Treść opublikowana przez grzes1150
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
Kręciłeś coś przy sztandze WG bo coś przeładowało w jednym miejscu??? Jak układ szczelny to kupuj nową przepływkę
-
Nie odpala rano, nie kręci rozrusznik
Jak nie zakręci to puknij w rozrusznik delikatnie drewnianym kołkiem. Czasami trzeba działać jak z ruskim telewizorem No chyba że to kostka w stacyjce ale raczej będzie to rozrusznik:wink:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Lotos PB95 - 5,55zł
-
Prośba o analizę logow
nie podbijaj tylko jedzi na wirusa
-
Brak mocy 1.8T
Poszło PW ...znaczy się że kolega wysłał do Ciebie Prywatną Wiadomość Zaglądnij do skrzynki email bo pewnie podesłał Ci namiary na kumatego mechanika z Twojej okolicy
-
Kontrolka ESP
Ale gdzie błędów nie było... w silniku??? bo w module kierownicy błąd raczej się zapisał
-
[ALL B7] Moja A4 2.0T quattro APR Stage 2
No dobra chodziło mi o to że na rolkach u DanielaFM wyszło słabo ale może to nie była wina softu. Swoją drogą auto fajne i chyba w przyszłości będe na takie polował. Jedyne co to kolor nadwozia mógł by być ciemniejszy ... ale na kolor to się kupuje w salonie Pozdrawiam!!!
-
Co to jest za wentylator który jest połączony z obudową filtra powietrza
Chodzi o pompe sai. Zawiesił się przekaźnik ale nie wiem który to Tymczasowo możesz to ustrojstwo odpiąć- tuż przy niej jest kostka gdzie spięte są przewody zasilające.
-
[ALL B7] Moja A4 2.0T quattro APR Stage 2
No słyszałen że ten program APR z usa to nie był jakiś szał Zmienił bym tylko naleśniki na kubły co by w zakrętach trzymało na boki Kiedy sprzedajesz to auto???
-
Prośba o analizę logow
Wszystko wygląda zdrowo tylko jakaś sieczka się zrobiła w logu 002 ale ogólnie ok. 020 nie logowałeś? nie cofa zapłonów???
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zalej Elfa 5w40 - ma dobre właściwości płuczące, jest tani i na pewno lepszy od castrola , lotosa czy mobila ....... posłuchaj się starszyzny
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Niech zaleje do TFSI 15w40 Ja tam testowałem Shella 5w30, Mobila 5w50 i Motula 5w40 ... na tym ostatnim silnik pracuje najlepiej i przez 10tyś km nie muszę dolewać ani kropelki.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Grzesiu leje pełen syntetyk...... Wiem że lepiej ale mowa o 1.6 ADP Ja latam na Motulu 5w40 a płukanke dolewam przed każdą wymianą
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Płukanka Millersa i 5W40. Jak ma nagad nawet na korku to za tydzień czerwona kontrolka i rozkręcanie silnika Silnik 1.6 to bardzo prosta konstrukcja na jednym wałku i 10w40 spokojnie wystarczy zwłaszcza że przebieg może być spory :decayed:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jak jest w nim sporo osadów to zastosowanie płukanki może się przyczynić do zatkania np. smoka pompy olejowej a wtedy trzeba będzie rozbierać silnik. Lepiej zalej go dobrym 10w40 np. od Motula. Dobry olej sam w sobie ma właściwości płuczące i powoli sobie poradzi z syfiastym nagarem. Na początek ze dwie wymiany oleju troszke częściej... powiedzmy co 8tyś. km i powinno być git.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chcesz kupić takiego paścia że pytasz??? Widać że auto ostro wydymane i na dodatek multitronic Naruchaj trochę siana to Ci swoją "padlinę" sprzedam Ile więcej cenisz swojego potwora? Wiesz nigdy tak na prawdę się nie zastanawiałem... za bardzo się do niego przywiązałem i chyba go ngdy nie sprzedam... był ze mną w te dobre jak i złe życia chwile
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i pod maską mi wygląda na AVJ a moc wpisana jak w BFB ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- Racja, pewnie będzie zamknięty. Tak też było na spocie 11 listopada roku ubiegłego. Może śniegu naspruszy to zrobił by na jakimś dużym parkingu?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
.....eeech do neta i aktualizowali sobie Polskiego VCDS ...........bo mozna sciagnac za darmo A mowiłem i przestrzegałem no najgorsze i najprostsze żeby uwalić ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- ktoś coś wie o tym aucie?? Oferta - Audi A4 - AUDI A4 Z 2002 ROKU, SAMOCHÓD SPROWADZIŁEM DLA SIEBIE SAM OSOBIŚCIE ZE SZWAJCARII W 2009 ROKU. SAMOCHÓD 100 PROCENT BEZWYPADKOWY, P Chcesz kupić takiego paścia że pytasz??? Widać że auto ostro wydymane i na dodatek multitronic Naruchaj trochę siana to Ci swoją "padlinę" sprzedam
-
Jaką średnicę ma standardowa końcówka wydechu w Audi A4 B6 1.8T i 3.0?
75mm po zewnętrznej
-
Nieopłacone OC a kolizja za granicą.
Popieram
-
Nierówna praca przy mocniejszej jezdzie
Problem z doładowaniem Zrób logi dynamiczne 002, 020, 032, 115, 118 kanał
-
Opony letnie KUMHO
Miałem ... nie polecam... głośne, w deszczu tragedia jak na lodzie, szybka scieralność :thumbdown:
-
cewka zapłonowa i świeca
Świece NGK PFR6Q - na takich auto wyjechało z fabryki i są bdb. Co do cewek to zadzwoń do ASO bo możesz mieć nowe cewki za free bo na te silniki jest nadal otwarta akcja serwisowa Jeśli nie to polecam te: Cewka zapłonowa BERU - Audi A4 (8E2, B6) 1.8 T 163KM | Sklep MotoCentrum
-
czy te wtryski podejda do avj??
Upoluj te wtryski: 0 280 156 063 , 06A 906 031BC , zapodaj FMIC no i dobry zawór DV bo seryjny dużo nie zwytrzyma ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- zresztą temat powinien zostać zamknięty bo wszystko na temat 1.8T już dawno zostało napisane tutaj: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
Widać to po wykresie że turbo puźno się budzi przez co jest kiepski dół ale to raczej normalne... taka locha w 1.8 r4 Wynik na wykresie fajny ale do jazdy po mieście takie auto się nie nadaje