  13. siema chłopakkky :kox: Buszek, jak tam Twój wyciek?? :tongue4: czemu od Was nikt na ogólnopolski nie jedzie, hmmm?? :thumbdown:
  14. a napełniałeś??
  15. aaa no racja poszło chyba
  16. kto ma chociaż ulicę do Madasa, bo przelewu nie moge zrobić bez adresu?? :wallbash: jak zwykle na ostatnią chwilę
  17. ja też ewentualnie podziękuję
  18. Ignoruje?? :gwizdanie: tak "chamsko ignoruje" to ładnie powiedziane wolisz "OLEWA"? (nie powiem czym) powinieneś włosy na rudo przefarbować!
  19. hmmmm... :mysli: Bieniek, dlaczego tak po chamsku ignorujesz swoją najlepszą koleżankę z klubu?? :thumbdown: przecież jeszcze będziesz miał wiele esejów do napisania na tej Twojej polidupie :kox: a przecież nie masz kogo innego do wykorzystywania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. był widzisz bieniek,to drań nawet się nie przywitał przecież się przywitał mieliście zabawe z gadania głupot, co?? ja tam sie troche jak w pszedszkolu poczułam, chodzenie po bułki do sklepu :D
  21. o wytrzeźwiał :kox:
  22. ale który ,bieniek czy kocky Ciebie miałam na myśli czyli Tomeks32 :kox: Bieniek się prawie nie odzywał, nie miał nic do powiedzenia w tej kwestii :polew: :polew: za to Ciebie było słychać najwięcej, a że Kocky tam był, to nawet nie wiedziałam :polew: :polew:
  23. Tomek, nie pij tyle, bo głupoty zaczynasz gadać przez telefon!!!!!!!!! :polew: PANOWIE, moze ktoś odpowiedziałby mi na moje pytanie!!?????? :kox: co ja z Wami mam :no: :no:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.