Treść opublikowana przez wustyle
-
Jaki macie sprzet car audio zamontowany w waszym audi a4????
fabryczne BOSE wymiata
-
Nowicjusz - wątek powitalny
supa siemasz '-)
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
i znowu d*pa nie dam rady
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
robi wrazenie co? przy nim reszta telefonow wydaje sie takim badziewnym smietnikem bezdusznych i brzydkich urzadzen (jak wszystkie odtwarzacze mp3 przy iPodzie) -)
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
kuzwa jak mialem 22 lata to autobusem pop......lalem... ech ta dzisiejsza mlodziez '-) piekny avant
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
deal '-)
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
a wezmiecie mnie do zarzadu? '-)
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
no to ide bank obrobic '-))))
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
a niech se bedzie w Plusie :-) i tak cala rodzine w niego wyposaze '-)))
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
w grudniu zapowiadana jest polska premiera prawdopodobnie bedzie do kupienia w orange
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
to kwestia czasu kiedy w iPhone pojawi sie prawdziwy GPS zobacz jak ewoluowal iPod
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
ma edge i wbudowany google maps zobacz na stronie apple'a jak to swietnie dziala http://www.apple.com/iphone/usingiphone/guidedtour.html
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
panowie jak to wejdzie do powszechnego uzytku jak iPod, to wszyscy beda to mieli '-) kosztowal 2800 zl karta sim w przerobce u jakiegos magika aparat ma 2 mpix a klawiatura jest wirtualna zapraszam na www.apple.com - poogladajcie co on potrafi
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
Apple jak zwykle powala Ja od zawsze tylko produkty z jablkiem nie moglo zabraknac iPhone'a '-))))
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
http://www.ihud.com/file.php?file=files/180707/1184765372/my_iPhone.jpg
-
A4 B5 1.8T 99 pekla sprezyna pomocy
toc wiem:)[br]Dopisany: 17 Lipiec 2007, 11:14 _________________________________________________choc przed chwila zlozylem zamowienie w Tomsonie i powiedzieli ze spokojnie mozna jedna wymienic i bedzie git
-
A4 B5 1.8T 99 pekla sprezyna pomocy
nie bede ryzykowal zamowilem oryginalne sprezyny w reichu do tego zawieszenia co mam klopot polega na tym ze mechanik probowal 3 kompletow sprezyn (niby mialy pasowac a nie pasowaly) na stronie weiteca od razu znalazlem to czego szukalem i z glowy kumpel, ktory przywozi samochody z zachodu odbierze osobiscie sprezyny i w przyszlym tygodniu bede mial sprawne auto dla zobrazowania sytuacji pokaze Wam jak wyglada prawdziwa "gleba" '-))))[br]Dopisany: 14 Lipiec 2007, 10:54 _________________________________________________no nie moge umiescic fotki...
-
A4 B5 1.8T 99 pekla sprezyna pomocy
Pekla mi dzis sprezyna (zielony Weitec, zawias gwintowany) Auto jest w warsztacie Koles dzwonil i mowi, ze probowali juz 3 kompletow roznych sprezyn i okazuje sie ze jedne sa za male a inne za duze (cokolwiek mialoby to znaczyc) Jednym slowem nie moga dopasowac Gdzie moge szybko kupic (warszawa) jakies sprezyny, ktore beda pasowaly?
-
[B5, 1.8T] inspekcja po 197 tys km
no malutko ja robie nie wiecej niz 800 km miesiecznie dzieki za spis!
-
[B5, 1.8T] inspekcja po 197 tys km
nie nie pochrzanilem z tym ile zrobilem na nowym rozrzadzie spojrze jutro na naklejke pod maska przy jakim stanie licznika rozrzad byl zmieniany jedyny pewnik to data: sierpien 2006 ja sam przejechalem od grudnia do dzis ok. 4000 km
-
[B5, 1.8T] inspekcja po 197 tys km
na rozrzadzie przejechalem ok 4 tys km wiec luz pelen inspekcja zapalila sie na wyswietlaczu ile wchodzi oleju 3,5 litra?
-
[B5, 1.8T] inspekcja po 197 tys km
co do wymiany po takim dystansie? olej? filtr oleju? (rozrzad byl robiony w zeszlym roku w sierpniu jakby co) jutro jade do serwisu naprawic klime i chcialbym od razu zrobic te inspekcje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i zaden... nic nie powiedzial... tak to kazdy tylko brawo, brawo a jak cos to... k.....wa no... :-D[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 21:39 _________________________________________________ no inaczej to proszenia na imprezy nie bedzie takze we wtorek mozesz naprawic swoje winy i sie pojawic bede - a zebys wiedzial '-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale co sie dzieje? widze ze naprawde musze na spoty zaczac jezdzic '-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiciu o czym Ty mowisz? jakis sabat mamy miec????! gdzie?! coi?!? jak?!?!?[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 21:35 _________________________________________________ chyba nie znasz mozliwosci szalonej nieogarnietej Bryni onato zrobi w 10 o we morde no nie znam bryni '-)