Treść opublikowana przez grzes1150
-
Nie odpala , POMOCY !!!
A przy porannym kręceniu było czuć wahe z wydechu??? Sprawdź czy w cienkim wężyku od regulatora nie pojawia się benzyna- jak tak to regulator przepuszcza
-
Wymiaiana rozrządu a termostat
Jeśli jest sprawny to zostaw go w spokoju i nie wywołuj wilka z lasu termostat do 1.8T w A4 b6 kosztuje 350zł i siedzi sobie pod alternatorem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co chcesz robić tym Plast dipem??? grille? Atakuj springi -35 H&R-y : Sprężyny obniżające Audi A4 B6 H&R 35mm Sosnow (2803148583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
wymiana tylnych tarczy hamulcowych
tak
-
wymiana tylnych tarczy hamulcowych
Nie wiem jak w ośce ale w quattro wymienia się bez łożysk a tarcza 255mm. wychodzi bez odkręcania jarzma ale podejżewam że będzie tak samo ---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- ryba85 nie wprowadzaj ludzi w błąd b6 to nie b5 i ma takie łożyska: FAG ŁOŻYSKO KOŁA PIASTA TYŁ AUDI A4 B6 8E EXEO 8EC Motostacja.pl
-
3.0i QG1
QG1 mówi o przeglądach co 2 lata i o laniu olejów LongLife Ale śmiało możesz zalewać Motula 8100 5w40 No chyba że chcesz wymieniać olej co 30tyś lub co 2 lata to szukaj czegoś o specyfikacji 507.00 ... ale wiedz że do dobrego to nie prowadzi
-
[B6 AVJ] Odczuwalne drgania podczas pracy silnika siedząc w środku samochodu
Chyba te paściowate 1.8T tak już mają Trzeba było r6 kupić: Raz miałem i motorek chodził jak zegareczek mimo że się pare razy przegrzał
-
Ramiona i wycieraczki AERO
ile w ASO ??? ..... bo na allegro 240zł
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
Odkopałeś temat z ostatnim postem z 19-12-2006, 12:04
-
prosze o pomoc
Kata zostaw w spokoju. sprawdź zawór odcinający DV, szczelność układu. Jeśli nie pomoże to podmień zawór N75.
-
Dobrzy chiptunerzy
Znacznie lepsza opcja z prawdziwą hamownią... polecam: Fabryka-Mocy Rzeszów | Facebook Tak tylko 1000 zł a 1400 zł to jest trochę różnica. no tak ale czasem 400 zł a pozniej nie wydajesz na remonty:decayed: W takim razie stawka rośnie, kilka stron wcześniej ktoś pisał ze przystępna cena u dobrego tunera waha się pomiędzy 600 a 1000 zł, teraz widzę 1400. Jak chcesz tanio to mam gościa który sprubuje Ci wgrać jakiegoś klona z neta za 50zł. tylko wiedz że jak się komp zwiesi przy wgrywamiu to on już nie potrafi tego ogarną Trochę te jego klony dymią i walą po korbach , czasami zdarza się że doładowanie skacze albo przytopi tłoka ... ale seryjne auta wciąga nosem i jest tanio
-
Dobrzy chiptunerzy
Znacznie lepsza opcja z prawdziwą hamownią... polecam: Fabryka-Mocy Rzeszów | Facebook
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gdzieś mi się obiło o uszy że kilka milionów ta kładka to nieporozumienie... ale w planach jest jeszcze fontanna
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Na rurach jest troszkę głośniej ale jak reszta tłumników zostaje to zapodał bym rury. Dźwięk na +
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
Dokłądnie Moje 1.8T potrafi na trasie spalić 7.2 jak i 9,5 a co do miasta i lotach wokół niego to spalanie od 8,8 do 16,2 ... wszystko zależy od nastroju kierowcy
-
[AVJ]1.8 T Q Projekt na 250PS+ ModyfikacjeTabasko
Bardzo ładny kolor Szkoda że taka uboga wersja... koza , brak xenonów , ubogie wnętrze :decayed:
-
Pęknięty pasek rozrządu
Taaa... jasne Tak jak i są nastawniki wałka do 1.8T z elektrozaworem za 550zł. na allegro a normalnie w sklepie lub w ASO 1600zł. Takie szukanie oszczędności często się źle kończy allegro aż puchnie od podrubek lub odpadów poprodukcyjnych
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
i po walce dobranoc!!!
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ja oglądam z neta
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Kliczko ze strachu dostanie rozwolnienia i nawet na ring nie wyjdzie ... ma coś dosypane do bidonu
-
[B6 AVJ] Odczuwalne drgania podczas pracy silnika siedząc w środku samochodu
chyba mam to samo... jak się rozgrzewa to na jałowym lekutko czuć drgania ale sposób mam na to taki że nie pozwalam mu na bezczynne postoje na niskich obrotach Następnym razem trzeba kupić V6 albo boxera
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Zapowiada się ciekawie Oby się tylko nie okazało że tego Mariusza przereklamowali za wzrost i wagę a skończy się na tym że dostanie w szczene i padnie jak kłoda:decayed:
-
Mój nowy nabytek A4 B6 zrobiona na S4 B7;)
Zdejmij ten znaczek z tylnej klapy bo małolaty będą Ci odjeżdżać a puźniej będą się chwalić że S4 zostaje ze świateł
-
Ramiona i wycieraczki AERO
8E1998401 - cały zestaw
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
SD-2 - nie myślałem, bo moim zdaniem wygląda to słabo a co do umiejscowienia kratek - miejsce, gdzie jest umieszczony halogen jest skierowane do przodu i w poziomie - zdejmowałeś kiedyś halogen???? Sam halogen jest prosto ale szkło na nim jest pod mocnym kątem... zresztą widzisz jak to zamontowane ma Mario_ Ja tam wolę mieć SD-2 i na mgliste noce i poranki halogeny na miejscu Pozdraiwam!!!!!!!!!!!!