Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mesiah

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mesiah

  1. Mesiah odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Też mnie to czeka. Tragedii nie ma ale trzeba odkręcić silnik na poduszkach i go podlewarować albo opuszczać sanki.
  2. Mesiah odpowiedział(a) na karollllllll temat w 1.8
    Już raz niebitej szukałem. Teraz robić to drugi raz z mocniejszą wersją będzie jeszcze trudniej. ADR-AEB to prosty swap bez zmiany wiązki. Lubie się bawić
  3. Mesiah odpowiedział(a) na karollllllll temat w 1.8
    Zależy co i w jakim stanie się ma.
  4. Mesiah odpowiedział(a) na karollllllll temat w 1.8
    Dla założyciela tematu może i tak. Ja docelowo wyląduje z AEB i 200+ km. Do tego moje ciężkie koła i na 312 może być popelina. No ale to już mi DEV zasugerował w moim wątku.
  5. Mesiah odpowiedział(a) na karollllllll temat w 1.8
    Sam jestem przed swapem hebli. Jak wypada 288 vs 312?
  6. Mesiah odpowiedział(a) na karollllllll temat w 1.8
    Toczy u mnie 235/40 r18 i tragedii wielkiej nie ma No ale swap na AEB w planach I nie tylko u mnie. Fela poniżej 17 to kołpak
  7. Mesiah odpowiedział(a) na karollllllll temat w 1.8
    Tak. 312 to już r16.
  8. Nie sprawdze dopóki nie dorobię kluczyków
  9. Wiadoma sprawa
  10. I to mnie interesowało
  11. Czyli jest jak z tyłu. Wszystko gra
  12. Przepływkę obstawiałem jako jedną z pierwszych ale poprawny przepływ mnie zmylił. Ciekawe czy przy złym napięciu zmienia się też przepływ
  13. Dość luźny ten talerzyk. W ladze jest zgrubienie na którym się opiera? Wygląda na to , że jest ok
  14. A przepływ miałeś ok? Wstawiłeś używkę czy nową?
  15. Nie mają wspawanej tzn jest nabita czy o co chodzi?
  16. Skąd wiesz , że przepływka była uszkodzona ? Mierzyłeś przepływ czy sprawdzałeś ją w jakiś inny sposób?
  17. Czekamy w napięciu Szanse nikłe , że pomoże ale może akurat. Ja myślę żeby swoje ecu oddac komuś do sprawdzenia. To pewniejsze od podmiany na inny używany. Tylko ten ktoś musi być super spec. Nie ma na forum nikogo od ecu?
  18. Mesiah odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Nie zaszkodzi jak tam zajrzysz. Najlepiej wyjmij całkiem pompę do czyszczenia i sprawdź czy nie jest już wytarta.
  19. Mam 8j ET35 r18. Z przodu jest dosłownie na styk a z tyłu minimalny luz na jakiś dystans może z 5mm. Jeśli chcesz coś powyżej 8j raczej bym szukał z ET40 i większym. Łatwo ustawić koło dystansem. W druga stronę już jest ciężko.
  20. Mesiah odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Niech ktoś inny potwierdzi. Niby według producenta ciśnienie na jałowym biegu to od 1(śmierć silnika) do 3.5 bar a przy 3 tyś od 5 (też kiepsko) do 7 bar. Standardowo według producenta dolne granice to już silnik jest martwy. Skoro przy 3 tyś ma być aż tyle to przy 2 tyś powinieneś mieć 4-5 bar. Chyba w każdym silniku mniejsze wartości przy tych obrotach powodują problemy
  21. Mesiah odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Według mnie 3.5 bar to za mało. Tyle powinieneś mieć na jałowym biegu czyli obroty 850-900rpm. Okaże się , że napinacz ok tylko pompa do czyszczenia/wymiany.
  22. Adam jutro ma wymieniać to się okaże. No ale to też 100% pewności nie daje.
  23. Mesiah odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Czy 3.5 bar przy 2 tyś to nie za niskie ciśnienie? Ile w ogóle powinno by w naszych ADR? U siebie w A80 V6 miałem zegar i przy 2 tyś rosło do ponad 5 bar ma rozgrzanym.
  24. Mesiah odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    To na biegu jałowym czy przy 2 tyś?
  25. Według mnie ten drugi amor też delikatnie stuka albo tak wyszło na filmiku. Jeśli jest jak myślę też bym go nie montował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.