Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Spokojnie możesz mu zalać 5w40 Motula... sam na takim śmigam.
  2. Dobry długi klucz i idzie bez problemu. Ja kiedyś podjechałem na serwis volvo i tam mi dali do rąk klucz grzechotkę długości 1,2m Udarem bym po wale nie napierdzielał bo można biedy narobiś.
  3. Powiedz im że płytę i kabel po jakimś czasie wywaliłeś do śmieci bo to nie działało albo nie umiałeś tego obsługiwać i wszystko.
  4. hybryda może i dobra ale teraz by pasowało to wystrojić
  5. Czujnik wału korbowego wymień bo kiedyś się zdziwisz jak auto wcale nie będzie odpalać i będzie głuche kręcenie. Co do nastawnika to coś zaczyna się z nim dziać i jedyne co mu pomoże to wymiana wraz z łańcuchem Temat z tym błędem przerabiałem u siebie i było to też opisane na forum. U mnie jeszcze chałasował łańcuch po odpalaniu na zimnym.
  6. Motul X-cess 5w40 jest jak najbardziej ok. do 1.8T. Wchodzi ok. 3.8L więc jak kupisz bańkę 5L to zostaje na ewentualną dolewkę.
  7. chyba słabo widzisz kolego ... chłopak ma a4 b5 1.8 wolnossaka w quattro a chce zmienić motor na 1.8T
  8. To ustrojstwo służy do podgrzewania katalizatora. U mnie uruchamia się przy starcie silnika i jak czasami jak wyjadę na zimnym silniku i stanę na pierwszych światłach to też się załącza. Błędów żadnych nie mam, auto jeździ jak złe, więc przyjmyję że wszystko jest ok.
  9. Koncentrat do mycia bezdotykowego - CLEENTEX Smary, sadze i nagary mu nie straczne
  10. Kup jakiegoś angola 1.8T strzelonego w bok lub w tył i z przekładką powinieneś sobie poradzić. Trzeba również przełożyć cały napęd bo adr w quattro ma inne przełożenie Sama przekłądka jest bardzo prosta Resztki z angola rozsprzedaż a końcówka na złom
  11. 4300k musi poświecić parę godzin żeby ładnie świeciło. Ale do pełni szczęścia potrzebne są jeszcze w dobrym stanie odbłyśniki i czyste lampy
  12. U mnie w b5 siedział kapsel z pepsi wywaliłem te gumki w pi..u
  13. Obstawiam przeskoczone ząbki na rozrządzie
  14. Zatkane odpłyey liściami i innym syfem . Odpływy są chyba 2 ... jeden pod aku a drugi pod serwo. Są tam takie mało potrzebne gumki przez które powinna zlatywać woda.
  15. Jeśli ktoś chce mieć solidnie to polecam folię 3M ... co do odcienia to najlepszy chyba FX20.
  16. Turbo w tych motorach budzi się od 2tyś ale prawdziwy wgniot jest od 3000obr/min Logi dynamiczne rób na 3 biegu od1700obr/min. najlepiej do 6500obr/min z gazem w podłodze. Dynamicze zrób: 002, 031, 115, 118 Statyczne (na postoju bez dotykania gazu): 001, 004, 031, 032, 033, 034 Pozdro!
  17. Zamiast oklejać drewno wolał bym polakierować na srebro, czerń lub grafit. Oczywiście matowienie podkład, baza i twardy bezbarwny. Oklejanie na rogach nigdy nie wyjdzie perfekt i łatwo to uszkodzić Całe szczęście jak nie mam takiego problemu bo mam alu. rybia łuska
  18. Jaja sobie robisz????? Regulatgor jest wbudowany w filtrze paliwa ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ---------- Kup do wewnątrz choinkę o zapachu kokosowym, lej paliwo i ogień na tłoki
  19. Zaglądaj do oleju... jak będzie ubywać to pewnie turbo puszcza
  20. Jak przepływka czyta 163g/s to doładowanie będzie pewnie ok. 1 Bar a auto jest po wirusie
  21. Przybywa ci znacznie oleju czy tylko zapach??? bo coś mi się wydaje że ktoś tu szuka dziury w całym
  22. A czujnik pod pedałem sprzęgła macie sprawny? Vaga podpiąć by pasowało
  23. grzes1150 odpowiedział(a) na zbylo22 temat w Układ Jezdny
    Ja tak miałem w b5 jak pierścień był pęknięty i była przerwa ok 1mm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.