Treść opublikowana przez grzes1150
-
Turbo K04
Na ebayu są KKK - K04-015 upgrade Turbolader Audi A4 + A6 1,8T | eBay
-
Turbo K04
Wszystkie to chińskie g..no. Które szybko padnie i nawet nikt Ci tego nie zregeneruje. Na dodatek te 3 od dołu to do poprzecznych 1.8T (A3, TT itp)
-
Wymiana tylnych tłumików w Audi A4 B6 1.8T
Nagranie z telefonu nie do końca oddaje tego co jest na żywo i teraz po przegrzaniu wszystkiego jest lepszy pomruk
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Ale błąd mówiący o g62 był czy nie??? Bo jak ja miałem walnięty g62 to był błąd , wentylator na chłodnicy się kręcił mimo zimnego silnika i ECON-u na klimie
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Dobrze że napisałeś co było przyczyną ...bo większość się by obraziła że nikt nie powróżył z fusów i była by cisza Po jakim przelocie pada termostat w tych padlinach?
-
pierwsze mrozy
Pierwszy raz słyszę o tej przypadłości w b6 Moja klontwa często noce spędza pod chmurką i nawet przy -27 nie spotkałem się z tym problemem Cięgna od zmiany biegów pewnie przymarzają
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
Jeden ruch w ustawieniach hamowni i mamy serie że HO..HOOO... Chciał bym zobaczyć logi tego auta 002, 020, 115, 118
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego OK. Do przekroczenia 200KM będziesz potrzebował: turbo k03-073, FMIC, TIP, DP- ( Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ), wtryskiwacze 06A 906 031BC - 386ccm, bova odpuść bo to nic dobrego... lepiej zainestować w dobry DV Forge 007, na koniec strojenie. Co do kosztów nowych gratów: 3200+ 1400+ 400+ 400+ 1000+ 550+ strojenie na innych gratach 1500 Robi się nam wtedy spokojnie 220KM chciałeś sensownie
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Ja dziś w nocy testowałem zimowe opony na mokrawym asfalcie Bez ESP całe rondo bokiem i do przodu ... coś słabawo trzymają mi te zimówki już wcześniej dwa razy mną rzucało jak szmatą
-
Podkrecenie 1.8t przy malych kosztach
Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. ... lepiej nie rób nic i jeździj serią Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi
-
Czy to może zadziałać ? CHIP do ADR 125KM +20-40KM !!
Poczytaj co inne fora piszą na temat tego szitu: https://www.google.pl/search?client=opera&q=chipbox+proracing&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#hl=pl&client=opera&hs=5eI&tbo=d&channel=suggest&q=chip+box+proracing+120+opinie&revid=953176552&sa=X&ei=nKyvULajKcHJtAaspIHYCQ&ved=0CJkBENUCKAE&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&fp=6a6a8ac48c79577d&bpcl=38897761&biw=1440&bih=762 Jak chcesz się wyfrajerować to kupuj
-
Czy to może zadziałać ? CHIP do ADR 125KM +20-40KM !!
Zadziała przybędzie może z 5KM których nie odczujesz za to odczujesz na stacji benzynowej jak auto zacznie palić 2L więcej na 100km Przecierz to coś to nic innego jak jeden opornik za 20gr w ładnym opakowaniu.
-
Przyciemnianie szyb.
Rzeszów oś. Gwardzistów 503 469 528 . Kilka odcieni zawsze ma ale czegoś takiego jak lustro weneckie to u niego nie widziałem
-
Przyciemnianie szyb.
Znajomy robi foliami 3M i za avanta kasuje chyba 350zł. Na sedana idzie trochę mniej folii ale za to avanta znacznie łatwiej się robi:wink:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Syf w silniku, jak usunąć ?? - odchamianie 1.8T 20V AEB - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
-
Problem z wyciekiem na silniku. Proszę o pomoc skąd jest wyciek.
a niby po co ma wymieniać kruciec jak nie jest popękany i płacić za niego (pewnie około 50 zł w serwisie), skoro wystarczy wymienić oring, który kosztuje niewiele w sklepie (1-2 zł)... Po to że pewnie pęknie przy przykręcaniu z nowym oringiem lub kilka dni po złożeniu... przerabiałem taki temat nie w jednym aucie i już się nauczyłem że jak robić to raz a dobrze :whistling:zwłaszcza że dojście do tego elementu nie jest takie super proste
-
Problem z wyciekiem na silniku. Proszę o pomoc skąd jest wyciek.
A ja obstawiam że wyciek oleju jest spod nastawnika (napinacza łańcuszka) Przy całym zabiegu wymień sobie czarny kruciec wody.
-
Jakie polecacie świece do 1.8T AVJ?
To jest właśnie PFR6Q
-
Co sadzicie o tym DV?
To jakiś skopiowany Forge 007 ... co do jakości się nie wypowiem ale podejrzewam że lipa :banan:
-
Strefa Śmiechu
GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia: " MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj(Miodzio od B.)Bootleg - YouTube
-
Audi A4 B6 1,8 T BFB-analiza logów przed zakupem.
Tu masz logi BFB serii i po wirusie: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b6-bfb-1-8t-quattro-nowe-logi-oceny-183151/ statycznych w benzynie nie loguj bo to do niczego nie potrzebne
-
Nie odpala , POMOCY !!!
Skoro tak sądzisz to ok temat do zamknięcia
-
logi do analizy
Czemu nie napiszesz że auto dostało inną turbinę i kilka innych gratów po czym nie było na remapie Może wystarczy to teraz wystrojić? Co tuner powiedział na te logi?
-
Nie odpala , POMOCY !!!
Ja obstawiam że wali wahą a to że bez filtra pow. zapala to tylko przez to że dostał więcej tlenu potrzebnego do przetrawienia tego paliwa. Regulator paliwa albo wtryskiwacze.
-
Nie odpala , POMOCY !!!
Albo wymień ten wężyk na przeźroczysty i wtedy zobacz czy waha na lewizne do kolektora nie leci przy odpalaniu i podzczas pracy silnika. Miałem już raz ziomka co mi mówił że sucho a przez węzyk było widać jak zalewa.