Treść opublikowana przez grzes1150
-
Serwisy w Rzeszowie
Napisz coś więcej co potrzebujesz porobić???
-
Epc + problem z odpaleniem na ciepłym
takie rozwiązania stosowało się w starych polonezach jak się zalał
-
Epc + problem z odpaleniem na ciepłym
Wymiana czyjnika jest banalnie prosta dasz radę. Nastawnik wałka to już większa przygoda i narazie sobie ją odpuść
-
Nierówna praca silnika oraz zapach oleju w kabinie pojazdu
Jak świece są podlane olejem od strony fajek to masz uszczelki pod deklami do wymiany
-
Jaki rodzaj bieżnika do Quattro ?
Ja bym brał Bridgestone Potenza Adrenalin
-
Epc + problem z odpaleniem na ciepłym
Czujnik obrotów do wymiany do tego chyba kończy się nastawnik wałka rozrządu
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Daj znać po zamontowaniu czy nie było jakiś problemów i czy auto nie straciło wigoru na nowej pompie
-
Nierówna praca silnika oraz zapach oleju w kabinie pojazdu
Jak czuć olejem i faluje to pewnie odma nieszczelna Nie straszcie chłopaka ciśnieniem na garach
-
Jaki to typ wycieraczek ?
Jak chcesz mieć aero to muszisz zmienić z ramionami cały komplecik
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Motul ale nie Xclean a Xcees ... tylko od pewnego sprzedawcy
-
1.8t Q duze spalanie
Może jeździsz na krutkich odcinkach i 2/3 trasy pokonujesz na niedogrzanym silniku przy czym silnik pracuje na bogatszej mieszance?
-
Czy można wolną jazdą zamulić tłumik?
nadal stoje przy swoim Wejdź pod auto na zgaszonym i pięścią lub młotkiem gumowym popukaj po katalizatorach bo pewnie któryś wkład lata luźno (masz 4 katalizatory) Albo zapal i obsłuchaj co się dzieje pod autem
-
Buczy przy porannym odpaleniu
No to przynajmniej nie będziesz się głowił co to tak piszczy Teraz tylko garść siana i do ASO :decayed: Po wyjęciu starej zaglądnij jak siteczko ...czy było przytkane??? Jaki masz przebieg???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Uzdrowiłeś paścia??? :naughty:
-
Pytanie o światłą drogowe jako dzienne
Jest to możliwe przy zastosowaniu modułu sd2 od kogiela
-
Hid do b6
Daj spokój z hidami...
-
1.8t Q duze spalanie
Masz auto po dość mocnym wirusie. Zaglądnij jakiego koloru masz wtryskiwacze paliwowe... powinny być niebieskie.
-
wahacze - jak zdiagnozować, który wahacz jest wadliwy
wahacze od nich jeszcze dają radę ale końcówki drążków od nich to tragedia
-
wahacze - jak zdiagnozować, który wahacz jest wadliwy
Najlepiej widać który ma luz jak się wszystko rozkręci. Już były takie akcje że na stacji mówili że jest zero luzów a po rozebraniu końcówki latały. Wahacze można wymieniać pojedyńczo jeśli reszta jest w dobrym stanie.
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
mi afn po wirusie spalał cały czas 6.2
-
Jakie dystanse do a4b6?
225 i et45 na dystansach 10mm powinno być w sam raz
-
Konserwacja podwozia - Czy warto - Jaki środek polecacie
Nie spotkałem się żeby trzeba było w Audi konserwować podwozie Jeśli już chodzi o środki to mazidła typu Bitgum to kiepska jakość i jeśli się chce zrobić raz a dobrze to warto zrobić barankiem po wcześniejszym dobrym przygotowaniu
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
OOOOOOO Janka stare audi Jak masz wydech ten co miał to po te bułki jeździć trochę męczące, ale garnie się miło na tej K24 z S60R ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- Dolot skierował bym w dół a sam stożek znalazł by się w miejscu gdzie dawniej była pompa sai. Do tego prawa kratka z otworami i silnik by miał chłodne powietrze a nie zasysa cał gorąco które idzie pod maską ku górze. dobrze gadasz grzesiu, u mnie tak jest jak piszesz i jest MALYNA tylko sposób poprowadzenia orurowania u niko12344 nie pozwala za bardzo na taki manewr Od dawna się tak robi i nie wiem czy płakać czy śmiać się jak widzę stożek pod samą maską w 1,8T. Wiem że to cooler ma chłodzić zassane powietrze ale czy w upalne dni daje radę jak pod maską jest 120st
-
Jakie dystanse do a4b6?
na 15mm tył jak bujnie to będzie obcierać
- Turbina