Treść opublikowana przez grzes1150
-
Błąd przepływomierza?
Przepływka się kończy Jak masz AEB to przed Tobą spory wydatek
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja filtr oliwy kupuję tylko ori CCCO ...25zł w sklepie z częściami do skody Podobno w filtrze jest jakiś zawór zwrotny i przy zamiennikach czasami dzieją się cuda
-
Audi contra Passat
BFB w quattro i w serii jedzie słabo:whistling: a jak ma wydymaną Dv-kę lub coś podobnego to jeszcze gorzej Jak kupowałem swoje 1.8T quattro i jak się nim pierwszy raz przejechałem po przesiadce z b5 AFN po wirusie to nie było na mojej mordzie banana. Po doprowadzniu wszystkiego do ładu już było OK ...
-
Przeciekający szyberdach
Jak naprawić i uszczelnić przeciekający szyberdach? - Motoryzacja - Porady Zaradni.pl
-
Środek do czyszczenia deski rozdzielczej
Wilgotne ściereczki od AUTOLANDu polecam. O takie: AUTOLAND Chusteczki do kokpitu QUICK 25szt. - RIM Kowalczyk sklep internetowy Nie pozostawiają mocnego "świecenia" , dobrze zbierają kurz , pozostawiają ładny zapach
-
Red bull stratos
ale jednego rekordu nie udało się pobić
-
Audi contra Passat
Musisz mieć coś zepsute ..... Logi trzeba zrobić
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
Dasz ten wykres i powiesz co siedzi pod maską? ... jaki symbol silnika i po jakich modyfikacjach ??????????? ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- pomału to napewno jezdzic nie lubie xD a silnik był zmieniany wiec nie wiem ... Dasz ten wykres i powiesz co siedzi pod maską? ... jaki symbol silnika i po jakich modyfikacjach? a jak nie wiesz jaki silnik to daj fotę... rozpoznamy
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
To powiem tak... albo zrypany program ...... albo użytkownik samochodu Widzę w podpisie 160PS Masz wykres z rolek? i co masz tam pomodzone w tym 1.9tdi z 96r. (pewnie AFN) że ma tyle mocy???
-
dziwna sprawa z chipem? silnikiem?
Napisz co to był za czip... box "cyfrowy" ???????
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Jaka wysokość tego fmic??? Zostało coś z belki?
-
1.8t szarpie po porannym odpaleniu
...a puźniej oderwane syfy z układu paliwowego przytkają wtryskiwacze i będzie misfire ... miałem :decayed:
-
Prośba o analizę logów - benzyna- po programie
Takie czasy na seryjnych wtryskach po wirusie to norma Mi kiedyś pisałeś to samo i po sprawdzeniu ciśnienia na postoju jak i przy bucie w podłodze na 4 biegu okazało się że pompa trzyma jak nowa
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja tam śmigam na letnich cały rok ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- a tak serio to jak będzie poniżej +5 w dzień i zacznie pruszyć to zmienię
-
1.8T quattro BFB program Fabryka-Mocy.com Rzeszów
Nawet mi przez myśl nie przeszło że ktoś tak może pomyśleć Oczywiście auto po remapie... dmuchanie 1Bar Soft miał być bezpieczny przy czym została wyłączona druga sonda, egr i pompa sai. to ty masz EGRa u siebie? a co to za model? jakiś prototyp? patrze u ciebie takie same straty mocy jak i u mnie u mnie na 1,1bara było 200KM i 300Nm No dobra zawór kombinowany Auto było hamowane w upalny dzień Jakoś se qrna nie przypominam żeby 27 września był taki straszny upał ale jak na seryjnego ICka i upał to niezły wynik i tak temp. otoczenia masz na wykresie Po zimie trzeba atakować coolera ale jeszcze sam nie wiem co i jak
-
1.8T quattro BFB program Fabryka-Mocy.com Rzeszów
Nawet mi przez myśl nie przeszło że ktoś tak może pomyśleć Oczywiście auto po remapie... dmuchanie 1Bar Soft miał być bezpieczny przy czym została wyłączona druga sonda, egr i pompa sai. to ty masz EGRa u siebie? a co to za model? jakiś prototyp? patrze u ciebie takie same straty mocy jak i u mnie u mnie na 1,1bara było 200KM i 300Nm No dobra zawór kombinowany Auto było hamowane w upalny dzień
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie trzeba- o ile są w dobrym stanie-ale warto wymienić, dla świętego spokoju pasują p&p-są identyczne , jak zwykłe-różnią się kolorem no i przepustowością-oczywiście nie będzie ubogo-jeździłem tak przez 3 lata prawie, z czego jakieś 2 z VAGiem w aucie:wink: i nie uśmierciłem ani turbo, ani silnika, a chyba jestem jednym z nielicznych na tym Forum, którzy bez ingerencji w soft- wydusiłem 184 km i 265 niuta z AVJ-ta tu się zgodzę, ale to jest droga na "skróty" i z "pracą" przy aucie i tuningiem mechanicznym-w obecnych czasach-mało ma wspólnego, bo 90% aut z silnikiem 1,8T, na tym Forum-jest po korekcie softa:whistling: JA w avj bez programu mam na 0.7 bara 265nm na pokladzie DP tip aluminiowa dv i MBC Te 265Nm wziołeś z Vaga z kanału 120 ???
-
Prośba o analizę logów - benzyna- po programie
słąba jakość paliwa albo logi robione na lpg:whistling: albo wystrojone na Cewki i świece nowe??? świece NGK PFR6Q?... czy jakiś szit pod lpg???
-
Prośba o analizę logów - benzyna- po programie
Cofanie zapłonów od samego dołu ... coś jest nie tak.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:thumbup1: do mnie od czasu do czasu na chatę wpada taki "diabeł"
-
Wymiana napinacza i łańcuszka rozrządu.
Ja płaciłem za graty w ASO po najwyższych zniżkach za wszystko 1500zł. Też miałęm ochotę na te z allegro ale mechanik mi powiedział że jak chce to na własne ryzyko bo z tymi właśnie z allegro jest tak że często po wymianie jest znacznie gorzej niż na starym. Obstawiam że producent odpad poprodukcyjny zamiast zezłomować wolał komuć odsprzedać i mamy teraz promocję ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Ale to twoje auto i zrobisz jak uważasz ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- W sklep-gajos nowy nastawnik 1701zł netto
-
Wymiana napinacza i łańcuszka rozrządu.
Jaja chyba jakieś Nie chcę Cię dołować ale same graty to koszt prawie 2tyś zł (napinacz 1520zł, łańcych 180zł, uszczelka pod dekiel + uszczelki pod napinacz 120zł,...+ robocizna ok 150zł.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zwykłe oringi dobrane na miarę ze sklepu z uszczelkami :decayed: Rozmiar: 7,52 x 3,53
-
Pytanie o zmianę softu??
Soft tak czy tak musi dłubnąć bo trzeba z niego wyciąć wszystko to co się tyczy dpf-a. Jeśli się zna trochę na rzeczy to bym się nie zastanawiał. Soft zrobiony z głową jeszcze nikomu nie zaszkodził.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A czy po założeniu MBC nie będzie ubogiej mieszanki. Czy jest to bezpieczne?