Treść opublikowana przez sleza
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
U mnie średnie spalanie to ok 9-10L,uważam że to niewiele za frajdę z jazdy.Poprzedniczka TT Q 205kM paliła nawet do 18L E98 ale to inna bajka.
-
Wymiana górnych napinaczy
W audi powiedzieli że całościowy koszt wymiany rozrządu to ok 2700zł.To chyba przyzwoita cena?
-
Dobrzy chiptunerzy
We Wrocku ecuproject lub Jetronic.W ecu robiłem kilka furek i teraz też będę u nich robił moją A4.
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
W mojej TT 1,8 205km(ecuproject),spalanie nigdy nie zeszło poniżej 13l.Najczęściej wynosiło ok 14-18 l.W moim a4 komp pokazuje 8 ale pali średnio 10/100.
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Polecam Osram NB +110.Długo wytrzymują i doskonale świecą .Używam ich od lat(wcześniej NB+90) i jestem bardzo zadowolony.
-
Wrocław - serwis popmpowtryskiwaczy
Niemczyk w Sobótce albo serwis układów zasilania w Kunowie koło Sobótki.
-
[B7 BKN] A4 B7 Avant 3.0 tdi Quattro Tiptronic- SPRZEDANY
za wtryski z robotą zapłaciłeś 6100 zł ,czy za wszystko?Same wtryski widziałem po 1200,chyba ze kupiłeś taniej?
-
[B7 BKN] A4 B7 Avant 3.0 tdi Quattro Tiptronic- SPRZEDANY
Tez bym zrobił to co Ty zrobiłes z motorkiem,gdzie nabyłeś wszystkie częsci?
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
W moim przycina przy rozruchu raz na kilka odpaleń.Czy gdy wtryski leją przycina za każdym razem ,czy właśnie raz na jakiś czas?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jeszcze jedno pytanie,nagrałem płytę z mapami ,po włożeniu wyświetla sie komunikat "akutalizacja CD?DVD 0650" soft w rns to 0750,poprzednie mapy śmigają bez problemu.co z tym począć?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dziękuję za szybkie odpowiedzi:) Jeszcze jedno pytanie,telefon łączy się z RNS jako zestawem słuchawkowym,nie można nic zrobić z poziomu RNSa.Czy istnieje możliwośc aby Nokia 925 sparowała wszystkie funkcje z RNS? pozdrawiam ---------- Post dopisany 31-05-2014 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 23:12 ---------- Sprawdziłem ze Samsung na Androidzie działa ok,nokia na W8 widzi rns tylko jako zestaw słuchawkowy.Można coś z tym zrobić? ---------- Post dopisany 02-06-2014 at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 22:51 ---------- Już jest OK.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Czyli reasumując,mam francuskie sds,brak ustawienia języka mowy,soft 750,bt .Jeśli dobrze rozumiem to potrzebny mi PL soft do sds? Jeśli tak to może ktoś zapoda .pozdrawiam
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam,właśnie nabyłem b7,mam pytanie związane z navi.Menu jest po polsku,ale navi gada po angielsku. Czy to sprawa softu czy płytki CD ? pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegów:)