Treść opublikowana przez grzes1150
-
Proszę o analizę logów A4 B6 1.8T 150KM
120 możesz nie logować... pokazuje bzdety Co do tego drgania to było już kilku na forum ale nikt nie znalazł rozwiązania... olej temat bo się nawnerwiasz i nic to nie da :decayed:
-
Grzanie
o qrde to mi sie nic takiego nie dzieje trzyma normalnie Tomek masz wszystko ok.
-
Grzanie
Moje 1.8t też się do 90 przez 10km nagrzewa... są spore mrozy i to klimatronik tak zabiera ciepło. Daj klime OFF to zobaczysz jak wskarówka szybko idzie. Obmacaj też dolny wąż czy nie jest ciepły przy temp. na blacie 70-80st.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Swoją czarną mordą też musiałeś się pochwalić Jarek kiedy atak w ciemne bixenony????
-
Proszę o analizę logów A4 B6 1.8T 150KM
zamias 015 i 018 miało być 115 i 118 Wymień świece i wal mu program bo seria to ledwo jedzie
-
Poszukuję lakiernika do konsultacji
Napisz o co Ci chodzi... może podpowiem co nieco
-
Dziwne stuki silnika.
Zdejmij też pokrywę i zaglądnij na wałki, szklanki i czy łańcuch nie pocina pokrywy
-
Wymiana zaworu DV
Ok opiszę na pewno Dodam tylko że kiedyś miałem też zwykłego 2-tłoczkowego bova properfect typ2 i musiałem oddać... Było za głośno i był lag
-
Proszę o analizę logów A4 B6 1.8T 150KM
Min 6500 moja się kręci do 6880 ... chyba mam wszystko ok.
-
Drgania przy hamowaniu
miałem je wtedy reklamować ale sprzedałem b5
-
Wymiana zaworu DV
zmartwie Cie , ten z linka spokojnie chodzi na 1.3 bara jak ktos chce to mam ori Forge-a 007 do sprzedania Forge fajny ale kosztuje whoj kabony Ja zakładam hybryde ... z połączeniem z wydechem bedzie lans
-
uderzenie zwierzyny.
Jak masz AC to możesz nawet sobie pod domem w ścianę garażu wjechać i nikt nie powinien nawet pytać dlaczego to zrobiłeś
-
Drgania przy hamowaniu
Ja kiedyś też szybko wykończyłem nówki ATE Miałem je może z 1 miesiąc i szrot
-
Dziwne stuki silnika.
Mimo że kontrolka od oleju się już nie zapala to ja obstawiam zarypany syfem smok pompy oleju i właśnie motorek powoli się przeciera. Zdejmij pokrewę i zaglądnij pod krzywki na wałkach. Nie wyczyściłeś smoka i silnik powoli mówi papa. Już nie jeden tak zmienił czujnik po tej czerwonej kontrolce a za miesiąc szukał nowego silnika Wszystko w temacie... Pzdrawiam!!!
-
Obroty rosną podczas odpalania 1.8T AVJ
Vagiem ciśnienia paliwa nie sprawdzisz. Też obstawiam przepuszczający wtryskiwacz paliwowy. Wlej mu lepszego paliwa i może jakiś środek SPT i ogień mu na paliwie.
-
Proszę o analizę logów A4 B6 1.8T 150KM
Znajdź kawał czystego asfaltu i logi zrób po ludzku do odcinki
-
Wymiana zaworu DV
Napisz jeszcze na jakim doładowaniu jeździsz??? Jak seria to zwykły DV z aso zwytrzyma kilka lat.
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
Teraz tylko ciekawe czemu oleju ubywa? Wiedz że jak Ci płyn chłodzący zejdzie za nisko na trasie to upalisz uszczelniacze zaworowe w jeden dzień
-
Ciągłe zapowietrzanie układu chłodzenia POMOCY!!!!!
Kompresja z cylindrów idzie na plyn głowica albo nadal uszczelka
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
Ja ubywa płynu i oleju to przed Tobą chyba zdejmowanie głowicy. Uzupełnij płyny i obserwuj. Co do mleka na korku to przy takich mrozach to raczej norma.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
4w40? to jakiś nietypowy masz ten olej Zalej 5w40 lub 0w40 tylko nie ten srastrol.Do 1.8T polecam coś lepszego np. Motula
-
potrzebuje trzy takie łączniki gumowe
A nie mogli zamówić? Nawet jak nie ma w pl to do 5 dni przyjdą z de.
-
Obroty rosną podczas odpalania 1.8T AVJ
Zanim założyłeś ten temat powinieneś podpiąć auto pod kompa bo pewnie jakiś czujnik pada
-
Montaż GPS w nawiewie z carbonem.
za***isty patent prawie jak mmi w b8
-
Problem ze spalinami w Audi A4 B5 1.6
Olej przeglądy Katalizator się pewnie rozsypuje więc lepiej go wytnij. A może jest już pusta puszka