Treść opublikowana przez krystian3769
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
mam podobny wzór w 18" s-line http://postimg.org/image/64wt294qt/
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
alagancko
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
jak to policman dotyka mnie?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Co Tobie znowu pokazać chłopczyku??? Na chmielakach byłem nie bardzo jest co ogladać chyba zwłoki
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
to do czego je teraz założysz? będą czekać na nowy projekt?
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
pięknie wygląda tylko jeszcze trochę w dół
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI by pafcio
Jeżeli chodzi o Contii. To ubiegłej zimy, założyłem ten nowy model i mogę go śmiało polecić http://www.24opony.pl/opony,0,98457/continental-contiwintercontact-ts850-p-225-45-r18-95-v-xl.html
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Andy, na jednym mandacie świat się nie kończy................ nie musiałeś z nerwów od razu pół środka rwać co tam PDC na przodzik modzisz ?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Andy muszę Cię pochwalić za robotę z tymi led listwami w boczkach ..................... wczoraj w nocy miałem okazję posiedzieć w nowej E - classe, miała takie listwy na wyposażeniu no i powiem że na żywo to wygląda superowo
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
ja pierdzielę, to jak folia zlazł lakier ? ja tam na lakierowaniu się nie znam, ale ten co to Ci polakierował niech to tym razem zrobi jak należy i Ci jeszcze dobrą flachę postawi za stresa
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
To FARCIARZU otwieraj tego sopelka co masz w lodówce i po 100-cie na szczęście a to wszystko przez tego moda
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
W zabudowanym A prawko PL czy NL masz? Czy już nie masz?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nuuuu Panie to przyszalałeś Ale chyba nie w zabudowanym ? Ja też czekam na ciąg dalszych wydarzeń. Bo listonosz przyniósł polecony, z pamiątkowym zdjęciem, ale nie kazałem przyjmować, niema nikogo doma no i zobaczymy czy przyślą jeszcze raz. Gorzej bo nie wiem czy to fotka z focusa z ITD czy ze słupka? Wyrazy współczucia
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Czadowa
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
też myślałem że ta cisza w temacie cuś znaczy ale jeszcze bumik jest
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Pęknie wyszło
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Środeczek piękniusi
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
środek S-line ? czy grubiej?
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Ładnie Jaką mają średnice tarcz z przodu ? bo na allegro podają 320 i 345 mm do 3.0 A5
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Ja polecam Prochip z Nałęczowa, 3 lata temu robiłem program w 1.9 TDI AWX i lata bezproblemowo Podziękował kolego
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
W lubelskim śmiało możesz jechać do Daron7 http://a4-klub.pl/index.php?/user/55225-daron7/( 1000% zadowolenia i zadowalające koszty). Podpinam się pod pytanie Kolegi. Czy może ktoś polecić sprawdzonego tunera z Lublina i okolic ?
-
A4 B5 AFN+ by mapper
Turbo się na pewno cieszy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
he he CHILLOUT
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A no ...................... tik tak ........................................................................................................................................................................................."'Przerwa urlopowa"............................................................................................................................
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
fantastisch foto szczególnie pierwsze (już nie chodzi że pod sońce)