Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. mam podobny wzór w 18" s-line http://postimg.org/image/64wt294qt/
  2. Co Tobie znowu pokazać chłopczyku??? Na chmielakach byłem nie bardzo jest co ogladać chyba zwłoki
  3. to do czego je teraz założysz? będą czekać na nowy projekt?
  4. pięknie wygląda tylko jeszcze trochę w dół
  5. Jeżeli chodzi o Contii. To ubiegłej zimy, założyłem ten nowy model i mogę go śmiało polecić http://www.24opony.pl/opony,0,98457/continental-contiwintercontact-ts850-p-225-45-r18-95-v-xl.html
  6. Andy, na jednym mandacie świat się nie kończy................ nie musiałeś z nerwów od razu pół środka rwać co tam PDC na przodzik modzisz ?
  7. Andy muszę Cię pochwalić za robotę z tymi led listwami w boczkach ..................... wczoraj w nocy miałem okazję posiedzieć w nowej E - classe, miała takie listwy na wyposażeniu no i powiem że na żywo to wygląda superowo
  8. ja pierdzielę, to jak folia zlazł lakier ? ja tam na lakierowaniu się nie znam, ale ten co to Ci polakierował niech to tym razem zrobi jak należy i Ci jeszcze dobrą flachę postawi za stresa
  9. To FARCIARZU otwieraj tego sopelka co masz w lodówce i po 100-cie na szczęście a to wszystko przez tego moda
  10. W zabudowanym A prawko PL czy NL masz? Czy już nie masz?
  11. Nuuuu Panie to przyszalałeś Ale chyba nie w zabudowanym ? Ja też czekam na ciąg dalszych wydarzeń. Bo listonosz przyniósł polecony, z pamiątkowym zdjęciem, ale nie kazałem przyjmować, niema nikogo doma no i zobaczymy czy przyślą jeszcze raz. Gorzej bo nie wiem czy to fotka z focusa z ITD czy ze słupka? Wyrazy współczucia
  12. też myślałem że ta cisza w temacie cuś znaczy ale jeszcze bumik jest
  13. Ładnie Jaką mają średnice tarcz z przodu ? bo na allegro podają 320 i 345 mm do 3.0 A5
  14. Ja polecam Prochip z Nałęczowa, 3 lata temu robiłem program w 1.9 TDI AWX i lata bezproblemowo Podziękował kolego
  15. W lubelskim śmiało możesz jechać do Daron7 http://a4-klub.pl/index.php?/user/55225-daron7/( 1000% zadowolenia i zadowalające koszty). Podpinam się pod pytanie Kolegi. Czy może ktoś polecić sprawdzonego tunera z Lublina i okolic ?
  16. Turbo się na pewno cieszy
  17. A no ...................... tik tak ........................................................................................................................................................................................."'Przerwa urlopowa"............................................................................................................................
  18. fantastisch foto szczególnie pierwsze (już nie chodzi że pod sońce)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.