Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Zasada jest taka... auto ma jeździć na takim paliwie na jakie zostało wyprodukowane/ wystrojone
  2. grzes1150 odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Zamknąć temat... ukończyć pracę... dać ogłoszenie w dziale sprzedam bo tak to się tylko spory zament robi przy czym Mariusz sobie szarpie nerwy \ Ja miałem ochotę na ten wynalazek ale widzę że chyba prędzej dorobie się b8 niż dopcham do tego towaru Pozdrawiam
  3. Xenon pewnie dokładany a korektor wysokości świateł został i teraz trzeba go zastąpić czymś innym Lampy może powypalane i trzeba oddać do regeneracji odbłyśniki + czyszczenie środków.
  4. Ten boczny aluminiowy już był testowany i jednak fmic o wysokości 14cm daje lepsze rezultaty
  5. Tylko bixy mają inne przetwornice
  6. allegro: CHŁODNICA WSPOMAGANIA AUDI A4 B5 1,8 EUROPA (2979117955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli ći tam cieknie lub chłodniczka jest załamana to lepiej ją wymień jak najszybciej.
  7. Ale my tu mówimy o xenonach i tu precyzyjność wykonania i pasowność wszystkiego gra większą rolę
  8. grzes1150 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    A właśnie że lampy z b7 rozkleja się bardzo łątwo za pomocą piekarnika
  9. Szukaj ori używek z od pewnej osoby lub w swojej okolicy żeby można było podjechać i oglądnąć przy zakupie Zamienniki odpuść bo będzie tylko przeklinał.
  10. grzes1150 odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    W jednym aucie miałem tak że w deszczowe dni podczas jazdy potrafił nawet zgasnąć i nie odpalać przez np 30 min. Po wymianie modułu zapłonowego wszystko mu przeszło.
  11. grzes1150 odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    Zaglądnij do obudowy ecu czy jest sucho ---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ---------- Jak nie to w Twoim roczniku jest chyba modół zapłonowy na obudowie filtra i to on może świrować
  12. A może wkłąd w kacie cię gdzieś obruszał???
  13. grzes1150 odpowiedział(a) na McGiver temat w Audi A4 B6
    Grafit jednak zlewa się z tym kolorem nadwozia Czerń ale nie w macie tylko połysk
  14. Dokładnie... Wnętrze w b6 i b7 jest idwntyczne. Jak dla mne b7 ty tylko b6 po lifcie z szerszą gamą silników.
  15. Tak wtrącę, bo nie przejrzałem jeszcze zbyt wielu tematów na forum, czy gdzieś jest wątek o tym problemie, bo z tego co słyszałem, to są jakieś problemy z napinaczami w silnikach 1,8 i 2,0 TFSI (TSI), jeśli jest inaczej to proszę mnie wyprowadzić z błędu Dobrze słyszałeś W 1.8t jak i w 2.0tfsi może paść napinacz a twedy trzeba troszkę kasy wydać.
  16. jak jeździsz spokojnie, nie lansujesz się i dostałeś takie opony za free to zakładaj i docieraj w b5 to jeszcze nie będzie taka tragedia
  17. Szukaj nieszczelności w wężach / wężykach . Logi na nic innego nie wskazują.
  18. Tylko pasek kup Contitecha nie jakieś dziadostwo
  19. grzes1150 odpowiedział(a) na DraKio temat w Układ Jezdny
    mialłem ten gwint w b5 - to nic specjalnego... zakładaj kit -40 Co masz na myśli pisząc: "nic specjalnego"? Wiadomo szału pewnie nie robi bo to najtańszy gwint dostępny na allego. Miałeś z nim jakieś niemiłe doświadczenia? Było nisko i twardo- to zalety. A teraz wady: przód skrzypiał przy skręcaniu i nierównościach, tylne amory nie pasują do górnych mocowań przez co trzeba się okombinować. Puźniej już wiedziałem dla czego ludzie sprzedają prawie nówke gwint za 1/3 ceny Znacznie lepiej polować na używkę KW lub Koni jeśli już myślimy o gwincie.
  20. U mnie popiskuje czasami właśnie pasek wielorowkowy bo napinacz jeszcze nie był wymiwniany a już ponad 200tyś na blacie... zwłaszcza w chłodne wilgotne dni.
  21. grzes1150 odpowiedział(a) na DraKio temat w Układ Jezdny
    mialłem ten gwint w b5 - to nic specjalnego... zakładaj kit -40
  22. grzes1150 odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    Nie masz działu sprzedam? tylko siejesz gdzie popadnie??? Jeśli masz taki towar to zakładaj tam temat przy czym opisz stan, cena itp bo takie wypowiedzi zalatują wałkiwm
  23. Zaskoczyłem Was z tym maglem...nie??? Dajcie linka na tą gazetę może być na PW
  24. Dowodzik szybko poleci ... albo jak zaświecisz to w deszczowy dzień to ktoś z przeciwka strzeli Ci czołówkę albo otrze bok a wtedy będziesz płakał "przecież to nie moja wina"
  25. ale wypas ;D od 1:30 filmik jest w przyśpieszonym tempie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.