Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Poczytajcie jakie wałki robi się w Rzeszowie: Śmierć 24-latka. Prokuratura chroni sprawcę, syna policjanta?
  2. To jest hybryda więc głośno nie powinno być a to że zajechała się 2 dvka to i tak trzeba coś zapodać . Zdam relację po zamontowaniu... Pozdrawiam!!!
  3. Kto ma u siebie coś takiego???: BOV THE SUN 1.8T DV BLOW OFF HYBR. (170835075) - Archiwum Allegro ...i co możecie na ten temat powiedzieć???
  4. Złą sława zaczeła się od v6 2,5tdi , pękające 2.0tdi , DPFy , problemy z rozrządem i układem wtryskowym w 3,0tdi
  5. tragedia te ostre uspawane kolana Nie dał bym nawet 500zł za to coś
  6. Teraz nawet w sklepie nie jestem pewnien czy części są 100% sprawne i czy nowe czy po jakiejś regeneracji a Ty chcesz pewną używkę trafić :grin:Jak nie masz co robić i lubisz często wyciągać skrzynię biegów to ... powodzenia
  7. Ja mam wydech seria tylko końcowe zmienione Na wiosnę wkładam DP w owijce zamiast kata Tomek mówił że przy całym wydechu z kwasa z jednym przelotowym na środku jest dość głośno. Moim zdaniem najlepiej pod spodem zrobić rozejście i dać 2 przeloty obok siebie tak jak jest w zestawie Magnaflow 16601
  8. Po co kombinować... nie jeździj tak bo zatrzesz motor na wałkach. Zdejmuj miskę i czyść smoka, ewentualnie wymień pompę oleju. Przy zdjętej misce zdejmuje się też pokrywę zaworów i czyści się górę silnika bo tam nagaru jest najwięcej. Po takim zabiegu stosując dobry olej (nie żaden srastrol) powinieneś zapomnieć o temacie. Pozdrawiam!!!
  9. Puchy były pokorodowane więc sprzedałem same końcówki za 50+kw Masz może jakiś filmik z dźwiękiem tego wydechu? Jakiej firmy tłumiki zastosowałeś? Nagranie na postoju jest takie o i średnio oddaje to co w realu a filmiki z przejazdów są nie wskazane bo było chyba za szybko
  10. śmierdzi benzyną przy kręceniu????????
  11. Puchy były pokorodowane więc sprzedałem same końcówki za 50+kw
  12. Kąt kolanek nie pamiętam ale nie jest to 90st co zresztą widać na foto. Czas roboty tak żeby to wszystko ładnie dopasować to ok. 1h. Przy czym albo trzeba dorobić nowe wieszaki albo odciąć z baniaków i przyspawać do nowych puszek Co do dźwięku to jest troszkę głośniej ale w normie... dość przyjemnie mruczy.
  13. Coś słabo u mnie wczoraj wieczorem relingi zlały się z dachem taki był lód a jak otwierałem auto to myślałem że mi szyba w drzwiach poszła
  14. Ja tak mam Jak odkopie foto to zaraz zapodam. Po odcięciu końcowych trzeba zastosować kolana. Ja kolana dałem chyba o średnicy 55mm przez co naszły mi na ori rury po czym wlot do nowych tłumików miałem 60mm. Na fotce widać po prawej dwa stare ciężkie baniaki, pod autem wygięte kolana i po lewej nowe zgrabne przeloty
  15. grzes1150 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Lejąc dobry olej o dobrych właściwościach płuczących jeszcze masz szansę ją uciszyć.
  16. Pytanie do tych co mają na pokładzie DP w 1.8T ... Po zmianie z kata na DP robi się głośniej wewnątrz / na zewnątrz ??? DP warto dać w owijkę???
  17. U mnie na 1be też jak by tyłek niżej siedział ale nie aż tak Może ktoś woził coś ciężkiego i springi dostały po d*pie i trzeba wymienić.
  18. znacznie ładniej niż czerwony :thumbup1::thumbup1:
  19. Większość to błędy sporadyczne. Wykasuj błędy z wszystkich modułów i po 2 dniach mieszanej jazdy zrób scan jeszcze raz ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- ..ale zawór DV będzie pewnie do wymiany... nie są to spore koszty nie wydaje Ci się że auto słabo jedzie?
  20. grzes1150 odpowiedział(a) na szczur_84 temat w 1.8T
    W ciemno nie ma co szukać. Pakuj pasażera z vagiem, kawał suchego asfaltu i róbcie Logi. W ciemno to sobie możesz pół auta wymienić i możesz nie trafić w usterkę. Ciekawi mnie też jak pracują te nowe sondy?
  21. Nie lepiej zmienić auto na EVO8 ??? Lekkie, znacznie lepiej się prowadzi i swoje też jedzie Po głowie chodzi mi też WRX Sti ale podobno te boxery mniej zwytrzymują no i lubią olej.
  22. No pewnie jest coś z panelem nie halo. Błędów w klimie nie ma?
  23. Może nadszedł czas zrobić dokładki w kolor ?
  24. grzes1150 odpowiedział(a) na mariano1984 temat w Układ Jezdny
    Ten mechanior ma dziadowskiego vaga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.