Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Na ebayu są KKK - K04-015 upgrade Turbolader Audi A4 + A6 1,8T | eBay
  2. Wszystkie to chińskie g..no. Które szybko padnie i nawet nikt Ci tego nie zregeneruje. Na dodatek te 3 od dołu to do poprzecznych 1.8T (A3, TT itp)
  3. Nagranie z telefonu nie do końca oddaje tego co jest na żywo i teraz po przegrzaniu wszystkiego jest lepszy pomruk
  4. Ale błąd mówiący o g62 był czy nie??? Bo jak ja miałem walnięty g62 to był błąd , wentylator na chłodnicy się kręcił mimo zimnego silnika i ECON-u na klimie
  5. Dobrze że napisałeś co było przyczyną ...bo większość się by obraziła że nikt nie powróżył z fusów i była by cisza Po jakim przelocie pada termostat w tych padlinach?
  6. Pierwszy raz słyszę o tej przypadłości w b6 Moja klontwa często noce spędza pod chmurką i nawet przy -27 nie spotkałem się z tym problemem Cięgna od zmiany biegów pewnie przymarzają
  7. Jeden ruch w ustawieniach hamowni i mamy serie że HO..HOOO... Chciał bym zobaczyć logi tego auta 002, 020, 115, 118
  8. Skoro wszystko jest złe to poleć coś sensownego OK. Do przekroczenia 200KM będziesz potrzebował: turbo k03-073, FMIC, TIP, DP- ( Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ), wtryskiwacze 06A 906 031BC - 386ccm, bova odpuść bo to nic dobrego... lepiej zainestować w dobry DV Forge 007, na koniec strojenie. Co do kosztów nowych gratów: 3200+ 1400+ 400+ 400+ 1000+ 550+ strojenie na innych gratach 1500 Robi się nam wtedy spokojnie 220KM chciałeś sensownie
  9. Ja dziś w nocy testowałem zimowe opony na mokrawym asfalcie Bez ESP całe rondo bokiem i do przodu ... coś słabawo trzymają mi te zimówki już wcześniej dwa razy mną rzucało jak szmatą
  10. Niewiel. budrz. i moc 200+ , nie pasujący intercol. , ten dolot to tragedia , i blo. of. ... lepiej nie rób nic i jeździj serią Pisałem w skrótach bo zaliczam się do tych 3/4 i nie mam pojęcia o co chodzi
  11. Poczytaj co inne fora piszą na temat tego szitu: https://www.google.pl/search?client=opera&q=chipbox+proracing&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest#hl=pl&client=opera&hs=5eI&tbo=d&channel=suggest&q=chip+box+proracing+120+opinie&revid=953176552&sa=X&ei=nKyvULajKcHJtAaspIHYCQ&ved=0CJkBENUCKAE&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&fp=6a6a8ac48c79577d&bpcl=38897761&biw=1440&bih=762 Jak chcesz się wyfrajerować to kupuj
  12. Zadziała przybędzie może z 5KM których nie odczujesz za to odczujesz na stacji benzynowej jak auto zacznie palić 2L więcej na 100km Przecierz to coś to nic innego jak jeden opornik za 20gr w ładnym opakowaniu.
  13. Rzeszów oś. Gwardzistów 503 469 528 . Kilka odcieni zawsze ma ale czegoś takiego jak lustro weneckie to u niego nie widziałem
  14. Znajomy robi foliami 3M i za avanta kasuje chyba 350zł. Na sedana idzie trochę mniej folii ale za to avanta znacznie łatwiej się robi:wink:
  15. Syf w silniku, jak usunąć ?? - odchamianie 1.8T 20V AEB - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
  16. a niby po co ma wymieniać kruciec jak nie jest popękany i płacić za niego (pewnie około 50 zł w serwisie), skoro wystarczy wymienić oring, który kosztuje niewiele w sklepie (1-2 zł)... Po to że pewnie pęknie przy przykręcaniu z nowym oringiem lub kilka dni po złożeniu... przerabiałem taki temat nie w jednym aucie i już się nauczyłem że jak robić to raz a dobrze :whistling:zwłaszcza że dojście do tego elementu nie jest takie super proste
  17. A ja obstawiam że wyciek oleju jest spod nastawnika (napinacza łańcuszka) Przy całym zabiegu wymień sobie czarny kruciec wody.
  18. To jakiś skopiowany Forge 007 ... co do jakości się nie wypowiem ale podejrzewam że lipa :banan:
  19. GANGNAM STYLE Po Polsku Parodia: " MR Harmoszku i jego Psy - Mo Pan Pikny Kraj(Miodzio od B.)Bootleg - YouTube
  20. Tu masz logi BFB serii i po wirusie: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b6-bfb-1-8t-quattro-nowe-logi-oceny-183151/ statycznych w benzynie nie loguj bo to do niczego nie potrzebne
  21. Skoro tak sądzisz to ok temat do zamknięcia
  22. Czemu nie napiszesz że auto dostało inną turbinę i kilka innych gratów po czym nie było na remapie Może wystarczy to teraz wystrojić? Co tuner powiedział na te logi?
  23. Ja obstawiam że wali wahą a to że bez filtra pow. zapala to tylko przez to że dostał więcej tlenu potrzebnego do przetrawienia tego paliwa. Regulator paliwa albo wtryskiwacze.
  24. Albo wymień ten wężyk na przeźroczysty i wtedy zobacz czy waha na lewizne do kolektora nie leci przy odpalaniu i podzczas pracy silnika. Miałem już raz ziomka co mi mówił że sucho a przez węzyk było widać jak zalewa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.