Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
Philips bluevision świecą w miarę dobrze... znacznie lepiej od osram nigchtbreaker
-
Cieknący olej, przyczyna zatkanego ezektora ??
Nadal przytkane coś w odmie lub ezektor
-
Czy to ORI drążek?
ORI ... ale zmień na Sline kulke
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
instalacja i chyba z rok tankowania... Cofnięte koło, do wymiany błotnik i dwoje drzwi :doh:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Było ESP off i chciałeś przykozaczyć bokiem??? ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- Ja dziś przed 5 rano wracałem to było konkret ... nie szło szybciej jak 120 jechać
-
Przegląd po zakupie
Serwis klimy zostaw sobie na upalne dni. Co do reszty to odstawiasz auto do mechanika na wymianę rozrządu itd. i mówisz żeby przeglądną auto bo jesteś świeży i on będzie wiedział na co patrzeć. Co warto wymienić??... płyn chłodniczy i pompę wody- wiadomo, płyn hamulcowy, wspomagania. Przegląd stanu zawieszenia i innych gum, przy grzebaniu w hamulcach przesmarować tłoczki i prowadzenia... może wymiana tarcz
-
wspomaganie kierownicy
Zacznij od wymiany oleju w ukłądzie wspomagania
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
A nie daje Wam do myślenia że mogliście kupić jakiś wybrakowany towar/ odpad. Cena znacznie niżasza niż w aso i piłowane znaczki daje to do myślenia
-
Warte uwagi ? łańcuch i napinacz rozrządu
Ta literka H na nastawniku oznacza nowszy model który zastąpił E
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
Kranówkę 3L G12+ miałem, ale tak lałem i lałem destylowanej, że teraz muszę dolać samego G12+ I tak termostat na gwarancję leci, bo nie trzyma temp G12+ rozrabia się w bańce z destylowaną i wtedy w układ zalewa. Z kranówy wytrąca się kamień Termostat gdzie kupowałeś???
-
Po wymianie halla dalej wykrywa błąd co robić pomocy
Popieram... może to być pompa paliwa. nie doczytałem z tym lpg.
-
Głosne wycieraczki oraz zmazy na szybie
Jak masz orginalną szybę to kup wycieraczki w ASO i na długo zapomnisz o problemie... a najlepiej komplecik aero
-
Czy te felgi 18" beda pasowac?
Zawieź lepiej odrazu te koła na wyważarkę bo felgi raczej nie są proste ... zobaczcie ile odważników na 2 i 3 fotce
-
Wylany ekranik - świecąca plamka
Kup panel z rozbiórki i po problemie. Na allegro jest tego masa
-
Ciężko chodzi kierownica po założeniu tempomatu
Albo coś źle złożone albo Ci się wydaje ..............................a nie masz odczucia że lepiej się zbiera?
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Ja mam 312mm przód , 288mm z 3.0tdi tył i przy nawiercanych przodach hamuje to w miarę dobrze ale pewnie jak się wydymają tarcze to na przód zapodam 320mm
-
Rozrzad Kompletny Audi A4 B6 140KW
Napisz do Tomka to Ci doradzi co jest dobre i w dobrych pieniądzach : http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/
-
Po wymianie halla dalej wykrywa błąd co robić pomocy
Sprawdź ustawienia rozrządu na znakach
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
Przepływka w seri bfb ma czytać ok 133 przy odcince a co do cewek to pisałem tak bo cofa zapłon. Profilaktycznie dodał bym do paliwa specyfiku do czyszczenia wtryskiwaczy bo cofanie zapłonów może się też brać z lekkiego zabrudzenia. Pozdro!!!!
-
Regeneracja lamp, bixenon - gdzie?
Polecam tego pana: Regeneracja reflektorów samochodowych Hubert Cugier Turew | regeneracja reflektorów samochodowych
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Castrol to syf Zdejmij pokrywę zaworów to się dowiesz czemu
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
Wsio teraz OK!! Trzecią cewkę masz nową??? a czwarta wnet padnie
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B6 1.8T
Tak będą pasować.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Prawdopodobnie bierze Ci olej właśnie przez ten półsyntetyk możesz śmiało zalać 5w40. Ja mam 205tyś w tym 178tyś na 5w30... obecnie 5w40 i nie wiem czy na wiosnę nie wleje 0w40. Olej wymieniam co 10tyś a na szabelkę zaglądam tylko profilaktycznie bo auto wczle nie pobiera oleju
-
Wymiana rozrządu w B6 1.8 T - BFB
1.8T ma pasek ale jak już tak Cię to interesuje to łańcuszkiem są spięte wałki i tam zagląda się dopiero wtedy jak łańcuch głośno się odzywa Też mam BFB i w książce serwisowej jest zapis że pierwsza wymiana po 180tyś km. ...ja zmieniałem przy 178tyś