Treść opublikowana przez grzes1150
-
2.0T czy 1.8T
ja bym atakował w 2.0T i śmigał na benzynie
-
Bardzo ostre hamowanie - problem w tylnym kole
różne trupy się miało i robiło ale tak zapieczonych hebli w życiu nie widziałem. Szacun dla kierowcy za odwagę/ niewiedzę/ głupotę Cała przygoda mogła się skończyć np. zblokowaniej jednego koła a wtedy wiadomo
-
2.0T czy 1.8T
2.0T w b7 nie nadaję się do gazu bo jest to silnik FSI. Wpisz sobie w google FSI i LPG to się dowiesz co i jak. Szujaj 1.8T BFB 163km. Wszystkie 1.8T podobno b.db trawią lpg
-
Pęknięty wężyk - foto
Kup nowy w ASO bo ze szrotów może być lipa bo będzie sparciany i zaraz się rozleci .
-
turbo czerwone ciagnie od 2,5 tys duzo pali PB 1,8 AJL
Sam odczyt czy są błędy nie wiele mówi. Trzeba zrobić logi, porównać temperatury z czujników, sprawdzić ciśnienie doładowania pod obciążeniem (jak nie ma seryjnie czujnika to manometr) i wtedy będzie coś wiadomo
-
Po kupnie samochodu padł silnik
Jeśli poszła chmura z wydechu to pewnie turbo powiedziało papa bo ono jest najbardziej czułe na brak smarowania. Olej motul jest bardzo dobry ale pewnie wcześniej było lane jakieś dziadostwo. Aaaa... i nie słuchaj podpowiedzi typu "Trzeba było zalać jakiegoś 10w40" Pozdro!!!
-
Po kupnie samochodu padł silnik
Właśnie tak się objawia przytkany smok pompy w tych silnikach przez co jest zbyt niskie ciśnienia oleju.
-
ABS załącza się przy lekkim hamowaniu
może być też pękniety pierścien na tyle :whistling:ja tak miałem w b5 i tak się to objawiało.
-
Po kupnie samochodu padł silnik
Wymieniłeś olej tuż po zakupie??? Wcześniej był Castroll????? ---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ---------- Zresztą... przytkało tylko smok pompy oleju (te typy tak mają) ale Ty z czerwoną kontrolką postanowiłeś przejechać jeszcze 15km więc nie miej do kogoś pretensji Zajechałeś motor lub samą turbinę na własne życzenie:whistling:
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
E46 są piękne i gdy by miały więcej miejsca wewnątrz to pewnie od daena bym śmigał sedanem właśnie w takim kolorku.
-
Problem z odkręceniem świec.
lub kupić dobrą używkę bo ta może zostać bez gwintów
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Warto!
-
Przyciemnianie szyb w Rzeszowie
Jeśli ktoś chce namiary na dobrego magika od dobrej ściemy to zapraszam na PW. Dodam tylko że kolo robi folią 3M, dość tanio i solidnie. Pozdro!
-
Czerwone turbo, po paru depnięciach...
Jeśli chodzi tu o kilka depnięć podczas jazdy niczym bym się tu nie przejmował w 1.8t dużo nie trzeba żeby turbo zaczeło się rumienić.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Raczej nie bo lałem płukankę motula i jakoś nagar nie zleciał przy wymianie tylko za jakieś 2 tyg
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Masz rację co do 504 i 507, moja pomyłka. Serwis podstawowy, to olej z normą 502, a LL to 504. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam:shock3: Pewnie coś w tym jest bo jak po castrolu wlałem 504/507 Shella 5w30 to kupa nagaru zaraz była w misce i przytkała smoka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zapodaj wtryski w listwę, pchaj je w kolektor i zmierz odległość między kolektorem a listwą. Można zrobić to tak że dajesz dłuższe szpilki na które zakładasz tulejki dystansowe i przykręcasz nakrętkami- mam nadzieje że mnie zrozumiałeś
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Ja tam często widuję różne A4 ale jakoś nigdy ramek czy też naklejek nie mogę zauważyć ... wszystko tak szybko się dzieje Często spotykam czarne b5 sedan 1.8T po lifcie i chyba kolo coś ma do mnie bo jak mnie widzi w lusterku to zacyna świrować jak by białej gorączki dostawał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U mnie jeszcze 1k km i 200k km stuknie... trzeba go będzie gdzieś zabrać .......na jakieś upalanie do czerwoności- A6 1.8 T - problem z odpalaniem po wymianie napinacza lańcucha wałków rozrządu
Rozrząd na pasku może i sto procent dobrze... a wałki na łańcuszku dobrze ustawione? ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- A może miał nastawnik ze zmiennymi fazami a teraz założył ten tańszy?- Przednie reflektory z b6 do b8
Nie ma takich lamp a w tych zamiennikach z ledani na żarówkę h1 wszystko świeci jak świeczki Najlepszym rozwiązaniem było by rozklejenie bixenonów i włożenie do nich ledów z S6- TUNING Ale patent
na rozrządzie też oszczędzasz?? ja wymieniam tylko pasek- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wygląda nieciekawie... ale auto jeszcze da się naprawić Taki wypadek to częsty przypał na zjazdach z autostrady.- Po dodaniu gazu zapala się kontrolka oleju!
Przytkany smok mompy oleju na 100% Nie ważnie na jakim oleju jeździ ale na pewno jeździło auto na castrollu i to pewnie longlife ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- A co do błędu 17698 to coś z czujnikiem płynu chłodzącego przy chłodnicy na dole może coś odpinane było ostatnio i piny we wtyczce nie łączą. - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE