Treść opublikowana przez Mesiah
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
Też mnie to czeka. Tragedii nie ma ale trzeba odkręcić silnik na poduszkach i go podlewarować albo opuszczać sanki.
-
Zmiana ukladu hamulcowego
Już raz niebitej szukałem. Teraz robić to drugi raz z mocniejszą wersją będzie jeszcze trudniej. ADR-AEB to prosty swap bez zmiany wiązki. Lubie się bawić
-
Zmiana ukladu hamulcowego
Zależy co i w jakim stanie się ma.
-
Zmiana ukladu hamulcowego
Dla założyciela tematu może i tak. Ja docelowo wyląduje z AEB i 200+ km. Do tego moje ciężkie koła i na 312 może być popelina. No ale to już mi DEV zasugerował w moim wątku.
-
Zmiana ukladu hamulcowego
Sam jestem przed swapem hebli. Jak wypada 288 vs 312?
-
Zmiana ukladu hamulcowego
Toczy u mnie 235/40 r18 i tragedii wielkiej nie ma No ale swap na AEB w planach I nie tylko u mnie. Fela poniżej 17 to kołpak
-
Zmiana ukladu hamulcowego
Tak. 312 to już r16.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Nie sprawdze dopóki nie dorobię kluczyków
-
Nowe amortyzatory Sachs, stukanie.
Wiadoma sprawa
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
I to mnie interesowało
-
Nowe amortyzatory Sachs, stukanie.
Czyli jest jak z tyłu. Wszystko gra
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Przepływkę obstawiałem jako jedną z pierwszych ale poprawny przepływ mnie zmylił. Ciekawe czy przy złym napięciu zmienia się też przepływ
-
Nowe amortyzatory Sachs, stukanie.
Dość luźny ten talerzyk. W ladze jest zgrubienie na którym się opiera? Wygląda na to , że jest ok
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
A przepływ miałeś ok? Wstawiłeś używkę czy nową?
-
Nowe amortyzatory Sachs, stukanie.
Nie mają wspawanej tzn jest nabita czy o co chodzi?
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Skąd wiesz , że przepływka była uszkodzona ? Mierzyłeś przepływ czy sprawdzałeś ją w jakiś inny sposób?
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Czekamy w napięciu Szanse nikłe , że pomoże ale może akurat. Ja myślę żeby swoje ecu oddac komuś do sprawdzenia. To pewniejsze od podmiany na inny używany. Tylko ten ktoś musi być super spec. Nie ma na forum nikogo od ecu?
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
Nie zaszkodzi jak tam zajrzysz. Najlepiej wyjmij całkiem pompę do czyszczenia i sprawdź czy nie jest już wytarta.
-
Minimalne ET w Audi A4 B5 Kombi przy danej szerokości felgi
Mam 8j ET35 r18. Z przodu jest dosłownie na styk a z tyłu minimalny luz na jakiś dystans może z 5mm. Jeśli chcesz coś powyżej 8j raczej bym szukał z ET40 i większym. Łatwo ustawić koło dystansem. W druga stronę już jest ciężko.
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
Niech ktoś inny potwierdzi. Niby według producenta ciśnienie na jałowym biegu to od 1(śmierć silnika) do 3.5 bar a przy 3 tyś od 5 (też kiepsko) do 7 bar. Standardowo według producenta dolne granice to już silnik jest martwy. Skoro przy 3 tyś ma być aż tyle to przy 2 tyś powinieneś mieć 4-5 bar. Chyba w każdym silniku mniejsze wartości przy tych obrotach powodują problemy
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
Według mnie 3.5 bar to za mało. Tyle powinieneś mieć na jałowym biegu czyli obroty 850-900rpm. Okaże się , że napinacz ok tylko pompa do czyszczenia/wymiany.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Adam jutro ma wymieniać to się okaże. No ale to też 100% pewności nie daje.
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
Czy 3.5 bar przy 2 tyś to nie za niskie ciśnienie? Ile w ogóle powinno by w naszych ADR? U siebie w A80 V6 miałem zegar i przy 2 tyś rosło do ponad 5 bar ma rozgrzanym.
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
To na biegu jałowym czy przy 2 tyś?
-
Nowe amortyzatory Sachs, stukanie.
Według mnie ten drugi amor też delikatnie stuka albo tak wyszło na filmiku. Jeśli jest jak myślę też bym go nie montował.