Treść opublikowana przez wustyle
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
wporzo
-
[ALL] czy się opłaca?
bylo juz tyle razy o przekladkach...
-
Spotkania na drodze
To było naprawdę niezwykłe i zaskakujące spotkanie Pozdrawiam dokladnie tak bylo
-
Spotkania na drodze
czy spotkania w pracy tez sie licza? jesli tak, to pozdrawiam Kaske (czarny sedan, B5, 1.8T) [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 10:54_________________________________________________ no i wczoraj z kim sie zlapalem na Sobieskiego w wawie? granatowy sedan, B5 z jabluszkiem na klapie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
mowilem???
-
Dzień Kobiet
fajnie ze wrocilas '-)
- Dzień Kobiet
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
wlasciciel prawdopodobnie na wakacjach w tajlandii
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie ma na xbox-a ;( Mówię Wam ! Graficzna masakra ! Tak dopracowana gra w jaką jeszcze nie grałem !! Dla mnie jak na razie MISTRZ !! :drool: Wu – podobno ma wyjść na iXa, ale nie wiem jak to zrobią bo jedna mapa zajmuje koło 2GB.. :kox: kurde no... niech sie staraja... ;(
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie ma na xbox-a ;(
-
[ALL B5] Niedomykający się szyberdach
ja nie mam
-
[ALL B5] Niedomykający się szyberdach
tez mi nic innego nie przychodzi do glowy skoro nie przecieka to szukalbym przyczyny w luzach plastikow
-
[ALL B5] Niedomykający się szyberdach
a podczas deszczu przecieka?
-
[ALL B6] Drżenie kierownicy
wlasnie zacznij od opon
-
Spotkania na drodze
dzis rano, okolice przejazdu kolejowego w Kierszeku codziennie kolo 7.20-7.30 mijam sie z granatownym avantem B5 po lifcie (bardzo ladnie zrobionym) kto to?
-
Spotkania na drodze
srebrny avant B5, wpuscil mnie przed skretem do outletu w piasecznie wydawalo mi sie, ze to Spanky (chyba nie mialo relingow), ale odpowiedz na sms nie przyszla edit tak, to byl gentelmen Spanky
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ty to Michas jak cos juz powiesz to...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jesli jest ladniejsza niz poprzednik to zawsze warto kupic nie? a wajhe trzeba tez czasem przelozyc chce dzis cos kupic, zastanawialem sie miedzy halo 3 a GOW 2, ale halo jest bardziej quakowate, a w GOW widze za***isty klimat, chyba sie skusze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pany Czy ktos gral w Gears of War 2? warto kupic?
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
teraz Ty tu rzadzisz
-
Spotkania na drodze
moje rejony pracowe
-
[B6 AMB] Dławi się przy wciskaniu gazu na rozgrzanym silniku
"engine" moze wskazywac na zapchany katalizator
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
zaleca sie jezdzenie z nawiewem wlaczonym na przednia szybce caly rok, w ten sposob szklo jest caly czas "hartowane"
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jesli jest w dobrym stanie to gra sie naprawde ekstra
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
kupuj, za***ista jest