Treść opublikowana przez wustyle
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
zapowiada sie jedna z lepszych dyskusji na forum a i dobrze, bo w koncu ludziki dowiedza sie o co z ta moca i momentem chodzi
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
szuka wlasnie w googlach daj mu czas
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
troche sie tu mily rzeczywiscie zapetliles mieszasz w zeznaniach na szose do scigania sie tez sa dobre diesle - vide leon w WTCC i nagle widze ze forester (jak mniemam w benie) tez da rade w terenie? z postow naszych kolegow wychodzi na to, ze mozna przygotowac benzyne pod rajdy 4x4
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
przejedz sie foresterem on ci pokaze co potrafi a taki nie winny jest z wyglądu tez
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
mily sam zaczales z ta "jedynka"
-
F1, Rajdy i Motorsport
i ja mam taki postulat do pana Borowczyka ja wiem, ze Nicole Scherzinger jest przezajebista d*pa ale niech pan przestanie panie Borowczyk walic konia za kazdym razem kiedy pokazuje ja realizator wszyscy wiemy kto to jest, skad itd no rzygam jak slysze po raz kolejny o niej od niego
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
o tym Ci wjade w bloto i wyjade bez trudu http://foto.autozone.be/fotosauto/RRO/web450x300/Land-Rover-Range-Rover-Sport_5101982.jpg
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
no chyba ze seaty leony z WTCC albo audi R10 (chyba?) z Le Mains
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
i dlatego mowie: jesli kupie diesla (a wizja oddala sie coraz bardziej), to raczej 3.0 (tu kultura pracy jest bardzo ladna no i nie napiedrala jak traktor)
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
nie syf - 3.0 TDI i wyzej to bardzo porzadne konstrukcje rozwazam diesla tylko i wylacznie z powodow ekonomicznych (choc przyznam sie, ze po ostatnich szopkach z akcyza, projektami na przyszly rok w sprawie paliw troche sie ostudzilem)
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
moje 1.8T po chipie i wycietym katalizatorze chodzi calkowicie bezglosnie faktem jest, ze zrobilem ostatnio porzadny remont silnika, dolotu i czesci wydechu, ale rzeczywiscie jak rano ludzie odpalaja pod domem klekoty to szklanki jezdza w szafce w kuchni przymierzam sie powoli do diesla ale calkowicie podzielam zdanie Eleberoth'a
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
za***iste!
-
F1, Rajdy i Motorsport
Powinni usunac z kalendarza wszystkie uliczne wyscigi poza Monaco. No taka nuda ze szok
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
te gameplaye rzeczywiscie pokazywaly, ze auta prowadz sie tak jakos... dziko jezu mam nadzieje, ze jednak bedzie tak samo dobrze jak w 2 albo i lepiej...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! :kox: :kox:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
rozepnij quattro - takiego moda jeszcze nikt nie zrobil
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
GOW 2 napewno a COD kazde chyba fajne
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
rainbow six vegas jest ekstra!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gears Of War 2 - KOX Coś z serii Tom Clancy's - zawsze KOX
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=BorYVg8nkbs&feature=related :kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w dziaslo? no i jak? gites jest xbox nie?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dobra dzis przetestuje polaczenie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
moze byc i "raczej", przeciez antenke na wi-fi wpina sie jesli dobrze pamietam z tylu w port usb
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
router+kabel usb? czy router+kabel sieciowy?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mialem na mysli, ze wcale nie jestem podlaczony do netu nie mam tej zew antenki wi-fi co kosztuje milion euro, za to stary, nieuzywany router linksysa WRT 54G, ktory podobno mozna podlaczyc ale ja sie nie znam