Treść opublikowana przez grzes1150
-
Klekot przy odpalaniu... 1.8T AVJ
Castrolem go dobijesz Nagar osady i czarny "chasz" w misce bierze się właśnie z tego wspaniałaego super reklamowanego oleju Smoja pompy wykręcałeś , wyczyściłeś i wypłukałeś w benzynie??? Jak tak robiłeś i nadal klepie to szykuj 2 klocki na nowy nastawnik+ łańcuszek Miałem całkiem podobną przygodę z pompą oleju i z nastawnikiem właśnie po castrolu 5w30 i skończyło się na czyszczeniu silnika wraz z wymianą pompy i nastawnika.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
Dziś właśnie zamówiłem to sprytne ustrojstwo: Swiatla dzienne Regulator swiatel dziennych SD-2 (2555268617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dawno tu się nikt nie wypowiadał na ten temat. Podłączenie w benzynie będzie takie samo? Do tego muszę tylko dołożyć bezpiecznik???
-
Problem przy odpalaniu
Nie. Nastawnik ciśnienia paliwa (takie srebrne okrągłe na końcu listwy wtryskowej z wężykiem do kolektora ssącego) http://t.czesci.autotrader.pl/341/75013/zdjecia/regulator-cisnienia-paliwa-hoffer.jpg Jak w cienkim wężyku jest chociaż gram benzyny to nastawnik do wymiany
-
Problem przy odpalaniu
A ja obstawiam przepuszczający paliwo nastawnik ciśnienia paliwa Przy odpaleniu czuć benzyne z wydechu?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nawet jak utrzyma do odcinki????
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
1. Jak auto będzie miało mieć remap i dmuchanie 1 Bar to warto założyć Bosch F5DPOR
-
Co to jest?
To ustrojstwo na coś wspulnego z oparami paliwa i występuje chyba tylko w wersjach usa
-
[ ALL B7 ] Kodowanie świateł dziennych
ale szit to jak to zrobić ??? Może Ty byś mi to ogarną??? PILOT chyba tak ma
-
[ ALL B7 ] Kodowanie świateł dziennych
WRC dam radę zakodować to w swojej b6 jak mam bixy ale po przekładce ze zwykłych lamp???
-
Po kupnie samochodu padł silnik
x8100 na spokojnie wystarczy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wybieracie się ? : 1/4 mili Rzeszów Cup 2012 • 4turbo.pl
-
RS 240km/h po "siodemce"
ja nie mialem, nie da sie a swoja droga ciekawe tu teorie padają Łapie Ci notlaufa przy 120?
-
audi a4 b6 nie pozwala czasem ruszyć
Znajomy jak miał w b6 1,9tdi hidy to auto nawet podczas jazdy przy prędkości 100km/h potrafiło sobie zgasnąć... o litanii błędów nie wspomnę Przemyśl wszystko na spokojnie i zacznij od najprostszego
-
Jakie spalanie?
tez bym tak chciał jak jechałem spokojnie swoim AVJ-tem to czasem i nawet do 7,5-8 na sto spadało, skrzynia manualna i to sprawdzałem wielokrotnie, średnie spalanie na trasie z górkami i pod górki, długość ok 35km-normalnie miałem 8,7 i to tak przy normalnej szybkiej jeździe, 10-11 to mi palił w mieście z małym ruchem, a przy światłach i ciągłym deptaniu-to 15 zeżarł spokojnie a co rozumiesz pod pojęciem jechałem spokojnie?heheheh mi głównie chodzi o większe szybkości.bo przyznam że mój avj przy 150km/h bierze coś koło 9 a myslałem że łyknie troche mniej Nie licz na mniej... to i tak dobry wynik
-
Trzęsie i śmierdzi siarką
Jak wali siarą to pewnie katy się rozsypują
-
Jakie spalanie?
Moje 1.8T z napędem quattro spala przy szybkich lotach na długich trasach 8,7 tylko w tym różnica że ja mam manual 6-o biegowy
-
RS 240km/h po "siodemce"
Jest się czym podniecać. Nigdy nie jechaliście ponad 2 paki??? Kiedyś psy wywiną orła tak że zginą niewinne osoby i wyzabierają im te kamerki
-
Po kupnie samochodu padł silnik
Jak to mówią... Jak nie posmarujesz to i nie pojedziesz :whistling:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Odwoływałeś się??? Za taką szkodę powinieneś skasować min.1100zł Kup błotnik na szrocie i oddaj auto do normalnego lakiernika. O ASO nawet nie myśl - nowe i tak nie będzie a zedrą z Ciebie skórę
-
Problem z kontrolką oleju.....
Ja bym nie wymieniał. Po co ładować na darmo kasę w silnik ... lepiej odkładać w skarpete bo przecież będą potrzebne na nowy silnik. A tak poważniej to masz kiepskie chśnienie oleju i pewnie pompa oleju będzie do wymiany
-
Bardzo ostre hamowanie - problem w tylnym kole
Ktoś przy zakładaniu nowych gratów spaprał robotę... Nie przesmarował odpowiednim smarem tłoczków, prowadnic, nie sprawdził stanu gumek na prowadnicach i tłoczku. Dajesz auto do tego samego machera??? Dobrze że cało i bez problemów dotarłeś do domu
-
Kontrolka od poduszki powietrznej
bez Vaga ani rusz Odepnij akumulator na min.1h a może sama zniknie ale warto i tak zdiagnozować co się dzieje ...... lub działo :decayed:
-
Program bez hamowni..
Typowa śpiewka każdego kto potrafi dłubnąć softa lub wgrać gotowca Co do ceny to też pewnie mocno naciągnięta grupowe virusowanie to koszt ok.700-900pln.
-
1.8t
cały ten temat jest o niczym i powinien wylądować w koszu
-
Kierunki w lusterkach A4 B6
A te dolne obudowy nie podpasują od Passata b5 FL z kierunkami??