Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tragiczny wypadek w Niechobrzu - Rzeszów: Tragedia w Niechobrzu. Golf uderzył w drzewo i wpadł do rowu [ZDJĘCIA] - 23 września 2012 - zdjęcie nr 8
-
[a4 b6] urwalo mechanizm wycieraczki
zacierały się na słupku i urwało alu. Wybij słupki, daj do pospawania, smar + nowe oringi uszczelniające i kolejne 10 lat będzie sopkój U mnie tak urwało że jeszcze wepchało się od dołu w szybę i szyba pękła i była do wymiany :decayed:
-
Wymiana filtra paliwa 1.8 turbo
Ja tam nie wnikam czy w papierkach jest zapisane wymieniać/ niewymieniać Warto wymienić raz na 50-60tyś jak się nie chce zajechać pompy paliwa. Dla porównania filtr paliwa kosztuję niecałe 100zł. a pompa paliwa 1000zł.
-
Jaki olej do skrzyni w 1.8T quattro BFB??????
chcę zmienić bo w duże mrozy miałem spore opory toczenia i właśnie wolał bym celować w jakiś syntetyk
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zielone Leszka B. ładniejsze
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Jak to czytam to aż cię dziwię czemu się jeszcze nie posypały ostrzeżenia za obraźliwe wypowiedzi na temat innych użytkowników forum... pomijając już to że większość nie wniosła do tematu nic poza wypowiedziami "jesteś głupi, idź się lecz, baran do koszyka"... itd Tenat już dawno powinien zostać na jakiś czas zamknięty
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
ja bym teraz zaatakował w moc. 250+
-
Nie działają spryskiwacze lamp
Wypnij wtykę z pompki i niech ktoś naciśnie manetke na pozycyjnych a Ty sprawdź czy podaje napięcie... ale i tka obstawiam uwaloną pompkę
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
głowa Cię boli?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Valvoline 10w60
-
Dudnienie z filtra powietrza w Audi A4 B6 1.8T
może masz wyj...y ezektor
-
Jaki olej do skrzyni w 1.8T quattro BFB??????
Słyszałem że ten Castrol 75w90 jest bardzo dobry a teraz troszkę nie na temat- ile wchodzi oleju do tylnego dyfra przy quattro i czy tam ma być 75w90 ???
-
Proszę o analizę logów.
A ja obstawiam że przepływka nie była jeszcze zmieniama w tym aucie od nowości i powoli zaczyna niedomagać
-
Turbo Inlet Pipe (TIP)
A gdzie w PL mogę znaleść TIPa z silikonu ??????? np Forge...
-
Pisk turbo i dudnienie z wydechu
Oddaj auto do dobrego mechaniora puki nie jest za puźno. Może być przytkany smok pompy olejowej i spada smarowanie. Co do błędów to wklej całe błędy a nie te cyferki. A co do dudnienia z wydechu to pewnie jedna z czterech cewek padła.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Podkarpacie: Wkrótce otwarcie pierwszego odcinka autostrady A4 na Podkarpaciu. Będzie miał 7 km - 21 sierpnia 2012
-
Zmiana oprogramowania-zalety i wady
Nie do końca bo często pod słowem chip kryje się dyndająca na kablach pod maska puszeczka z opornikiem a chłopak właśnie tego się obawia. W tych silnikach zmienia się program sterujący i warto to zrobić u kumatego człowieka na hamowni
-
wymiana soczewek
Soczewki z xenon na bixenon? Lepiej zmienić całe lampy bo w bixach jest większa soczewka i nie siądzie tak łatwo w Twoje lampy a rozklejanie tych lamp nie jest takie proste.
-
1.8t nie zrozwija pełnej mocy. Wykres.
Logi to podstawa Może być przepływka, DVka, lub inna nieszczelność... ale prawdę mówiąc 1.8T nie należą do silników które trzymają seryjną moc. Mój BFB na seryjnym sofcie przy temp. otoczenia 25,5st. też wypluł tylko 156KM
-
Wymiana uszczelniaczy na zaworach w Audi A4 B6 2.0 ALT
Wal śmiało na remont.
-
Element zacisku
Obrdzewiała i zrobił się wyciek??? Samej ośki nie kupisz ale można to naprawić
-
Pobicie w Szkole
Spokojnie uderz do dyrektorki szkoły i pogadaj z nią. Sama powinna wezwać rodziców sprawców. Nie zaczepiaj dzieciaków pod szkołą bo jeszcze Ciebie posądzą o jakąś przemoc (wiadomo dzieciaki mogą sobie coś dodać)... lub jeszcze o coś gorszego
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
luz wzdłużny? ... od mocnego dawania w palnik lub od przytkanego kata
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No to nawet ... jeśli olej przeleciał swobodnie z przewodu olejowego na stronę zimną to nawet nie masz co tego czegoś zakładać
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nowe uszczelki to podstawa, warto też sprawdzić drożność przewodów olejowych (zasilającego i spływowego). Co do czyszczenia przepustnicy to jak najbardziej (mycie + adaptacja) , a co do przepływki to jak czyścisz dobrym środkiem i ostrożnie to też nie zaszkodzi.