Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. zaluje ze nie zmierzylem przed podniesieniem zawiasu na zime ale naprawde bylo ostro na pulawskiej przy auchan na swiatlach szorowalem podwoziem o tarke asfaltowa:)))))) mysle ze moje auto (215/45/17) bylo zglebione o -50 mm i nie polecam Ci takiej wartosci obnizenia na polskie drogi
  2. za***ista bryka
  3. a wlasnie jak to jest w przypadku audi concert BOSE? tam jest gdzies schowany sub? bo to chyba niezmozliwe zeby same glosniki dawaly tyle dolu...
  4. no tak nie ladnie trochu rzeczywiscie... staz na forum krotki i tak z grubej rury do nowicjusza nieladnie...
  5. ja tez nie mam i dzis mialem potezne klopoty!!! jechac do rowinskiego czy kupowac i montowac na wlasna reke? ile taka przyjemnosc?
  6. Panowie Gdzie kupic takie cus? Ile kosztuje? Okazalo sie ze nie mam tej oslony no i dzis w koleinach sniegowych cos tam sie wygielo (pasek blachy, ktory cos podtrzymywal). W kazdym warsztacie dadza rade mi to zamontowac jak kupie? Czy moze od razy jechac do Rowinskiego i miec z glowy? (no chyba ze tam kosztuje taka przyjemnosc kase swiata).
  7. no i co chopy? ja tam se smigam swobodnia na noweczkach zimoweczkach, co je zalozylem juz z miesiac temu:) sasiad rano beemka nie mogl spod domu wyjechac (letnie kapcie+naped na tyl:))))))
  8. nie no bez jaj:) zakladajcie z powrotem zimowki:) ja bym sie bal:) jutro moze byc koniec swiata i co wtedy?
  9. bardzo ladny sedanik (jak na sedanika '-)
  10. witam sasiada i gratuluje!
  11. ja za chwile bede mial na klapie biale jablko od apple'a (bo na razie brudny jest woz) jakby co - to se mua:))))
  12. hmmm... lexy... ale audi nie?
  13. walniete lozysko z tego co mi wiadomo zawsze wyje... moze tarcza gdzies obciera? sam nie wiem...
  14. chopy jakis czas temu zapalila mi sie rzeczona kontrolka klocki wymienilem w zeszly piatek, plyn hamulcowy jest na maksie znajomy z seat auto barcelona sugeruje przetarcie sie przewodu czujnika zuzycia klockow mozna jakos samemu pozbyc sie tego bledu? (bo to moze wcale nie przetarty przewod) aha - klocki z przodu sa ok temat pre_pl
  15. o totototo swiete slowa adamooo! :one:
  16. no juz druga zone mam - to chyba dziala nie?
  17. ja wyposzczony? Boze bron!!! '-) wszystkich kobiet pytam czy za mnie wyjda
  18. wustyle odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    kolezanka ode mnie z roboty ma audi TT, po wypadku sciagane z niemiec to auto to dopiero trzeszczy przy ruszaniu! makabra! dzis pojechala na kolejna diagnostyke dam znac w poniedzialek co to moze ew. byc - ale stawiam na sworzen i wahacze
  19. wyjdziesz za mnie? :d:d
  20. no przeciez nie bede dalej cytowal utworu '-))))))))))))))))
  21. hehehehehe Kaziu Wichura to postac autentyczna? '-))))))))))))))))) [ Dodano: 05-01-2007, 09:35 ] jakie ladne zdjecie ODB u kolegi dirty'ego
  22. ale ze to jest B6 zauwazylem dopiero dlugo po tym jak powiesilem posta;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.