Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. grzes1150 odpowiedział(a) na McGiver temat w Audi A4 B6
    albo jakiś wściekły fiolet tak jak to się robi w autach do driftu bok będzie w kolorze felg??????
  2. grzes1150 odpowiedział(a) na McGiver temat w Audi A4 B6
    Wal felgi w grafit a zaciski w czerń połysk... mniejszych tarcz nie było?????????????????
  3. to bardzo mocny środek i nie wiem czy do takich akcji dobry jeśli ktoś chce tylko klej usunąć
  4. Znacznie lepiej działaję ori. Te chinole z allegro często się psują lub świrują w mrozy/ deszcz.
  5. Da się rozebrać i przesmarować... ja tam jescze ten gumowy tłoczek lekko przytarłem i śmiga znacznie lżej
  6. Ok dzięki Jak zrobi się ciepło będziemy działąć
  7. Przy zdjętej głowicy po takich wynikach z pomiaru ciśnienia aż się prosi zdjąć miskę i zaglądnąć na pierścionki
  8. Już nie jeden testował i większość mówi że po jakimś czasie i tak wywaliło CHECK
  9. miałem to samo w b5 ... ori była jak z papieru Z mojej ori zostaly szczepy a jezdze glownie po miescie :-) Ja w swoją już dwa razy wnitowywałe kawałki blachy ocynkowanej WRCLaguna raz widział jak najechałem na jakiś kawał wydechu po ciężarówce... iskry leciały jak na F1
  10. Po tym jak wymiana oringów i nakładanie smaru nie pomagało i lampy nadal parowały postanowiłem: - Nakładkę znajdującą się na regulacji wysokości obsilikonować po wcześniejszym odtłuszczeniu (przepraszam że użyłem białego silikonu ) tak żeby woda nie podchodziła pod nią Miniaturka na forum (kliknij a zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze): - W otwory przez które reguluje się wysokość upchałem lekko przypiłowane kawałki wężyków gumowych tak aby woda spływająca z maski nie kapała wprost na śrubę od regulacji tylko żeby oblecieła owy wężyk i spłyneła gdzie indziej Miniaturka na forum (kliknij a zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze): Wężyki mają taki otwór że można przez nie nadal regulować wysokość a po zastosowaniu takich rozwiązań zapomniałem co to parujące lampy mimo że wcześniej byłą masakra. Pozdrawiam!!!
  11. pozostałości po odważnikach nasączyć kilkukrotnie nitro po czym plastikową lub drewnianą łopatką zsunąć cały syf. Następnie jeszcze raz szmatka+ nitro i zmyć pozostały klej
  12. miałem to samo w b5 ... ori była jak z papieru
  13. Ja u siebie troszkę przymodziłem ten siłownik przy którym jest stycznik od podświetlenia bo też miałem obawy że może się to źle skończyć. Teraz klapa otwiera się bez większych oporów
  14. A czasem a5 nie mają innego otworu centrującego? pomijając już to że 255 to już sporo i 8,5 et32 będzie obcierać
  15. Ok . jak się do tego dostać??? Trzeba zdjąć boczek i wykręcić cały mechanizm zamka i tam będzie to ustrojstwo? Istnieje możliwość naprawy/ podmiany tego mikrowyłącznika???
  16. Normalne prace lakiernicze ale farby w sprayu mają kiepską jakość no i znacznie lepiej jest zdjąć oponę i wyciąć wentyl do takich prac.
  17. Niech ktoś jeszcze się wypowie na temat tego... chyba, że już kolega na swoim przykładzie wyjaśnił wszystko... Więc? Człowiek działa już na trzecim nicku na allegro... Sam sobie odpowiedz czemu...
  18. Jak powiesz te słowa tunerowi to na kreskach będzie na pewno. Co do sprzęgła to wampir do swojego AMB kupował takie i chwali sobie. Ja bym na Twoim miejscy jeszcze zmienił wtryski na 06A 906 031BC
  19. Powiem wprost... jeśli jesteś zielony w te klocki to oddaj felgi w ręce lakiernika Trzeba usunąć to co odpryskuje, zmatowić, wypełnić ubytki, walnąć: podkład, bazę, bezbarwny.... tak na skróty
  20. Gdzie szukać przyczyny??? Po otwarciu drzwi kierowcy nie podświetlają się (lampka czerwona i biała od dołu) i nie widać tego na FISie. Sprawa jest dość denerwująca bo gdy się otwiera auto pilotem i po otwarciu drzwi i położeniu kluczy na fotelu i zatrzaśnięciu drzwi auto zamknie się z kluczami wewnątrz Pozostałę drzwi są ok. Kable przy słupku wyglądają ok. To będzie gdzieś w zamku?
  21. Nie założył bym nawet jak by mi dopłacali
  22. Zwytrzyma i nie napalaj się tak na te 230KM po programie
  23. Ja w b5 miałem taki przypał jak w tyle pierścień był pęknięty i go rdza rozsadzała
  24. 1.8T znacznie tańszy w utrzymaniu ale za to 2.0tfsi po programie wymiata Poluj na jakieś quattro. BMW odpuść... części i koszty napraw kosmos.
  25. Przeładowanie jak nic... obstawiam n75 albo wężyli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.