Treść opublikowana przez grzes1150
-
Buczy przy porannym odpaleniu
No te pompy tak kosztują Może dolej jakiegoś specyfiku do benzyny i przegoń fura. A może zaglądnij do zbiornika czy nie ma jakiś glutów / osadów ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- Koło prawgo tylnego wahacza pod plastikową obudową
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Płukanka i zalej 5w40 najlepiej wszystko od Motula. Oleju do 1.8T wchodzi ok 3,8L i nie spinaj się tak
-
Buczy przy porannym odpaleniu
A filter paliwa wymieniałeś kiedyś???
-
Lekka rdza co i jak teraz?
Oddaj to lepiej do dobrego lakiernika... wycieniuje tak że śladu nie będzie bez malowania całego elementu
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
juz wyciągałem i nawet czyściłem soczewki, to co mam jeszcze raz wymontować lampy , wyciągnąć bebechy i podsuszyć ? Widocznie coś słabo masz wysuszone te lampy skoro przy zmianie temp. zaraz parują do połowy. Rozkręć, wysusz, zrób silikonowanie i ominięcie wody
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
Ja wykręcałem soczewki i suszyłem suszarkami do włosów a żona z mokrą głową latała i krzyczała "gdzie obie suszarki do włosów??" :decayed: Przy okazji zaglądnij w jakim stanie odbłyśniki
-
Śnieg w nadkolach.
Ja mam 1be i chlapacze na przodzie i też trochę czasami nazbieram zwłaszcza jak latam bokami po zaśnieżonych drogach ale najwięcej śniegu gromadzi się na chlapaczach i tylnej dokładce. Sposób na to taki że jak jest go sporo to przed wjazdem do garażu biotę kij i wypycham syf
-
Przyceimnione Szybki
Zrobię foto to zapodam Folie mam 3M a odcień to muszę w katalog popatrzeć
-
blad 16804 brak katalizatora(strumienica)
Mi przy chipowaniu sonde z softa wyciął za free Zrób wirusa
-
Antykoks problem!
Ten olej to szit bo mi on ubywał w 1.8t a motua 5w40 nic nie ubywa i silnik pracuje ciszej .
-
blad 16804 brak katalizatora(strumienica)
A noe jest to czasem jakis katalizator zamiennik. Masz 2 sonde wkręconą na wyjsciu z kata? Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u tunera i wyłączeni 2 sondy w programie.
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
kureczka no musze to spróbować , dzięki serdeczne za podpowiedź :hi: Jeśli będziesz po zabiegu daj znać czy pomogło Pamiętaj żeby te wężyki były upchane tak pasownie żeby przy nich woda nie przechodziła. U mnie zero parowania. Myjnia czy też nocka pod chmurką w deszczu czy w roztopy i ani mgiełki
-
Wymiana termostatu WAHLER
temat dla Ciebie: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/grzanie-259604/ ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- Co do wahlerów to zakładałem dwa w 1.9tdi i oba działają do dzisiaj ... minęło już chyba ze 3 lata
-
Wymiana rozrządu w B6 1.8 T - BFB
Zamawiaj części tutaj: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/ Ma bardzo dobre ceny i wie co dobre a co szit
-
kradzież audi w pszczynie film
Po co mają ścigać złodzieja który może mieć np. broń palną... Lepiej stanąć przy drodze i dawać mandaty za przekroczenie prędkości A wczoraj w tv słyszałem jak się jeden wypowiadał "policja jest od ścigania bandytów"
-
2.5TDi 180km quatrro po modzie wibruje na 4,5 biegu
Może i podpora wału kiepsko trzyma ale mimo wszystko obstawiam zrypany soft i dwumas nie daje rady Daj ten wykres
-
Antykoks problem!
Nic nie da Te silniki tak piją oliwę że na dłuższą trasę trzeba brać ze sobą 1L oleju a wszystko przez odmę
-
2.5TDi 180km quatrro po modzie wibruje na 4,5 biegu
Spory Nm pewnie do tego wstający prawie w pionie i dwumas nie wyrabia Pokaż wykres z hamowni
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Jest tak bo u nas w filtrze paliwa jest od razu regulator ciśnienia a w straszych jednostkach regulator jest w listwie wtryskowej i też czasami lubi przepuszczać paliwo a wtedy trzeba wydać prawie 200zł
-
Antykoks problem!
Te silniki biorą olej bo to jest ich wada wrodzona... dolej nafty i kręć.
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Filtr do bfb kosztuje prawie 100zł :-P ale mimo wszystko wymień bo może syfu nazbierał od jazdy na rezerwie :-)
-
Zmiana lamp na xenony
Było coś takiego jak s-line w b5??? Jak nie masz spryskiwaczy to nawet nie zakładaj bo dowodzik szybko poleci przeglądu też normalnie nie przejdzie
-
Plastikowe osłony na zbiorniczki itp pod maską
Nie mogłem odpalić tego linku. Tu masz wszystko: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/index7.html
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
203tyś silnik BFB lekko wyżyłowany 200KM
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
nigdzie nie było mowy o cenie instalacji Ja bym nigdy do tfsi gazu nie zakładał.