Treść opublikowana przez grzes1150
-
śmierdzi przy odpalaniu
Moze masz jakiegos denata pod maską ? Albo wali z wydechu bo kat zarypany.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A po co komu takie dziadostwo? Odszukaj temat ALT-wymiana katalizatorz czy jakoś tak i tam zaproponuja a najlepiej zapodaj ogłoszenie w odpowiednim dziale
-
PILNE! Kontrolka oleju i błąd 16395.
Nastawnik + łańcuch do wymiany+ sprawdzenie jak wyglądają krzywki na wałkach Jeśli pod czapką jest nagar i auto jeździło na srastrolu to jeszcze raz miska w dół i lbo ponowne czyszczenie smoka albo najlepiej zpodaj nową pompę oleju... miałem takie same przeboje ale po przepłukaniu silnika + nowe graty śmiga jak nowy
-
Felgi z VW golf 5x100 BBS do audi a4 5x112???
raczej temat nie do przejścia bo dystans zmieniający rozstaw ma min 20mm a wtedy to koło może obcierać na chopkach i ciasnych zakrętach o rant błotnika. Do tego dystanse zmieniające rozstaw nie są tanie. Lepiej sprzedać te i kupić coś pasującego
-
Polecane opony letnie
z tych trzech typów to tylko nr 1
-
Polecane opony letnie
Nie lepiej szukać coś w typowym romiarze? W 195/65/15 za 800zł można kupić nowe ciche i dobre opony np Firestone a do 1000 to już można celować w Goodyear, Yokohama lub Dunlop ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ---------- np : Opony letnie Dunlop SP SPORT FASTRESPONSE 195/65R15 91 H MO
-
Blue tdi avant quattro
Fajny kolor no i napęd A tylna wycieraczka zepsuta? ...czy w angolach zatrzymuje się po lewej stronie??
-
Potrzebna rada odnośnie głowicy 1.8T AEB
szukaj głowicy używki
-
Chiptuning i filtr stożkowy
nic nie kombinuj... wytnij kata i wstaw strumienicę znam jedno a4 1.6 które tak ma i jedzie nawet przyjemnie jak na wolnossące 1.6
-
Turbina używka czy regeneracja
Kto Ci takich bajek naopowiadał regeneracja: REG-MOT Turbosprężarki Mielec - Regeneracja turbosprężarek i sprężarek powietrza, Naprawa turbin, turbo
-
Turbina używka czy regeneracja
Jak masz zwykłe k03 to bym ją oddał do regeneracji przy czym roztoczył bym stronę zimną i zapodał większe koło kompresji. Do tego wtryki i strojenie i na spokojnie będziesz miał 200KM
-
Buczenie w zakresie 2600-2800obr./min w A4 B6 1.8T
My tu mówimy o benzynie a Ty masz diesla
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
tak chyba zrobię a motula 5w40 wleję żonie do lupo bo obecnie ma 10w40
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
To jak za darmo Ja za piaskowanie 8szt alu płaciłem 70zł... lakierowanie we własnym zakresie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja bym wlał jakieś 0w40 i wolał bym trafić w olej dobrej jakości i ogulnie dostępny w sklepach motoryzacyjnych ...ale za szlaka nie wiem co wybrać ???
-
Buczenie w zakresie 2600-2800obr./min w A4 B6 1.8T
teraz tak mi do głowy wpadło że jak by coś z katem było nie tak to by 2 sonda czytała za bogato i by już check na blacie był
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No pokazał Blachy niby nie ucierpiały wiele ale koszt naprawy będzie spory. ---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ---------- ... a jeszcze pytanie ... ten kolega to czasem nie jeździ w DHLu??? bo idento auto raz widziałem u siebie pod domem
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
może być ale ja bardziej obstawiam że przyczynia się do tego syf powstały po castrolu a kontrolke masz na pewno od stanu oleju czy może od ciśnienia???
-
Kolor Waszej OOOO
Ja mam Akoya Silver Metallic ale wolał bym tą ciemniejszą "myszę" Jak kupowałem auto to nie było tak łatwo bo miało być b6 1.8T quattro w bdb stanie i z przebiegiem do 180/190tyś Człowiek który nam sprowadza auta przez 4 m-ce nie chciał nawet odbierać ode mnie tel. bo nic sensownego nie mógł trafić :grin:
-
Buczenie w zakresie 2600-2800obr./min w A4 B6 1.8T
wyciągnięta i sztywna plecionka, coś z zawieszeniem wydechów lub obruszał się wkład w kacie... odma i dolot szczelne??? auto ma swoją moc?
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
100tyś i zalany półsyntetykiem? Ten silnik powinien jeździć na 5w30
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
a dlaczego zmiana na pełny syntetyk? Można zmieniać olej w tą stronę? nie jeden zmienił i nic złego się nie stało ---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ---------- a co do problemu to może silnik tak zarośnięty szlamem po srastrolu że olej zawiesza się w czapkach i pod korkiem wlewu jest full a w misce min
-
EPC kontrolka.
120 130 to nie butowanie ... Podepnij auto pod kompa ale obawiam coś z przepustnicą
-
Czy silnik AWT jest bezkolizyjny
Może kreciles bez wilków albo bez paska a wtedy wszystkie zawory są zamknięte ?
-
Kolor Waszej OOOO
na kolor to się kupuje w salonie