Treść opublikowana przez grzes1150
-
Turbo Inlet Pipe (TIP)
Tip pewnie kupiłęś pod stożek a upychasz go pod ori puche i stąd ten problem. Na zdjęciu zaworu zaworu nie ma bo to może jest BFB/BEX i zawór siedzi koło kombizaworu
-
Turbo Inlet Pipe (TIP)
Tak. W AEB w tym miejscu powinien siedzieć taki zawór. W nowszych silnikach jest przy ścianie grodziowej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A mi dzisiaj po przejechaniu dość dynamicznie 25km pod koniec zapaliła się kontrolka od ESP a w module kierownicy znalazłem 18258/P1850 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU Po ponownym odpaleniu kontrolka normalnie zgasła a błąd był sporadyczny. Ki diabeł??? Dodam że od dłuższego czasu nie działą też tempomat mimo podmieniania manetki i czujnika sprzęgła Co to się dzieje z tą padliną??????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak xenon originalny a nie żaden HID to obstawiam że te nieszczęsne postojówki sieją po sterowniku ABSu Pozdrawiam!!!!
-
[Energy Drinki] Czyli moje Hobby :)
To może być bardzo przydatny trop ... może zaczniemy je stosować w warsztatach jako odrdzewiacze? a po zastosowaniu auto dostawało by sporego wigoru
-
Prosze o logi do oceny 1.8TQ AVJ
Przemyj przepływkę+ nowy filterek pow. i nie szukaj więcej bo szafa gra. Wiem że te 150KM przy masie 1600kg i quattro szału nie robi dla tego radzę Ci zrób mu wirusa
-
[Energy Drinki] Czyli moje Hobby :)
Nie pijam prawie wcale tych specyfików od kiedy się dowiedziałem że w takiej puszeczce często znajduje się 8 łyżeczek cukru Całkiem niedawno był w stanach przypał jak 17-letnia dziewczyna wypiła jednego dnia 2 czarne puszeczki z napisem Monster i zeszła na atak serca . Hobby dość ciekawe ale nie dla mnie Pozdrawiam!!!!!!!!
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A co powiecie na coś takiego: New Life 0W-40 | Mobil 1 ??? Warte to coś czy lepiej pozostać przy 5w40 ???
-
Prosze o logi do oceny 1.8TQ AVJ
Na moje oko nic nie zanirza Przy 6000obr. czyta 117g/s czyli przy 6600 spokojnie powinno być 120g/s. Zrób resztę logów.
-
Prosze o logi do oceny 1.8TQ AVJ
mogłeś jeszcze zalogować 020 , 031 i 118
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Fajny zapierdalacz To quattro nadaje się do upalania a motorownia wprost kocha wysokie obroty
-
JET CLEAN TRONIC czy ktoś stosował opinie
Jak nic się nie dizeje to możesz profilaktycznie za kilkanaście zł. kupić STP : STP - Formuła do czyszczenia wtryskiwaczy benzyna - 250 ml opinie użytkowników - Cokupic.pl i wlać do baku.
-
Czy mogę zaskarżyć szpital? PILNE. Proszę o pomoc
Współczuje Co do sądzenia się ze szpitalem to wiedz że pewnie długo będziecie sobie tym "rozdrapywać rany" i jeśli wygracie to wiedz że wygracie ze szpitalem i będą to jedynie pieniądze które wypłacą z funduszu szpitala i pod koniec roku sytuacja się powtórzy bo braknie im na leczenie innych chorych ... nawet nikogo nie odsuną od zawodu Smutne ale prawdziwe Ze śmiercią bliskich trzeba się czasami pogodzić i powiedzieć sobie że tak miało być i już.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zatankowała benzyne do tdi???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba mieć się na baczności bo te nawet nie będą zatrzymywać tylko do domu przyjdzie kwitek do płacenia bez zdjęcia
-
Problem z odpalaniem na mrozie
U mnie pompa SAI nie działa i nie wywala mi błędu kata... Bo masz pewnie 2 sonde wyciętą z programu albo coś jeszcze namieszane
-
Problem z odpalaniem na mrozie
Castrol zostawia sporo nagaru po sobie. Co do błędów to jak będzie powracał błąd związany z czujnikiem g28 to wymieniaj go bo to przez niego auto kiepsko odpala i kiedyś całkowicie odmówi posłuszeństwa Co do 16795 i 16804 to zacznij od sprawdzenia poprawności działania pompy SAI bo jeśli ona nie działa to i wywala słabą wydajność kata. Pozdro!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja właśnie byłem polatać bokami wszystkie drogi poza miastem są idealne
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Czujniki mam sprawne... temp. na vagu się pokrywają Nie ma co szukać dziury w całym
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Ok. Dziś po powrocie pod dom na blacie miałem ok. 70-80st. i obmacałem dolny wąż tuż przy termostacie i był zimny. Gdy wskazówka temp. doszła do pionu macam za wąż a tu po chwilce robi się ciepły... czyli termostat mi trzyma a to że tak wolno się grzeje to przez to że klimatronik zabiera ciepło i nie cisnę na gaz bo korki itp. Pozdrawiam!!!
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
No to mój termostat chyba też niedomaga bo po przejechaniu 11km bez żadnych postojów, klimatronic na 18st. i obroty zbite na 3 kreski przy temp. otoczenia -6 temp. na blacie jest w granicach 85st. ... czas jazdy ok. 12-13min. i jazda dość delikatna jak przystało na niedogrzany motor. Po rozgrzaniu motorowni trzyma pion. Co Wy na to???
-
Bledy zbyt bogatej mieszanki lub zbyt ubogiej - przeplywka??
Całe zamieszanie może być przez nieszczelność w dolocie, odmie lub innym wężyku powiązanym z dolotem i radzę zacząć od tego zanim zaczniesz cokolwiek kupować.
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
Pierwsze logi wyglądały znacznie lepiej... teraz auto wpadło w tryb awaryjny
-
Urodzinki
Teraz czekamy na 3xx xxx
-
Proszę o analizę logów.
No to wsio jasne Na 4 cylindrze jest nowa cewka i zero cofania zapłonu... Trzeba było od razu 4 sztuki kupić bo jak padła jedna to i tak zaraz polecą następne. Po wymianie cewek możesz zalogować ponownie ale obstawiam że motorownia wróci do formy Pozdrawiam!!!