Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. wiem... sprobuje
  2. Kurna... I ja sie zastanawiam mocno... Nie dosc, ze kasa leci (Marlboro lights 1.5 paki dziennie), to jeszcze na treningach pluca wypluwam
  3. wystepuje
  4. jest duzo z przodu podbno kreci sie to to pod maska jak benzyniak
  5. a wiesz ze przed chwila doslownie zauwazylem, ze zle napisalem nazwisko?
  6. eeee, toyota juz raz straszyla
  7. wustyle odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    nie no juz dawno trafilem, ale bylem zaskoczony jakoscia zdjec stalelitarnych (nigdy nie zagladalem do tej zakladki)
  8. wustyle opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    czapki z glow za jakosc zdjec satelitarnych wejdzcie na www.zumi.pl-->satelita i jazda jestem w szoku
  9. :kox: o jezu
  10. nie chce lotki ... przynajmniej narazie moze jak bede miec jakas w reku i przemierze to mi sie spodoba ale jak na ta chwile to podoba mi sie jej czysta dupeczka. 2 wydechow tez nie wyrezam dlatego ze mam podloge kola zapasowego i raczej nie zmiesci sie druga rurka ... chyba zeby nie kopcila w wersjach Q chyba da sie tylko 2 wydechy wyrezac... musze zobaczc wlasnie jak u kolegi idzie podloga z tylu bo bez lotki rzeczywiscie ladnie wyglada ale strach sie bac na wyjsciu z zakretu z pedalem gazu w podlodze i mokrej nawierzchni troche...
  11. Nie wiem na ile interesujesz się rajdami, ale pisząc takie teksty chyba nie bardzo. Wiedziałbyś że Solberg w tym sezonie prywatną "zabytkową" Xsarą jeździ lepiej niż wcześniej fabrycznym nowym Subaru :gwizdanie: Kierowcy BMW w tym sezonie też jeżdżą jak babcie... Ale czy dlatego że brak im umiejętności? Adams: Interesowalem sie kiedys rajdami, kiedy za kierownica siedzial moj idol Carlos Seinz Pamietam, ze bracia Solbergowie jezdzili wtedy rewelacyjnie (co w zasadzie i dzis potwierdza regule, ze skandynawowie sa swietnymi kierowcami) Chodzi mi nadal o to, ze nawet najlepszy kierowca w niezbyt dobrym aucie nie bedzie mial wynikow i to wlasnie stalo sie z teamem Subaru WRC, a jesli jest mozliwosc odejscia ze sportu lub z jakiejs jego dziedziny w glorii slawy to trzeba to wykorzystac Mocno to przerysowalem, nie ma co sie spinac
  12. dzis wgralem NXE tez se pozgrywam wszystko na dysk w koncu mam 120 GB nie?
  13. http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Felipe-Massa-wrocil-na-tor,wid,11544264,wiadomosc.html?ticaid=18d58&_ticrsn=5
  14. to prawda mam na mysli zejscie ze sceny w blasku chwaly Loeb moze zakonczyc spokojnie kariere w WRC i isc dokadkolwiek
  15. Przyznam szczerze, ze nie mam czasu teraz szukac i potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Auto po wirusie (180 KM), ma wyciety kat i calkowicie wymieniony uklad dolotowy wiec pewno pare kucy wskoczylo. Zbliza sie wymiana klockow, a tarcze sa w oplakanym stanie. Prosze o podpowiedz kogos, kto ma wydajniejszy uklad hamulcowy w zawirusowanym aucie (srednica tarcz zostaje ORI) Oczywiscie mam na mysli komplet - klocki+tarcze, plyn bedzie DOT 5.1 dziekuje
  16. a co to za problem? moje auto na hamowni rozpedzili do 257 km/h mysle ze moglby sie spokojnie na drodze rozbujac do tej predkosci
  17. to byla przenosnia chodzilo mi o caloksztalt (w tym takze o to, ze pod koniec swojej kariery w wrc team subaru nie mial prawie nic do powiedzenia) tak lepiej?
  18. podlaczylem wlasnie G25 pod xboxa kiera sie "ustawila", FF dziala ale sama kiera juz nie co za porazka ;(
  19. Wu dosłownie z ust mi to wyjąłeś. Oglądałem w niedziele i normalnie już nie mogłem tego słuchać ciekawe ze jak pokazuja ostatnio damona hilla albo mikke hakkinena to nic nie powie o nich madrego tylko nikol szarcinger i nikol szarcinger... co za gosc...[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 21:24_________________________________________________ no i dobra Loeb w WRC osiagnal juz wszystko lepiej zejsc ze sceny niepokonanym (chociaz Hirvonen juz mocno gryzie) i zaczynac od zera w innej formule, niz wypalac sie w kolejnych sezonach i coraz gorzej dawac rade "mlodym" co to daleko szukac? Solberg jezdzil w rajdach milion lat i pod koniec swojej kariery w subaru jezdzil gorzej niz jezdzilaby moja babcia
  20. i to jest wlasnie granie na kierze a nie na klawikordzie albo padzie :good: a ja se chyba kupie G25, Richard Burns Rally, podlacze do mojego iMaka co na nim lata win7 i bede napiedralal cala noc
  21. Teraz to strzeliłeś sobie samobója. Ten silnik przy dynamicznej jeździe 20 spali. jezdzac b. dynamicznie po miescie nie zawsze = palowanie przy b. dynamicznej jezdzie (dynamicznej ale z glowa) moje 1.8T nie pali wiecej niz 13l, przy palowaniu 25 l ale nie o tym, nie o tym ktorys z kolegow powiedzial juz, ze po prostu przebiegi krzywych roznia sie dla diesla i benzyny i finito
  22. mily wez usun telefon z profilu, bo zaraz ktos do Ciebie zadzwoni i zrobi Ci wyklad o: 1. mocy i momencie obrotowym 2. ortografii 3. mieszaniu w zeznaniach
  23. Co szybszego A5 3.0TDI po chipie od S5 to aż trudno uwierzyć. Jechałem z chipowanym A4 3.0TDI, i różnica w osiągach była spora, a waga A4 i A5 podobna mi tez sie nie chce wierzyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.