Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Link nie bangla
  2. Sterownik na stół i wszystko da się zrobić. W ostateczności wylut .
  3. Raczej klasa średnia ale na pewno lepsza Thermo Speed Extreme który świetnie się nadaje na pierwszy kontakt ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Lepiej powiedzcie co warto dorzucić do np. Lipo6 Black żeby było skuteczne przepalanie bez utraty tkanki mięśniowej???
  4. Za rok zapodasz kute wnęczności + suszara gt28rs i atak na 300+ po czym stwierdzisz że auto nie chce skręcać i bedziesz wkładał quattro
  5. chodziło mi o to że to większej suszarki obowiązkowo wydajniejsze wtryskiwacze a do k03s pchał bym nawet 386cc z s3 albo jakieś 440cc z volvo i to była taka rada na marginesie. Co do wydechów to od dawna mam tulne tłumniki zmienione na zgrabne i przelotowe puszeczki z końcówkami 90mm dla mnie troszkę za głośno ale wszyscy mi mówią że jest ze smakiem:decayed:
  6. grzes1150 odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    Bez vaga i błędów nie będziemy rozmawiać bo to jak wróżenie z fusów
  7. Na spalanie dość dobry jest Lipo burn albo Cleanbuterol ale to już kosa ;-)
  8. Ja miałęm taki: 06A 115 561 B i widzę że do ADRa też pasuje: Oil Filter 06A 115 561 B AUDI / SEAT / SKODA / VOLKSWAGEN Ten 06A 115 561 B widać po zdjęciu raczej do małych nie należy ;D Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie płukanek. Millers Oils Engine Flush został wyprodukowany na bazie oleju z dużą zawartością detergetnów, co powoduje, że jest bezpieczny dla elementów gumowych (takich jak np. uszczelki). Jak wygląda sprawa z płukanką Motula Engine Clean? Jest na takiej samej bazie, czy na rozpuszczalnikach? No to specjalnie dla Ciebie takie zdjęcie z mojego złomowiska:
  9. Jak chcesz mieć cicho wewnątrz to zostań przy ori + ładne końcówki a przed strojeniem polecam zmienić wtryski na te z BEXa
  10. oleju nie zmieniaj bo jest ok. tylko jeździj i obserwój Jak nie będzie wycieków a oliwa będzie ubywać to pewnie i będzie puszczał siwe bączki i to będzie zasługa turbo
  11. grzes1150 odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    2 sonda nie ma nic do tego. Podepnij auto pod kompa albo udaj się do wróżki Zadzwoń też do aso i zapytaj o akcję serwisową na cewki bo można je wymienić za free.
  12. Pewnie wracał z baletów skoro zwietrzył się Jak na noc zostanie to daj cynk to coś wylosujemu z niej
  13. Objawy wskazują na puszczające turbo Jeździsz w jakiś rajdach na mocno wysilonym silniku że lejesz 10w60??? dobre 5w40 zalej i nie srastrol
  14. Dajcie spokój z tymi meylamiHD. 1.Pod domem ma b5 w której po 15tyś km banan i prosty właśnie meyleHD się wysrały. Jazda emerycka i to po równym terenie. 2.Kiedyś do b5 to złożyłęm i po jakimś czasie sprzedawałem auto a przy tym mówię gościowi że "jest prawie nowa zawiecha i to meyleHD"... po pół roku zaczeło stukać a jak pojechał na stację diagnostyczną to człowiek powiedział że już parę elementów na luzy. Trochę mi głupio było jak mi to opowiadał a miały być takie trwałe
  15. Zaginka na klapie słynną wizytówką
  16. Koledzy potrzebuję na szybko sprężyne przednią z A4 b5 1.6 sedan ma ktoś do spylenia???????
  17. Trzeba wypiąć wkładkę termostatu i na metalowej częściej jest przyklejony oring który uszczelnia przepływ jak termostat jest zamknięty. Teraz przy nowym termostacie po 3,5km normalnej jazdy bez korków mam 90 na blacie a wskazówka idzie w oczach Wczoraj wymieniłem termostat i dzis przy +10stC na dworze zagrzał się do 87st po 7km po chwili wskazówka spadła do 80st i potem 87-85-87-85-80-85 i tak w koło , w korkach trzyma rowne 90 na zegarach, w trasie temperatura faluje, układ odpowietrzony, czy możliwe, aby czujnik g62 był uszkodzony, a Vag nie pokazywał zadnego błędu??co innego może byc walnięte?? Powiem Ci że coś qolno się zagrzewa. U mnie mam 90 po 3.5 - 4km. Termostat wymieniłem wraz z g62 żeby nie mieć przypalow.
  18. Meyle HD już dawno się popsuły Co do marki Maxgear to kiedyś wylosowałem lampy na allegro i przyszły razem z żarnikami i właśnie na żarnikach pisze Maxgear i nie wiem ile to wcześniej świeciło ale u mnie już ponad rok świeci
  19. grzes1150 odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    tak. są platynowe i jakieś inne i na przysłość... świece dobiera się do silnika a nie do gazu
  20. Ja miałęm taki: 06A 115 561 B i widzę że do ADRa też pasuje: Oil Filter 06A 115 561 B AUDI / SEAT / SKODA / VOLKSWAGEN
  21. z uszkodzonym lub odpiętym czujnikiem sprzęgła dziwnie poszarpuje przy ruszaniu i przy zmianie biegu no i jak ktoś ma tempomat to wtedy nie działa.
  22. grzes1150 odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    Ta fota powinna Ci pomóc: Co do świec to nie wiem co to jest ale powinny być platynowe jednoelektrodowe najlepiej NGK PFR6Q
  23. Dokładnie po miesiącu złom.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.