Treść opublikowana przez grzes1150
-
Dźwięk układu wydechowego w Audi A4 B6 1.8T
z choinki się po nowym roku urwałeś??? wystarczy poszukać a nie wpadasz na gotowe odp. Magmaflow 16601 + Forge splitter albo swap na 4,2 v8
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wygląda na to że to k03 hybryda czyli rozwiercona część zimna i większe koło kompresji. i teraz coś specjalnie dla Ciebie: TURBOSPREZARKA K03-005 AUDI A6 C5 1.8T (3019185733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -to samo tylko nie uszkodzone Ja mam taką z C5 To chyba to samo? ale masz przerobioną stronę zimną bo ta to nie jest seryjna tylko po modach??? Na takiej hybrydzie pociska się spokojnie na 200+
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wygląda na to że to k03 hybryda czyli rozwiercona część zimna i większe koło kompresji. i teraz coś specjalnie dla Ciebie: TURBOSPREZARKA K03-005 AUDI A6 C5 1.8T (3019185733) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -to samo tylko nie uszkodzone
-
Dźwięk układu wydechowego w Audi A4 B6 1.8T
Do tego wewnątrz jest tak głośno że pewnie łeb urywa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
k03s to k03-073. A4 b6 1.8T 190KM BEX ---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- A przyglądnij się jak wyglądają łopatki ciekawe co chciała przemielić?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Powodzenia prędzej znajdziesz igłę w stogu siana. No chyba że zamówisz nową (3500-4000zł) albo kupisz k04 chinol Fajna opcja to GT2X
-
Przepływomierz ABS ESR
Pewnie ze dwa dni, zanim przyjdzie przesyłka. Właściwie jeszcze szukam, czy warto kupować używaną, bo nowa to chyba ze 400zł, a może zamiennik? Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk Jak chcesz używkę to mogę Ci sprzedać bo mam taką Jej pomiar się kończył na 148g/s przy obrotach 5tyś ... lepszej na allegro nie znajdziesz :decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
K04-20 raczej nie bo jest od TT
-
Jakie świece do 2.0 LPG polecacie ?
tak... kolejność cylindrów liczy się od strony rozrządu. Ja u siebie wymieniłem wszystki 4 cewki na nowe i myślę że na długo nie będę wracał do tematu.
-
Dodanie turbiny
ile razy był taki temat na forum??? lepiej zmienić auto
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
...nawet po Motulu??? Nie chce mi się bo bym musiał nową uszczelkę chyba dawać a nic mi się nie poci ... a za tego grata zaraz Ci się dostanie Zastanawiam się nad 0w40 ale jeszcze mam zapas 5w40 Motula i przy tym chyba pozostanę .
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ale śmiało bez oszukiwania się powiedzmy sobie że 1.8T ma taką wadę i ten nagar pod czapką się robi i nie tylko 1,8T z grupy vag miewa ten problem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Turbo dmucha dokładnie tyle ile ma zadane a co do dziury to wsio szczelne bo dmuchałem układ. No i jak by była dziura w dolocie to by był marny odczyt maf. Doładowanie mam 1,1Bara i coś tam jedzie... dzisiaj w nocy się kręcił A co do innego dv to napisałem o nim bo jak miałem seryjny to na wysokich obrotach boost opadał tak jak by coś niedomagało a tera przy 5000 mam 0,9 Bara Pozdro
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Moje bfb na ori gratach tylko zawór dv inny i mam 167g/s na maf więc coś kiepsko narazie :-P
-
Co to jest?
co za bałwan zakładał tą aukcję: AUDI A4 B6 3.0 V6 ASN FILTR CZĄSTEK (2998618280) - motoAllegro Jest to pompa SAI i jeśli się tak dzieje jak opisałeś powyżej to działa poprawnie. Ona załancza się na zimnym silniku i tłoczy powietrze do dolotu tylko po to żeby katalizatory się szybciej nagrzały.
-
Wysokie spalanie gaz 20L+ 5 litrow benzyny/100km APU
Jest coś uwalone nie ma siły (sonda, czujnik temp, przepływka, regulator ciśnienia paliwa ?..................) a jak kolega nie ma za bardzo pojęcia na diagnostyce to radzę udać się do dobrego machera ew. poprosić kogoś z okolicy, podjechać na spota i chłopaki podepną , podpowiedzą
-
Łańcuszek do wymiany ?
Zaczą bym od zaglądnięcia czy nie ma nagaru... jak jest to micha w dół i czyszczenie smoka A błędu nie wywala od nieprawidłowego położenia wałka ssącego? bo mi jak padał nastawnik to czasami łańcuszek się odzywał czasami nawet na wysokich blisko odcinki no i był błąd. Mnie ta impreza kosztowała blisko 2 tysie z nowym olejem pociągła mnie szmata po kieszemi
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Olej masz long life więc dolej tylko doktora albo w dwa i ogień :-P
-
gdzie jest masa od czujnika temperatury G2
czujnik wymień i będzie po problemie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A mi już dwie osoby mówiły że ten Magnaflow16601 jest qrewsko głośny i szybko z niego zrezygnowali Od kogo kupiłęś używkę???
-
Jak ustawić napinacz paska rozrządu
Trzeba było oddać auto na warsztat bo jeszcze sobie biedy narobisz Rolką napina się wstępnie tak aby pasek dało się dwoma palcami ukręcić o 90st. po czym się wyjmuje zawleczkę i ma być a co Ty tam porobiłeś to nikt nie wie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Do ALT jest osobny wątek olejowy. Nie zaśmiecajcie tego. Wysłane z prodiża. Bo ten jest o prawdziwych silnikach Co do półsyntetyków i to jak je dobrze podgrzejemy to potrafią się zrobić wodniste a pełny syntetyk jeszcze się trzyma
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
a nie bierze ci oleju? bo jak śledzę wpisy to wszyscy narzekają na nadmierne zużycie oleju. Słyszałem że w ALT lepiej przejść wcześniej na półsyntetyk. Ja przeszdłem na motula 10w40 i oleju nie bierze... fajna teoria. Heniu wyszedł z drzewianej szopy z upapranymi łapami smarem po łokcie i Ci to powiedział??? Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :polew::polew::polew:
-
Pełny FIS a chwilowe spalanie
Norma jak się odpala i grzeje na postoju
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
TŁUMIK SPORTOWY, BASOWY- Fi90 ŚCIĘTY - WAWA (3015410106) - motoAllegro