Treść opublikowana przez grzes1150
-
Strefa motocyklistów
U mnie w okolicy dziś i jutro mamy motomikołaje a blady na garażu porozkręcany Pewnie jak skończę modzić to piz*nie śniegiem
-
Strefa motocyklistów
Jak tam wasze maszyny? serwisują się czy zapadły w sen zimowy??? Dawać jakieś foty
-
Strefa motocyklistów
929 to wdzięczna małoawaryjna maszyna i jest znacznie wygodniejsze od sc57 do tego znacznie tańsza. ZX10 też nie wchodzi w grę.. wolał bym ZX12
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Szału nima rozleciała się tylna wycieraczka? Zapodaj to: http://allegro.pl/negotti-ramie-wycieraczki-tyl-pioro-audi-q5-2008-i5768712509.html Dobrze sciera i znacznie lepiej wygląda (jak za tą cenę jakość super). Z wydechem nie cuduj... więcej kuni z tego nie będzie. Lepiej chipa zrobić Maluch ma kapcia z tyłu
-
Strefa motocyklistów
Gix spoko ale jak by trochę mało wygodny przy wzroście 186cm. Ja szukam VTR1000f a jak nic nie ustrzele przez zimę to powrót do r4 i 929rr :/
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
No to ładne cyrki się dzieją ktoś chciał otworzyć chyba auto w jakich okolicach z ciekawości (może być na pw jak by co).
-
Strefa motocyklistów
A ja się zdecydowałem na Ducati ST4 916 Dziś testowałem i łomot za***isty, suche sprzęgło itd ... no i ta klasyka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Ciesz się że gwoździem nie objechane do okoła a tak na serio to coś musiało być nie tak.
-
Motul w Tesco
Banany przyjadą i będą kupować Motula Sama bańka i nalepka wyglądają jakoś inaczej
-
"Zrywanie" silnika na postoju
Podskakują obroty czy nie? Może coś z wtryakami a może gumki w kole klimy się rozpadają. Ja miałem rozleciane gumki i mi lakki poszarpywalo a na Econ tam wydawało dziwne dźwięki.
-
Strefa motocyklistów
Dziś ma zabrać bo wczoraj było zimno i się wystraszył. .......... Cebra sprzedana Czas na SV1000s
-
Strefa motocyklistów
Jutro wpada chłopak po moje F4i i trzeba będie kupić jakąś brzytwe typu RSV1000, VTR1000sp2 lub SV1000s Miał ktoś styczność z tymi V-mi???
-
Strefa motocyklistów
mt07 jest przysłabawe ... mt09 dobrze wymiata do tego wydech Akrapa bez bdkilera i łomot trzycylindrówki jest za***isty
-
Bicie na przednim kole
Obstawiam krzywą piastę Piasta potrafi się pokrzywić nawet od zbyt mocnego dokręcania koła np udarem.
-
Strefa motocyklistów
pinlock znacznie lepsza opcja bo posłuży znacznie dłużej jak masz na szybie śrubki na pinlocka to tylko to.
-
Strefa motocyklistów
Dziwnie się wygląda jak zaliczysz szlifa przy 50km/h w koszulce i krótkich gaciach
-
Strefa motocyklistów
przednia opona nie była za duża czasem ?? Co do stroju to szukaj kombi.. dwóczęściowe bo to najlepsza opcja.
-
[2.8 q AQD] Osłona przegubu - jaką polecacie?
mi do b6 quattro dobierali, szukali i nie mogli dobrać rozmiaru :/ kupiłem w aso po vin i pasowała tak że można było założyć bez opasek
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jarek człowieku z pieluchami taki że nie ma czasu jednego piwa wypić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema Jest tu ktoś kto ładnie spawa kwasówke ??? Trzeba mi wydech motocyklowy zespawać
-
Strefa motocyklistów
Z grubszych zakończeń sezonu Dębowiec, Dukla i Kalwaria zaliczone ale w planach jeszcze jest jazda no i zmiana oleju przed zimowaniem
-
Jakie wtryski pasują?
np 06A 906 031 BC - 380cc z S3 225KM
-
Strefa Śmiechu
bo nasze krawężkiki mają większe jaja niż cała Francuska armia
-
Jarosław, pomoc w sprawdzeniu auta
brał bym na sam kolor
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdro dla Jarka R7 i jego kolegi spotkanych przypadkowo obok Makro