Treść opublikowana przez grzes1150
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Spokojnie możesz mu zalać 5w40 Motula... sam na takim śmigam.
-
Pomoc w wyborze silnika
były
-
[B6 ASN] Kółko zębate jak ściągnąć
Dobry długi klucz i idzie bez problemu. Ja kiedyś podjechałem na serwis volvo i tam mi dali do rąk klucz grzechotkę długości 1,2m Udarem bym po wale nie napierdzielał bo można biedy narobiś.
-
Policja w sprawie kabla VAG OBD2 - KKL
Powiedz im że płytę i kabel po jakimś czasie wywaliłeś do śmieci bo to nie działało albo nie umiałeś tego obsługiwać i wszystko.
-
Nieprawidłowe wskazania wskaźnika doładowania
hybryda może i dobra ale teraz by pasowało to wystrojić
-
Kontrolka check i błąd 16395
Czujnik wału korbowego wymień bo kiedyś się zdziwisz jak auto wcale nie będzie odpalać i będzie głuche kręcenie. Co do nastawnika to coś zaczyna się z nim dziać i jedyne co mu pomoże to wymiana wraz z łańcuchem Temat z tym błędem przerabiałem u siebie i było to też opisane na forum. U mnie jeszcze chałasował łańcuch po odpalaniu na zimnym.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
5w40
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Motul X-cess 5w40 jest jak najbardziej ok. do 1.8T. Wchodzi ok. 3.8L więc jak kupisz bańkę 5L to zostaje na ewentualną dolewkę.
-
Przekładka silnika 1.8, na 1.8t q
chyba słabo widzisz kolego ... chłopak ma a4 b5 1.8 wolnossaka w quattro a chce zmienić motor na 1.8T
-
[B6 AVJ] Problem z młynkiem
To ustrojstwo służy do podgrzewania katalizatora. U mnie uruchamia się przy starcie silnika i jak czasami jak wyjadę na zimnym silniku i stanę na pierwszych światłach to też się załącza. Błędów żadnych nie mam, auto jeździ jak złe, więc przyjmyję że wszystko jest ok.
-
Jaki środek do czyszczenia turbiny?
Koncentrat do mycia bezdotykowego - CLEENTEX Smary, sadze i nagary mu nie straczne
-
Przekładka silnika 1.8, na 1.8t q
Kup jakiegoś angola 1.8T strzelonego w bok lub w tył i z przekładką powinieneś sobie poradzić. Trzeba również przełożyć cały napęd bo adr w quattro ma inne przełożenie Sama przekłądka jest bardzo prosta Resztki z angola rozsprzedaż a końcówka na złom
-
Xenon HID 4300K żóta barwa jak żarówka?
4300k musi poświecić parę godzin żeby ładnie świeciło. Ale do pełni szczęścia potrzebne są jeszcze w dobrym stanie odbłyśniki i czyste lampy
-
Zalana przegroda akumulatora i serwa po ulewnym deszczu
U mnie w b5 siedział kapsel z pepsi wywaliłem te gumki w pi..u
-
Problem z silnikiem - nie pali na wszystkie cylindry - błędów brak
Obstawiam przeskoczone ząbki na rozrządzie
-
Zalana przegroda akumulatora i serwa po ulewnym deszczu
Zatkane odpłyey liściami i innym syfem . Odpływy są chyba 2 ... jeden pod aku a drugi pod serwo. Są tam takie mało potrzebne gumki przez które powinna zlatywać woda.
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
Jeśli ktoś chce mieć solidnie to polecam folię 3M ... co do odcienia to najlepszy chyba FX20.
-
Pilnie potrzebne dane ( wartości ) przepływomierza a4 b7 1.8t 163ps BFB
Turbo w tych motorach budzi się od 2tyś ale prawdziwy wgniot jest od 3000obr/min Logi dynamiczne rób na 3 biegu od1700obr/min. najlepiej do 6500obr/min z gazem w podłodze. Dynamicze zrób: 002, 031, 115, 118 Statyczne (na postoju bez dotykania gazu): 001, 004, 031, 032, 033, 034 Pozdro!
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Zamiast oklejać drewno wolał bym polakierować na srebro, czerń lub grafit. Oczywiście matowienie podkład, baza i twardy bezbarwny. Oklejanie na rogach nigdy nie wyjdzie perfekt i łatwo to uszkodzić Całe szczęście jak nie mam takiego problemu bo mam alu. rybia łuska
-
Benzyna w oleju silnikowym
Jaja sobie robisz????? Regulatgor jest wbudowany w filtrze paliwa ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- Kup do wewnątrz choinkę o zapachu kokosowym, lej paliwo i ogień na tłoki
-
TT 8N 1.8T APX Niebieski dym na wolnych obrotach
Zaglądaj do oleju... jak będzie ubywać to pewnie turbo puszcza
-
Pilnie potrzebne dane ( wartości ) przepływomierza a4 b7 1.8t 163ps BFB
Jak przepływka czyta 163g/s to doładowanie będzie pewnie ok. 1 Bar a auto jest po wirusie
-
Benzyna w oleju silnikowym
Przybywa ci znacznie oleju czy tylko zapach??? bo coś mi się wydaje że ktoś tu szuka dziury w całym
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
A czujnik pod pedałem sprzęgła macie sprawny? Vaga podpiąć by pasowało
-
ABS - pomocy!
Ja tak miałem w b5 jak pierścień był pęknięty i była przerwa ok 1mm.