Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. no jak wyobrazasz sobie 30 sekundowy pomiar pojazdu (no dajmy na to mojej niuni) poprzedzajacego 125 p z kamera? zanim goscie wlaczyliby machinerie to mnie by juz dawno nie bylo
  2. model silnika sprawdzisz w bagazniku podnies klape na kolo zapasowe na plastikowej wytloczce (z lewej strony) masz biala naklejke z symbolem silnika
  3. wiem:) w koncu wlosi zasuwaja lambo czy tam ferrari po autostradach, niemcy maja bodajze carrere GT2? pozarte paliwo zwraca sie pewno ze spora gorka '-))))
  4. a widzisz:) zreszta pamietam jak pisales do mnie na gg dodam tylko, ze iphone ma "softowo" zablokowany modul gps (wbudowany), krecenie filmow i wiele innych bajerow jesli chcecie poczytac fachowo na temat tego urzadzenia to zapraszam tu: http://www.myapple.pl/forumdisplay.php?f=143 wszystko po polsku i z pierwszej reki od maniakow apple'a '-) wiele z testow, ktore przeczytalem stawia go na pierwszym miejscu (mimo ze nie ma 3G, na ktore narzekaja laicy) jak zwykle najwieksza sila iphone'a jest jego potezna funkcjonalnosc i prostota, no i rewelacyjny design mad max - spv m650 mialem 2 tyg, tak jak sie spodziewalem, wszystko co nosi w sobie produkty z Redmond nadaje sie na smietnik
  5. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    kiedys mialem identyczny problem w mojej hondzie accord styki w stacyjce byly wytarte
  6. po fotelech bylo widac ze raczej malo "sportowa" ta niunia '-) wyobrazcie sobie rachunki policmajstrow za benzyne, 2.7 biturbo quattro '-))))
  7. widzieliscie jak gdanska drogowka w avancie na obwodnicy trafila goscia w Q7? co za bratobojcza walka :-D
  8. wlasnie dlatego spylam do ERY
  9. wszystkie telefony przy iphon'ie to smietnik '-) i nie chce slyszec o tym ze iphone ma edge a nie ma 3G na youtube jest test, na ktorym film z tego serwisu laduje sie szybciej po edge'u w iphon'ie niz na nokii N95 po 3G zreszta, kto mial iphone'a w reku ten wie co sie dzieje w jego glowie jak zacznie sie nim bawic i go uzywac '-)
  10. ano:) po ustaleniu kosztow naprawy z blacharzem zostaje mi ok. 1200 zl gorka '-))))
  11. Zeby nam sie wszystkim dzialo a ze dzialo to armata to zeby nam sie wszystkim armacilo
  12. jeszcze sie tym nie interesowalem najlepsze, ze wycena PZU jest 2 x wyzsza niz przewiduje to naprawa:D czekam na kase, ktora ma sie pojawic na moim koncie, a blaszke zrobie pewno na wiosne:)
  13. no co ty? nasi lali francje??? :drool:
  14. Gadac zaraz czyja niunia dzisiaj (kolo godz 18.00) stala rozkraczona (albo po dzwonku) na przejsciu dla pieszych przy zjezdzie z idzikowskiego w sobieskiego? :> kolor ciemno zielony, sedan, WE 16XXX :>
  15. bardzo mocno Ci dziekuje o to mi chodzilo znam juz sytuacje prawna i wiem czego moge w mysl prawa sie domagac
  16. tak, to byla kompleksowa przebudowa ze wszystkim
  17. zgadza sie 11 litrow to dobry wynik ja jak depne to pali 25 l/100 km poza tym na co ci jakas puszka w bagazniku i korkek od gazu na zderzaku '-) brak prestizu '-)
  18. kiedys jakas firma z krakowa (kurcze nie pamietam nazwy) krzyknela mi za duze navi razem z przerobka panelu 2 tys moim zdaniem to sie ni jak nie oplaca...
  19. dobra juz nie bij '-) zaraz znajde fotki z dzialu "moja A4" uno momento[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 22:23 _________________________________________________o tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4502.0.html [br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 22:26 _________________________________________________albo tu: http://upload5.postimage.org/90097/photo_hosting.html
  20. popatrzylem teraz na furke "nowego" buczo ma 1.8T rocznik 99 i jego przod (co prawda on ma sedana) wyglada identycznie jak moj wnioskuje zatem ze jest to drugi lift dla mnie lepiej czy nie?
  21. daj spokoj z tym gazem '-) kupiles krowe, to musi cie takze stac na sznurek '-)
  22. kurcze nie jestem pewien, ale to raczej drugi lift dzieki, pogadam z cuberem mateo, troche mnie uspokoiles, myslalem ze tylko ja mam tak '-)
  23. ludziki zamierzam kupic FIS-a i teraz dylemat Tosik twierdzi, ze w tym modelu, ktory mam powinien byc FIS, a ja mam stare, analogowe zegary... byc moze niemiec, od ktorego auto kupilem wymienil owego FIS-a na stare zegary bo cos mu sie moglo zepsuc nie chce wpakowac sie na mine z zakupem wszystkich gratow podobno moze nie byc tak kolorowo jesli w przeszlosci tego FIS-a nie bylo i teraz pytanie glowne: potrzebuje kilku wypowiedzi uzytkownikow B5 1.8T z 99 roku jakie maja zegary bede bardzo wdzieczny za wasze wpisy[br]Dopisany: 25 Listopad 2007, 19:19 _________________________________________________nie ma nikogo z bryka 1.8T 99 r?
  24. sasiadeczka siegnela do torebki wyjezdzajac z garazu i przejechala mi po tylnich prawych drzwiach, nadkolu i zderzaku - niezle co? czy moge poproscic w aso (chyba szkode usune u Rowinskiego w Powsinie), o auto zastepcze? czy zostanie ono uwzglednione w kosztorysie sprawcy szkody czy bede sam musial bulic? a moze jak sie u nich robi auto to daja sami zastepcze bez gadania? nie wiecie jak to jest? p.s jakies opinie o aso rowinski-wajdemajer z powsina?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.