Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. grzes1150 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    No te pompy tak kosztują Może dolej jakiegoś specyfiku do benzyny i przegoń fura. A może zaglądnij do zbiornika czy nie ma jakiś glutów / osadów ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- Koło prawgo tylnego wahacza pod plastikową obudową
  2. Płukanka i zalej 5w40 najlepiej wszystko od Motula. Oleju do 1.8T wchodzi ok 3,8L i nie spinaj się tak
  3. grzes1150 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    A filter paliwa wymieniałeś kiedyś???
  4. Oddaj to lepiej do dobrego lakiernika... wycieniuje tak że śladu nie będzie bez malowania całego elementu
  5. juz wyciągałem i nawet czyściłem soczewki, to co mam jeszcze raz wymontować lampy , wyciągnąć bebechy i podsuszyć ? Widocznie coś słabo masz wysuszone te lampy skoro przy zmianie temp. zaraz parują do połowy. Rozkręć, wysusz, zrób silikonowanie i ominięcie wody
  6. Ja wykręcałem soczewki i suszyłem suszarkami do włosów a żona z mokrą głową latała i krzyczała "gdzie obie suszarki do włosów??" :decayed: Przy okazji zaglądnij w jakim stanie odbłyśniki
  7. Ja mam 1be i chlapacze na przodzie i też trochę czasami nazbieram zwłaszcza jak latam bokami po zaśnieżonych drogach ale najwięcej śniegu gromadzi się na chlapaczach i tylnej dokładce. Sposób na to taki że jak jest go sporo to przed wjazdem do garażu biotę kij i wypycham syf
  8. Zrobię foto to zapodam Folie mam 3M a odcień to muszę w katalog popatrzeć
  9. Mi przy chipowaniu sonde z softa wyciął za free Zrób wirusa
  10. grzes1150 odpowiedział(a) na piotrekyrtum temat w 2.0
    Ten olej to szit bo mi on ubywał w 1.8t a motua 5w40 nic nie ubywa i silnik pracuje ciszej .
  11. A noe jest to czasem jakis katalizator zamiennik. Masz 2 sonde wkręconą na wyjsciu z kata? Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u tunera i wyłączeni 2 sondy w programie.
  12. kureczka no musze to spróbować , dzięki serdeczne za podpowiedź :hi: Jeśli będziesz po zabiegu daj znać czy pomogło Pamiętaj żeby te wężyki były upchane tak pasownie żeby przy nich woda nie przechodziła. U mnie zero parowania. Myjnia czy też nocka pod chmurką w deszczu czy w roztopy i ani mgiełki
  13. temat dla Ciebie: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/grzanie-259604/ ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- Co do wahlerów to zakładałem dwa w 1.9tdi i oba działają do dzisiaj ... minęło już chyba ze 3 lata
  14. Zamawiaj części tutaj: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/ Ma bardzo dobre ceny i wie co dobre a co szit
  15. Po co mają ścigać złodzieja który może mieć np. broń palną... Lepiej stanąć przy drodze i dawać mandaty za przekroczenie prędkości A wczoraj w tv słyszałem jak się jeden wypowiadał "policja jest od ścigania bandytów"
  16. Może i podpora wału kiepsko trzyma ale mimo wszystko obstawiam zrypany soft i dwumas nie daje rady Daj ten wykres
  17. grzes1150 odpowiedział(a) na piotrekyrtum temat w 2.0
    Nic nie da Te silniki tak piją oliwę że na dłuższą trasę trzeba brać ze sobą 1L oleju a wszystko przez odmę
  18. Spory Nm pewnie do tego wstający prawie w pionie i dwumas nie wyrabia Pokaż wykres z hamowni
  19. grzes1150 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Jest tak bo u nas w filtrze paliwa jest od razu regulator ciśnienia a w straszych jednostkach regulator jest w listwie wtryskowej i też czasami lubi przepuszczać paliwo a wtedy trzeba wydać prawie 200zł
  20. grzes1150 odpowiedział(a) na piotrekyrtum temat w 2.0
    Te silniki biorą olej bo to jest ich wada wrodzona... dolej nafty i kręć.
  21. grzes1150 odpowiedział(a) na tomaszw temat w 1.8T
    Filtr do bfb kosztuje prawie 100zł :-P ale mimo wszystko wymień bo może syfu nazbierał od jazdy na rezerwie :-)
  22. Było coś takiego jak s-line w b5??? Jak nie masz spryskiwaczy to nawet nie zakładaj bo dowodzik szybko poleci przeglądu też normalnie nie przejdzie
  23. Nie mogłem odpalić tego linku. Tu masz wszystko: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/index7.html
  24. 203tyś silnik BFB lekko wyżyłowany 200KM
  25. nigdzie nie było mowy o cenie instalacji Ja bym nigdy do tfsi gazu nie zakładał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.