Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. grzes1150 odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    W adaptacjach silnika w bloku 01
  2. to jest chińska kopia HKSa... daj spokój z takimi tandetami
  3. ja tu widzę nieszczelność w dolocie
  4. Ja używam tylko piany marki kleen flo daje radę w 100% .
  5. wstaw logi 002, 115 i 032 to zobaczymy jaka moc wyszła
  6. Zmień mechanika to na dzieńdobry Albo pompa oleju zasyfiona/ pada albo napinacz łańcuszka+ łańcuszek ... wielka filozofia a najlepiej machnij to i to i będzisz miał spokój na długi czas
  7. Coś oszukany ten wykres bo seria też ze sporym bonusem.
  8. Jeśli wtryski czarne z końcówką 031BA to one mają 320ccm przy 4 Barach więc albo większe wtryski albo regulator 4 Bary zakłądaj. no i sztywny dolot by się przydał bo ten w AEB potrafi się zassać.
  9. Jeśli już to po płukaniu i spuszczeniu starego oleju zaglądnij pod miskę i do pompy oleju i wtedy dobry olej 5w40 (nie castrol)
  10. auto już po strojeniu dmuchane 1,2Bara czekamy na pomiary
  11. Jeśli przepala olej to raczej nie za bardzo turbo zdrowe... no chyba że to uszczelnienia zaworowe. U mnie od wymiany do wymiany mógł bym nie zaglądać do oleju a olej wymieniam co 8tyś
  12. Ktoś chyba zamiast wymienić zawór zwrotny w odmie to zrobił takiego "druta"
  13. Oringi na wtryskach do wymiany. Cp do błędów to może masz lpg. Co do palenia oleju to pewnie turbo powoli puszcza.
  14. Końcówki będą zawsze zakopcone ale tył powinien być czysty
  15. Silnik na tym znacznie głośniej pracował ... dobry 5w40 zalej
  16. Co do tego napinacza to umnie lekko drga już e lata i nic się nie dzieje. Co do łańcucha to pewnie smok zarośnięty syfem.
  17. będą dobre tylko te są dłuższe i pod łapki w listwie trzeba dorezać dystanse ale to prosta sprawa
  18. Pod k03s wkładaj wtryski 06A 906 031BC - 386ccm - szare lub jakieś 440ccm jeśli myślisz nad dalszymi modami
  19. egt zmalało a czasy wtrysków max 17 boost 1,1 a przy 5tyś obr 0,9 zapłony nie świrują.
  20. A co powiecie na to... ostatnio zmieniłem wtryskiwacze na troszkę wydajniejsze bo poprzednie szły na granicy zapętlania i niby ecu to ogarnia i apetyt na paliwo nie wzrósł ale trzeba zrobić korektę??? Na fisie mam teraz spalanie jak w tdi
  21. seryjny smic miałeś w prawym nadkolu??? fajna koza :decayed: czekam na wykres
  22. VCDSem nie da rady ale wymiana czujnika powinna załatwić sprawę
  23. Może masz nieszczelność w dolocie lub między turbo a slinikiem a może Ci się wydaje .... zrób logi.
  24. A czemu nie wymienisz samej wkłądki za "stófke" tak jak tutaj: http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/piszczenie-buczenie-okolic-filtra-paliwa-a4-1-8t-bfb-fwd-260731/ ? padło coś więcej???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.