Treść opublikowana przez grzes1150
-
kolizja z radiowozem
Poczytajcie jakie wałki robi się w Rzeszowie: Śmierć 24-latka. Prokuratura chroni sprawcę, syna policjanta?
-
Jak pomalowac felgi, pomysly i opinie mile widziane
białe i rant poler
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To jest hybryda więc głośno nie powinno być a to że zajechała się 2 dvka to i tak trzeba coś zapodać . Zdam relację po zamontowaniu... Pozdrawiam!!!
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kto ma u siebie coś takiego???: BOV THE SUN 1.8T DV BLOW OFF HYBR. (170835075) - Archiwum Allegro ...i co możecie na ten temat powiedzieć???
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
Złą sława zaczeła się od v6 2,5tdi , pękające 2.0tdi , DPFy , problemy z rozrządem i układem wtryskowym w 3,0tdi
-
Wydech Ulter w Audi A4 B8 2.0TDI
tragedia te ostre uspawane kolana Nie dał bym nawet 500zł za to coś
-
1.8t 190km dwumas czy coś innego?? Uczucie braku przyczepności przy dodaniu gazu
Teraz nawet w sklepie nie jestem pewnien czy części są 100% sprawne i czy nowe czy po jakiejś regeneracji a Ty chcesz pewną używkę trafić :grin:Jak nie masz co robić i lubisz często wyciągać skrzynię biegów to ... powodzenia
-
Wymiana tłumików końcowych w Audi A4 B5 1.8T quattro
Ja mam wydech seria tylko końcowe zmienione Na wiosnę wkładam DP w owijce zamiast kata Tomek mówił że przy całym wydechu z kwasa z jednym przelotowym na środku jest dość głośno. Moim zdaniem najlepiej pod spodem zrobić rozejście i dać 2 przeloty obok siebie tak jak jest w zestawie Magnaflow 16601
-
Kontrolka oleju
Po co kombinować... nie jeździj tak bo zatrzesz motor na wałkach. Zdejmuj miskę i czyść smoka, ewentualnie wymień pompę oleju. Przy zdjętej misce zdejmuje się też pokrywę zaworów i czyści się górę silnika bo tam nagaru jest najwięcej. Po takim zabiegu stosując dobry olej (nie żaden srastrol) powinieneś zapomnieć o temacie. Pozdrawiam!!!
-
Wymiana tłumików końcowych w Audi A4 B5 1.8T quattro
Puchy były pokorodowane więc sprzedałem same końcówki za 50+kw Masz może jakiś filmik z dźwiękiem tego wydechu? Jakiej firmy tłumiki zastosowałeś? Nagranie na postoju jest takie o i średnio oddaje to co w realu a filmiki z przejazdów są nie wskazane bo było chyba za szybko
-
Problemy z odpalaniem
śmierdzi benzyną przy kręceniu????????
-
Wymiana tłumików końcowych w Audi A4 B5 1.8T quattro
Puchy były pokorodowane więc sprzedałem same końcówki za 50+kw
-
Wymiana tłumików końcowych w Audi A4 B5 1.8T quattro
Kąt kolanek nie pamiętam ale nie jest to 90st co zresztą widać na foto. Czas roboty tak żeby to wszystko ładnie dopasować to ok. 1h. Przy czym albo trzeba dorobić nowe wieszaki albo odciąć z baniaków i przyspawać do nowych puszek Co do dźwięku to jest troszkę głośniej ale w normie... dość przyjemnie mruczy.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Coś słabo u mnie wczoraj wieczorem relingi zlały się z dachem taki był lód a jak otwierałem auto to myślałem że mi szyba w drzwiach poszła
-
Wymiana tłumików końcowych w Audi A4 B5 1.8T quattro
Ja tak mam Jak odkopie foto to zaraz zapodam. Po odcięciu końcowych trzeba zastosować kolana. Ja kolana dałem chyba o średnicy 55mm przez co naszły mi na ori rury po czym wlot do nowych tłumików miałem 60mm. Na fotce widać po prawej dwa stare ciężkie baniaki, pod autem wygięte kolana i po lewej nowe zgrabne przeloty
-
Wymiana szklanki?
Lejąc dobry olej o dobrych właściwościach płuczących jeszcze masz szansę ją uciszyć.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pytanie do tych co mają na pokładzie DP w 1.8T ... Po zmianie z kata na DP robi się głośniej wewnątrz / na zewnątrz ??? DP warto dać w owijkę???
-
Pomóżcie proszę! Za niskie zawieszenie 1BE
U mnie na 1be też jak by tyłek niżej siedział ale nie aż tak Może ktoś woził coś ciężkiego i springi dostały po d*pie i trzeba wymienić.
-
Zmiana koloru podświetlenia FISa
znacznie ładniej niż czerwony :thumbup1::thumbup1:
-
Proszę o sprawdzenie loga
Większość to błędy sporadyczne. Wykasuj błędy z wszystkich modułów i po 2 dniach mieszanej jazdy zrób scan jeszcze raz ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- ..ale zawór DV będzie pewnie do wymiany... nie są to spore koszty nie wydaje Ci się że auto słabo jedzie?
-
dziwne spadki mocy
W ciemno nie ma co szukać. Pakuj pasażera z vagiem, kawał suchego asfaltu i róbcie Logi. W ciemno to sobie możesz pół auta wymienić i możesz nie trafić w usterkę. Ciekawi mnie też jak pracują te nowe sondy?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Nie lepiej zmienić auto na EVO8 ??? Lekkie, znacznie lepiej się prowadzi i swoje też jedzie Po głowie chodzi mi też WRX Sti ale podobno te boxery mniej zwytrzymują no i lubią olej.
-
W panelu klimatronika czasami nie działają przyciski zmiany temperatury.
No pewnie jest coś z panelem nie halo. Błędów w klimie nie ma?
-
zarysowana nielekierowana dokładka zderzaka
Może nadszedł czas zrobić dokładki w kolor ?
-
Brak ABS
Ten mechanior ma dziadowskiego vaga