Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. U mnie odpukać nic takiego się nie dzieje ale u Was pewnie jest coś z serwo albo może nigdy nie wymienialiście płynu hamulcowego
  2. i to g60 to była niezła poraszka. Jak by kompresory były lepsze to już od dawna turbiny poszły by w odstawkę. Występują też takie połączenia: Volkswagen Golf V GT 1.4 TSI - TEST autoGALERIA.pl
  3. Lepiej zostawić cienki i ewentualnie tuż przed zaworkiem redukcja.
  4. Miniaturka na forum (kliknij - zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze):
  5. Idzie pod kolektor ssący. Zaraz może jakiś schemat zapodam.
  6. grzes1150 odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    Jak chcesz coś sprzedać na forum to: Sprzedam części samochodowe
  7. Właśnie...kiedy letnie zakładamy????
  8. grzes1150 odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    Nie wiem ale miałem kiedyś od nich bova ten typ2 i po kilku dniach zmuszony byłem go odesłać... były błędy
  9. Szpachla aluminiowa Jeśli nie macie doświadczenia w tych klockach to lepiej oddajcie felgi do kogoś kumatego
  10. Dobra uszczelka i bez silikonu i powinno być git
  11. grzes1150 odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    I zero jakichkolwiek problemów? Jak często go smaryjesz? Jaki masz silnik??? Co do sprzedającego to na 99% nie od tego samego
  12. jeśli syczy i jest zaolejona to musi być nieszczelna ODMA. Przeglądnij też inne wężyki przy silniku czy wszystko trzyma się kupy. Jeszcze jak byś napisał jaki masz silnik to było by znacznie łatwiej coś więcej powróżyć
  13. a jeśli układ dolotowy/ ciśnieniowy jest dziurawy to przy przygazowaniu leci spora czarna chmura z wydechu
  14. grzes1150 odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    Dziś właśnie założyłem tą hybryde THE SUN po czym pojechałem z vagiem na testy... przepływka czyta więcej a boost utrzymuje się znacznie dłużej na wysokim poziomie. Sam odgłos nie jest głośny i wewnątrz przy zamkniętych szybach podczas jazdy prawie nie słyszalny (no chyba że się mocno pociska). Jedyny problem jest chyba z dostępnością tego towaru http://images38.fotosik.pl/1926/c92796910749421b.jpg To super, że jest OK ale mam dwa pytanka - co ma DV do odczytu z przepływki ?? i nie mas zjakiegoś falowania obrotów, spadków poniżej minimum coś z tych rzeczy ?? To jes w połowie DV a w połowie blowoff więc jak by coś z nim było nie tak to mógł by zasysać silnik lewe powietrze przez co wartości z przepływki by zmalały. Nie mam żadnego falowania, lag-a, zawachań obrotów ... zawór jest 2-tłoczkowy. Patrzyłem za takim na allegro i nic takiego nie ma
  15. Ostatnio nic nie mierzyłem ale obstawiam granice 200KM/300Nm += uślizg sprzęgła gratis
  16. zamias 015 i 018 miało być 115 i 118 Wymień świece i wal mu program bo seria to ledwo jedzie Jaki program i jaka seria bo nie czaje jeszcze tego? Jaja sobie robisz??? Chodziło mi o to że to auto na seryjnym setupie się ledwo odpycha i zrób mu wirusa co by się uwolniły rezerwy
  17. Wykasuj błędy bo większość to błędy sporadyczne. Powoli pada katalizator. Jaki masz przebieg na zegarach?????
  18. Trzeba by zrobić log z przepływki na ori dolocie i tuż po zmianie na kwas lub silikon. U mnie na ori dolocie zasysa 167g/s i słyszałem od znawców że to jest max przy tej przepływce Kiedyś miałem smaka na silikon Forge ale cena mnie przekonała do pozostania przy ori :grin::grin:
  19. zlokalizuj najpierw nieszczelność bo to nic dobrego
  20. grzes1150 odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    Dziś właśnie założyłem tą hybryde THE SUN po czym pojechałem z vagiem na testy... przepływka czyta więcej a boost utrzymuje się znacznie dłużej na wysokim poziomie. Sam odgłos nie jest głośny i wewnątrz przy zamkniętych szybach podczas jazdy prawie nie słyszalny (no chyba że się mocno pociska). Jedyny problem jest chyba z dostępnością tego towaru
  21. Dolot skierował bym w dół a sam stożek znalazł by się w miejscu gdzie dawniej była pompa sai. Do tego prawa kratka z otworami i silnik by miał chłodne powietrze a nie zasysa cał gorąco które idzie pod maską ku górze.
  22. Nic specjalnego... Zapodam dziś dwie foty co zrobić żeby bixy nie parowały :-)
  23. Zmęczyły się zawiasy i jak mają luz to wymiana. Miałem to samo w b5.
  24. Ewidentnie spierdzielone lakierowanie... Badałeś kiedyś miernikiem czy auto nie było 2 razy malowane??? Auto masz od nowości???
  25. W poprzecznych 1.8t tip robi sporą robotę bo jest tam spora zwężka na dolocie ale w a4 już tego nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.