Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Odbiornik GPS na blutooth - ktory najlepszy??
LOL Murzyn mowilem ci ze jak masz kupowac odbiornik GPS na BT to tylko na chipsecie Sirf Star III , ZADEN INNY!!!!!!! Do prawidlowego wyswietlenia pozycji , predkosci i polozenia wystarczy sledzenie przez 4 satelity
-
Do Siego Roku 2008 :P
Yooooooo ziomy ziomowe W zwiazku z tym ze zaraz uciekam na imprezke :dance: :drunk: to juz waszych wypocin nie zobacze w tym roku Na szczescie dopiero za rok je znowu zobacze hehehe. I dlatego zycze wszystkich Zajebis*tej imprezy, jak najmniej Żygania , zebyscie mieli wszystkie palce i wogole cialo w komplecie po puszczaniu fajerkow , dotrzymania do 24:00 i jak najlepszego Nowego Roku 2008. Zyczy Mad_MAX z żoną Agata i synkiem Maksiem 3m cie sie cieplo i nie schlejcie ryjow za bardzo hehehe Aha i pamietajcie zeby jutro przypadkiem was rece nie swierzbily przed wsiadaniem do autek
-
VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
ale dlaczego mi sie wydaje i czy tylko mi sie wydaje ze te wszystkie VT nie tylko tej bepiuntki sa takie nierealne ?? moze mi sie tylko tak widzi , co nie zmienia faktu ze fajowo wygladaja
-
Moja A6 po lekkim VT , jak sie podoba ??
Po lekkim VT przez kolege SokolnH: http://img185.imageshack.us/img185/7210/10065091ds31go9.jpg http://img263.imageshack.us/img263/6530/10065211br31co2.jpg Docelowo tak ma wygladac na wiosne Ori fotki w podpisie
-
[ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
Nie za bardzo pre , wszystkie te balsamy i preparaty do skory maja to do siebie ze slizgaja potem , wiec ja tego do kierownicy nie stosuje
-
VT dla rozluznienia [moja B6]
A mi sie druga bardziej podoba i te felgi swietnie pasuja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Yoooooo ziom siemanko z grodu Kraka
-
Nokia (N73) z Symbianem - pytanko
No a dlaczego mialoby nie byc?? Instalujesz oprogramowanie np. TomTom 6 Navigator , kupujesz odbiornik GPS na BT za 150zl , uchwyt na szybe za 20zl i smigasz az milo
-
***CALL OF DUTY4 - MODERN WARFARE***
W tej drugiej tylko na dedykowanym servie pogramy w sklepowej wszedzie
-
Światła LED od Audi S6
A jak wyglada sprawa z montazem tego u mnie ??
-
Nokia (N73) z Symbianem - pytanko
A co w nich takiego wypasionego hehe ?? Dziwne ze porownujesz ogrom oprogramowania Symbianowcow do zwyklego softu erika Co do wygody tez sporna kwestia Co nie zmienia faktu ze zle uzytkowany symbian zawsze bedzie mulil i sie wieszal
-
[ALL] Skóra-jak o nią zadbać?
Hmm ja ze swojego doswiadczenia to moge powiedziec, ze u siebie stosuje wode, normalnie gabeczka przemywam calosc , potem wycieram do sucha i tyle Co jakis czas mam taki balsam/krem do skory ktory konserwuje skore zeby nie pekala itp. i to wszystko co robie i skora wedlug mnie swietnie wyglada mimo ze ma juz 9 lat
-
Program typu vagcom do Mercedesa
No tak wedlug mnie to euroscan ale moge sie mylic
-
***CALL OF DUTY4 - MODERN WARFARE***
Ja sie dolacze do COD4 tylko od nastepnego tygodnia jak tylko zakupie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Yooo man Zapraszam do dzialu spocikow Krakowskich
-
[A6 C5] Drzwi pasazera nie da sie otworzyc :(
Hyhy u mnei tez sie sprawa rozwiazala , pojechalem na myjke i puk drzwi sie otworzyly Dzieki za zainteresowanie. Prosze o zamkniecie
-
[A6 C5] Drzwi pasazera nie da sie otworzyc :(
blokade dziecieca mam ale ja trzeba ze tak powiem przekrecic kluczykiem zeby sie wlaczyla A rozbieranie tapicerki nie wchodzi w gre bo nie da sie otworzyc drzwi , a sruby od tapicerki sa pod spodem rowniez
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
Jesli twierdzisz ze niczym odkrywczym jest zamontowanie czujnikow ruchu , odtwarzanie gestow rak na ekranie to fajnie pewnie w 6310 tez tak bylo
-
[A6 C5] Drzwi pasazera nie da sie otworzyc :(
Panowie nie wiem co jest grane ale nie dam w zaden sposob otworzyc drzwi pasazera Centralny normalnie bolec odmyka ale czy z zew. czy wewnatrz klamka nie da sie drzwi otworzyc. Wiecie co moze byc przyczyna ???
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
wiek nie ma tu nic do rzeczy, dwunastolatkowie potrafią hakować skomplikowane systemy, osmieliłbym się stwierdzić, że im sie ma wiecej lat tym mniej sie o nowościach wie a tak z ciekawości to pokaż mi program na iphona porównywalny z TCPMP na windows mobile i symbiana, który tak jak on będzie odtwarzał divx z napisami, pokaz mi soft nawigacyjny (nie mówie o google earth), pokaż mi obrazy rom robione przez niezaleznych programistów, które mozna pod indywidualne zachcianki użytkownika podciągnąć, to przyznam że iphone moze konkurować z windows mobile, czy symbianem... narazie to tylko odtwarzacz mp3 z funkcja telefonu i przeglądarką internetową no czyli jednak nie wiesz wszystkiego . Powiedz kolego ile lat juz istnieje windows mobile i symbian a odpowiesz sobie sam na pytania Iphone dopiero wszedl na rynek , daj mu czasu. Co do obrazow rom , a czym jest niby firmware 1.1.1 czy 1.1.2 ?? bo chyba nie apple to zrobilo
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
Zwlaszcza ze iphone standardowo oferuje w cholere dodatkow do instalacji , a nie mowie tu o programach czy grach ktore nie apple sygnuje , bo tego jest zatrzesienie , wystarczy poszukac No gps mogliby odblokowac bo ciekawy jestem jak wyglada sprawa kompatybilnosci z programami do navi czyli route66 , naviexpert itp. Of kos o automapie mozemy zapomniec
-
Klieci sieci ORANGE!!! Uwaga!!!
Panowie panowie , wszystko zalezy od tego z kim rozmawiacie na temat kupna czy przedluzenia umowy Wszystko sie da zrobic Ja jestem klientem Orange indywidualnym (kiedys) jak i biznesowym od kiedy pamietam i nigdy nie nazekalem na ich uslugi , a tym bardziej zasieg , czy promocje itp. WSZYSTKO !!! zalezy od tego jakie rachunki generujecie !!
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
Wiem o czym mowisz , mialem go w reku 15 minut i zrobil na mnie ogromne wrazenie!! a co jak co to na bajerach w telefonach to ja sie znam Ale to co oferuje Iphone standardowo a co jeszcze mozna wgrac to po prostu kosmos A tak BTW: Do sprzedania mam HTC TyTn II , SPV M650 , 2xNOKIA E65, 2xNOKIA 6300 <---- NOWKI!!!! i NOKIA E50 , NOKIA 7373 <--- uzywane
-
Nareszcie jest moja strona
Hyhy Flyer ty jak zawsze oziebly jak stado krow o poranku hehehe Zapodaj nam swoimi fotami zobaczymy warsztat
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
jak bedzie dobra cena to ja sie pisze NA PEWNO!!! A dobra cena .......... ja moge miec u nas po 1500zl jak bedzie taniej cos to biore na pewno Cuberos cos wspominal ze za 300 dolcow bedzie miec , wiec moze cos kolo tego ??