Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehee ale mnie suszylo strasznie na vodeczke hehehehe :slina:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja sie tak w drodze powrotnej zagubilem ze masakra heheheh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oooo widze ze panowie imprezowicze juz sie pojawili cos slabo bylo jak juz wytrzezwieliscie
-
"Gtech" na telefon z symbainem
ktory jest calkiem do d*py
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
HIDy WSZYSTKIE sa NO NAME , zeby nie szumialo w CB to TYLKO testy. Spytaj sie uzytkownikow KTORE DOKLADNIE maja i czy im nie szumi
-
Jak rozkodować radio alpha blaupunkta
Looknij czy na obudowanie nie ma czasem naklejki z kodem , bo nieraz sie takowa znajduje :naughty: Jak nie to w ASO ci ladnie wykasuja kod na amen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe no weekend bedziesz mial dlugasnyyyyyyyyy
-
Strefa Śmiechu
Sory za OT ALE ............. :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: A do tematu: http://www.maxior.pl/film/62259/Policja_na_sluzbie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka Witam cie serdecznie i zapraszamy do czynnego udzialu na forum jak i na spocikach. Tymczasem zapraszam cie do udzielenia sie w dziale swojego regionu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=88.0 Mysle ze dobrze trafilem hehe Pozdro
-
"Gtech" na telefon z symbainem
I pamietajcie zeby instalowac na karcie pamieci!! nie w pamieci telefonu To tak do tych "swiezych" od Symbiana
-
[B6 AWX] Jak sciągnac listwe progową?
Wszystko jest na zaczepach , takze nie powinno byc problemow
-
[B6 Avant] Ilość miejsca na tylnych siedzeniach na foteliki dzięcięce
Ja u siebie bez problemu wlozylem 3 foteliki Dwa to byly pelno wymiarowe foteliki i jeden jako nosidelko , sprawnie weszlo Raz wiozlem dwa foteliki i dwie osoby z tylu Ale to juz bylo malo wygodne zwlaszcza dla osob siedzacych hehehe. Dwa foteliki i jedna osoba bez najmniejszego problemu wchodza i dalej jest sporo miejsca Jak by co to moge do testow udostepnic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yo yo maine kleine kolegen I znowu w pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Raczej zwyczajowo spotowo bedzie o 17 O ile sie chlopcy odtoxuja hehehe [br]Dopisany: 16 Luty 2008, 13:49 _________________________________________________ZAPRASZAMY OF KOS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiesz... żona , dziecko , praca ... hmmmm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ty Trzenislaw dlaczego niet??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja sobie pracuje :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde cos dziwnego dzieje sie z forum , co chwile mi sie wylacza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mega a czemu sobie nie wrzucic spowrotem Avatarka ?? ?? ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
TUKAN no no juz prawie jak rasowe S4 Gdyby nie ten klekot
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm ja nie widze Wiesz niechce sie wp***dalac w parade , jak nie to nie :(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie widac twojego podpisu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to wpadnijcie z Pablem, jak przyjedziecie na chwilę nikt od was kasy nie będzie brał, w Opolu były zgrzyty, bo ludzie nie chcieli się dołożyć a siedzieli prawie do rana Jak powiedzialem bede max godzine i nie jade po to zeby ucztowac tylko poznac fajnych ludzi z klubu i pogadac Zreszta powiedzialem ze krowke przywioze , wiec cos tam od siebie dorzucam Jesli to jest problem i ludzie sie beda rzucac ze oni placa a ja nie , to bede stal na polu hehehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber nie foc**je , a przyjechadz CHCE !!!