Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Idą dobre czasy
-
Strefa motocyklistów
A Ty Grzesiek co masz ? F4i ? Tak f4i
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
U mnie wkręcenie na kleju gwintowanego haka w klapę , wytłoczenie w zawiasie na niego miejsce i zalanie wszystkiego klejem dwóskładnikowym sprawiło że urwie się wszędzie ale nie tam Jak klej wiązał ale był jeszcze plastyczny można było złożyć wszystko i sprawdzić spasowanie. Tłoczek siłownika lekko opiłowałem na szlifierce tak żeby stawiał mniejszy opór.
-
Strefa motocyklistów
Ja się jeszcze nie poddaję Jak będzie 10 na plusie to jeszcze jeździmy
-
Strefa motocyklistów
To jest Ctek xc08 tylko sprzedawany przez salon Yamaha
-
Strefa motocyklistów
Są takie ładowarki które mają rozpinany kabek i jak masz aku w mało dostępnym miejscu to sobie zakładasz kabal i tylko wpinasz. Ja mam takie ustrojstwo: Pamiętajcie żeby nie ładować aku w moto prostownikiem samochodowym bo aku szybko powie papa
-
Strefa motocyklistów
Ciuszki fajne, Blady 929 też spoko ale dla mnie 954 jest miazga Też coś muszę kupić na zimowych wyprzedażach a jak się znajdzie kupiec na F4i to i moto się odmieni
-
BEX jakie ciśnienie doładowania? Słabo jedzie
BEX ma 0,6Bara i dmucha to 0,6 do końca stąd ta moc. Bex ma też czarne wtryski, AMB czy BFB ma niebieskie.
-
Strefa motocyklistów
tfuj Ja jeszcze latam ale robi się zimno.
-
Strefa motocyklistów
Jak tam ziomki powoli kończycie sezon moto ???
-
Jadąc na gazie, ubywa paliwa na wskaźniku paliwa
A może przepuszcza któryś wtryskiwacz paliwowy lub paliwo dostaje się przez wężyk podciśnienia z regulatora paliwa który siedzi w listwie paliwowej?
-
walki rozrzadu 2.5 TDI a4 b6 163km
http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/
-
Kupując 2,5 V6 B5 na co zwracać uwagę?? by KrzysiekA4
W AKE też wycierają się wałki więc jak brać 2.5 to BAU. Ja mam AKE i wałki, koniki i popychacze są nowe a kosztowały poprzedniego właściciela 4tyś zł Warto podnieść auto i pozaglądać od spodu bo lubi się coś rozszczelniać i cieknie olej. Co do odmy to ja mam AKE z 2002r. i odma już nie jest z tym zapychającym się bandażem tylko taki koszyczek z kanałami spływowymi. Rozrząd podobno może kosztować ponad 2tyś zł. ale u mnie jest świeży
-
Co to za turbo?
zwykłe małe k03... ma 12 łopatek na wirniku ale słabo to widać
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Obstawiam że układ paliwowy się zapowietrza. Sprawdź po nocy czy w wężu przed pompą wtryskową nie ma powietrza zamiast paliwa i czy tuż po odpaleniu nie lecą bomble powietrza. Jeśli tak to na 90% winny jest filtr paliwa lub ten czarny grzybek na powrocie wpinany właśnie w niego
-
prosze o ocene błedów
Wrzuć filmik na Youtube albo jakąś Wrzutę i zapodaj link do video Na ile nadmuchałeś układ? nie powinno się dmuchać więcej jak 1-max.1.5bara bo sobie można zrobić kuku
-
Uprawnienia na wózek jezdniowy
Zadzwoń do UDT może wystarczy zdać teraz egzamin chociaż wątpię ... Ja mam wózki i suwnice ale wszystko zakończone egzaminem UDT
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
Gumki (oringi) na wtryskiwaczach do wymiany. Warto dobrać w sklepie z uszczelkami oringi minimalnie grubsze przy czym będą 10x od tych z aso
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Wszystko przez to że rząd już dawno postawił na fotografowanie i filmowanie w celu nabijania kasy a pijany dalej wsiada za kierownice Na kursie na prawo jazdy nie prawie nic o jeździe po alkoholu a durny rząd teraz prześciguje się w pomysłach tylko po to żeby zareklamować swój klub parlamentarny Odpowiedzcie sobie sami ile razy hamujecie przed fotoradarem lub widzicie nieoznakowane auta z video a ile razy dmuchaliście w przysłowiowy "balonik"?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Słyszałem ale chłopak zadowolony na całego.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławku ostatnio Ci tam podesłałem czarne b5 AJM z licznikami itd.. Dobrze miał namotane nie??
-
vw lupo?, seat arosa? a może coś innego
Żona ma lupo 1.0 już z 6 lat i lata szatan bezawaryjnie zero korozji, silnik 1.0 AHT na łańcuszku prosty ale i wytrzymuje swoje Mogłem szukać 1.7sdi bo to też bdb wybór. Przez 6lat wymieniłem klocki+tarcze, termostat i uszczelke pod głowicą. Jak będzie zmiana to na polo albo A2
-
co to za wężyk?
Wężyk powinien być podpięty do kolektora ssącego lub gdzieś w okolicy przepustnicy i jeśli pojawia się w nim paliwo to właśnie to ustrojstwo widoczne na zdjęciu zwane regulatorem ciśnienia paliwa jest do wymiany. Jest w tym membrana która podciśnieniem jest podciągana przez co na listwie jest cały czas tyle paliwa ile powinno być.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pete_ klepnij do mnie na PW z linkiem wątku bo już nie kumam o co to latało ale chyba rozwiązanie pamiętam ale od razu mówię że może Ci się to wydawać dziwne tomek... rowerem
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Siema Ziomki ! Który to jest listonoszem i podwozi mi listy i paczki srebną A4 b5 tdi z ramkami klubowymi???