Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Ile jeszcze tematów założysz? Wszystko jest na forum... już Ci nawet linki podawałem :closed:
  2. Miałem raz identyczny przypał w bmw r6 24v jak poprzednik dosypał do układu jakiegoś prochu bo chłodnica puszczała i przytkało wyciek i większość cienkich kanałów w chłodnicy Pomogło rozbieranie i przepychanie chłodnicy Nie dodawałeś nic do płynu???
  3. Czemu od razu nie piszesz że masz lpg?? Zakręć zawór na butli i jeszcze raz sprawdź czy gada na dotyk. Jeśli tak to coś z lpg.
  4. To akurat wina usmażonych oringów na wtryskiwaczach Trzeba listwę odkręcić (2 śrubki nimbus) i sprawdzić czy nie kapie paliwo z któregoś wtryskiwacza
  5. Odma to raczej nie będzie. Jak wali benzyną to sprawdzał bym wtryskiwacze, świece
  6. Możesz coś więcej napisać o tej akcji serwisowej, na jakich zasadach wymieniają te cewki?? Dzwonisz do ASO i mówisz o akcji na cewki w 1.8T po czym zostaniesz poproszony o vin i wtedy się dowiesz czy cewki są do wymiany za free. Jeśli tak to się umawiasz i wymieniają.
  7. Test szczelności ukłądu bo może jakiś wężyk świruje Podmiana przepływki i sprawdzenie czy czasem po zgaszeniu wtryskiwacz nie przepuszcza sprężonego paliwa w kolektor
  8. Platynowe NGK PFR6Q Co do logów to przepływka troszkę zaniża i chyba przez to czasy wtrysku też są słabsze. Przepływka już ma swoje lata i świece chyba też. Jak muślisz o wirusie to przepływka do wymiany bo ta kończy czytać na 127g/s. a w serii BFB powinna spokojnie dojść do 133g/s VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM :wink:
  9. Olej idzie przez odmę i przez to że nie ma w kolektorze wtryskiwaczy osadza się na rozgrzanych ściankach kolektora i kanałach dolotowych w głowicy jak i na zaworach. Cudowny olej ani częste jego wymiany to nie pomogą. Kanały zarastają i jest utrata mocy. Polecam lekturę: Czy silniki FSI to Puszka Pandory ? - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
  10. Siedzieli za autami i kluczy do kół nie mieli?
  11. Ten behr to to samo co w ASO tylko ma spiłowane znaczki??? Czy może w ASO jest coś od innego producenta???? Nie chcę się wpakować w jakiś szit
  12. Ok. znalazłem coś takiego: DIY: B6 A4 1.8T - Thermostat Replacement Już wcześniej coś mi nie pasował termostat bo kiedyś złapał 90st i zaraz po tym wjechałem na drogę szybkiego ruchu i przy butowaniu i wysokiej prędkości temp. na blacie spadła do prawie 70st Tuż po świętach działamy
  13. Dziś spotkała mnie przygoda że po 11km w temp. otoczenia -4 temp. na blacie podniosła się zaledwie do niecałe 70st. Po obmacaniu wszystkiego jest tak że górny wąż gorący, dolny też ale troszkę słabiej, chłodnica gorąca na na blacie 70st. Padł termostat??? Czy do wymiany trzeba zdejmować kolektor ssący czy wystarczy jakimś cudem wyjąć alternator.
  14. Jak to mówią szkłem d...y nie utrzesz Teraz dojdzie jeszcze robota + nowe uszczelki i nowy nastawnik. Te na allegro to musi być jakiś odpad bo ze zdjęć wygląda identycznie:whistling:
  15. Miłem kiedyś przypał z tym błędem i czasami się łańcuch odzywał podczas odpalania na zimnym lub na gorącym przy upalaniu. Nowy nastawnik z ASO+ łańcuch+ uszczelki i od chyba 2 lat zapomniałem o problemie. Nie wiem jakie Wy kupujecie te nastawniki za 660zł jak w ASO kosztuje ponad 1500 a puźniej się dziwicie że nadal coś nie tak. Raz widziałem jak stało v6 2.8 i tam są 2 takie nastawniki i właśnie były z allegro a klijent nawet nie odebrał auta od mechanika tylko pojechał ruchać kasę na następne Te na allegro to chyba jest jakiś odpad poprodukcyjny albo inni bubel. Pozdrawiam!!!
  16. grzes1150 odpowiedział(a) na gacyek temat w 1.8T
    Ezektor ... wymień na nowy bo to ważny element
  17. Silnik torchę inne ale moje bfb w serii miało czasy max. 17,2 a po wirusie i doładowaniu 1,05bara wtryski seryjne były na pograniczu zapętlania 24 ale po srojeniu na wtryskach z bexa 320cc można mieć 1,1bara i czasy wtrysku 17ms
  18. małowydajne wtryskiwacze po wirusie:decayed:
  19. grzes1150 odpowiedział(a) na szczur_84 temat w 1.8
    Może zapodasz foto ile tego masełka bo jeśli nie wiele to jest to normalne. Mam to samo od kilku lat i zero problemów. Co do minimlnego ubywania płynu to może kruciec z tyłu silnika od strony grodzi Ci powoli puszcza
  20. na 100%?.......... nie ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- Tak to ten kolor!!!!!
  21. chcesz kod lakieru?????????? ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- ly7h akoya silver nie pamiętasz jak mi prochy na parkingu sprzedawałeś?
  22. pewnie tak samo jak w 1.8t koło prawego tylnego wachacza pod małą plastikową osłoną na szybkozłączkach .
  23. im większy rozmiar tym większa wyporność na wodzie
  24. Może odma była zamarznięta i siśnienie z bloku nie miało ujścia i tłoczyło olej przez uszczelniacze zaworowe albo w turbinie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.