Treść opublikowana przez grzes1150
-
Dziwne zachowanie silnika po wlaniu 100oktanowej benzyny. Proszę o pomoc!
Zasada jest taka... auto ma jeździć na takim paliwie na jakie zostało wyprodukowane/ wystrojone
-
VFIZ on Audi B6/B7
Zamknąć temat... ukończyć pracę... dać ogłoszenie w dziale sprzedam bo tak to się tylko spory zament robi przy czym Mariusz sobie szarpie nerwy \ Ja miałem ochotę na ten wynalazek ale widzę że chyba prędzej dorobie się b8 niż dopcham do tego towaru Pozdrawiam
-
Nie działa ręczna regulacja świateł - A3 ksenon polift
Xenon pewnie dokładany a korektor wysokości świateł został i teraz trzeba go zastąpić czymś innym Lampy może powypalane i trzeba oddać do regeneracji odbłyśniki + czyszczenie środków.
-
FMIC do B6 !
Ten boczny aluminiowy już był testowany i jednak fmic o wysokości 14cm daje lepsze rezultaty
-
Zamienniki reflektorów(xenon)
Tylko bixy mają inne przetwornice
-
Uszkodzone przewody-pomocy.
allegro: CHŁODNICA WSPOMAGANIA AUDI A4 B5 1,8 EUROPA (2979117955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeśli ći tam cieknie lub chłodniczka jest załamana to lepiej ją wymień jak najszybciej.
-
Zamienniki reflektorów(xenon)
Ale my tu mówimy o xenonach i tu precyzyjność wykonania i pasowność wszystkiego gra większą rolę
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
A właśnie że lampy z b7 rozkleja się bardzo łątwo za pomocą piekarnika
-
Zamienniki reflektorów(xenon)
Szukaj ori używek z od pewnej osoby lub w swojej okolicy żeby można było podjechać i oglądnąć przy zakupie Zamienniki odpuść bo będzie tylko przeklinał.
-
Szarpie po deszczu
W jednym aucie miałem tak że w deszczowe dni podczas jazdy potrafił nawet zgasnąć i nie odpalać przez np 30 min. Po wymianie modułu zapłonowego wszystko mu przeszło.
-
Szarpie po deszczu
Zaglądnij do obudowy ecu czy jest sucho ---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ---------- Jak nie to w Twoim roczniku jest chyba modół zapłonowy na obudowie filtra i to on może świrować
-
Czy można wolną jazdą zamulić tłumik?
A może wkłąd w kacie cię gdzieś obruszał???
-
Jaki kolor felg????????
Grafit jednak zlewa się z tym kolorem nadwozia Czerń ale nie w macie tylko połysk
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
Dokładnie... Wnętrze w b6 i b7 jest idwntyczne. Jak dla mne b7 ty tylko b6 po lifcie z szerszą gamą silników.
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
Tak wtrącę, bo nie przejrzałem jeszcze zbyt wielu tematów na forum, czy gdzieś jest wątek o tym problemie, bo z tego co słyszałem, to są jakieś problemy z napinaczami w silnikach 1,8 i 2,0 TFSI (TSI), jeśli jest inaczej to proszę mnie wyprowadzić z błędu Dobrze słyszałeś W 1.8t jak i w 2.0tfsi może paść napinacz a twedy trzeba troszkę kasy wydać.
-
Opony 185/65 r15 co sądzicie?
jak jeździsz spokojnie, nie lansujesz się i dostałeś takie opony za free to zakładaj i docieraj w b5 to jeszcze nie będzie taka tragedia
-
Mały Problem proszę o sprwdzenie logów.
Szukaj nieszczelności w wężach / wężykach . Logi na nic innego nie wskazują.
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Tylko pasek kup Contitecha nie jakieś dziadostwo
-
Gwint czy kit?
mialłem ten gwint w b5 - to nic specjalnego... zakładaj kit -40 Co masz na myśli pisząc: "nic specjalnego"? Wiadomo szału pewnie nie robi bo to najtańszy gwint dostępny na allego. Miałeś z nim jakieś niemiłe doświadczenia? Było nisko i twardo- to zalety. A teraz wady: przód skrzypiał przy skręcaniu i nierównościach, tylne amory nie pasują do górnych mocowań przez co trzeba się okombinować. Puźniej już wiedziałem dla czego ludzie sprzedają prawie nówke gwint za 1/3 ceny Znacznie lepiej polować na używkę KW lub Koni jeśli już myślimy o gwincie.
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
U mnie popiskuje czasami właśnie pasek wielorowkowy bo napinacz jeszcze nie był wymiwniany a już ponad 200tyś na blacie... zwłaszcza w chłodne wilgotne dni.
-
Gwint czy kit?
mialłem ten gwint w b5 - to nic specjalnego... zakładaj kit -40
-
Wymiana zaworu DV
Nie masz działu sprzedam? tylko siejesz gdzie popadnie??? Jeśli masz taki towar to zakładaj tam temat przy czym opisz stan, cena itp bo takie wypowiedzi zalatują wałkiwm
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zaskoczyłem Was z tym maglem...nie??? Dajcie linka na tą gazetę może być na PW
-
HID w przeciwmgielnych.
Dowodzik szybko poleci ... albo jak zaświecisz to w deszczowy dzień to ktoś z przeciwka strzeli Ci czołówkę albo otrze bok a wtedy będziesz płakał "przecież to nie moja wina"
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ale wypas ;D od 1:30 filmik jest w przyśpieszonym tempie