Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. spetsnaz odpowiedział(a) na ono temat w Audi A4 B6/B7
    Ono dobrze pisze, luz zawsze jest na podporze bo powinien być, sprawdzić w pierwszej kolejności półosie.
  2. spetsnaz odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten nawet w sobotę spać nie moze
  3. Również pozdrawiam ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ---------- Czarna B6 w Avancie na numerach WK i starymi ramkami klubowymi zaparkowana na Al. Jana Pawła II. Pozdrawiam właściciela.
  4. marjankowi uzupełnij profil
  5. Avant?
  6. Włóż klocek ze zdjęcia do jarzma i będą tak wyglądały tak samo jak wrzucił kris1303 Wszystko jest ok
  7. nie podejdą, nie starczy Ci linki ręcznego. P.S. Darek, witaj na forum A4
  8. Jakieś szczegóły? Na takie auto trafiłem dziś na -2 w Arkadii. Ramka i naklejka klubowa na klapie.
  9. Tu nie chodzi o sprawność teleskopów, bo one dają radę. Przydałaby sie mocniejsża sprężyną, żeby klapa odskakiwala dalej. Może da sie rozciągnąć te.
  10. Panowie na Krośnie i omawianych sprężynach nie chce wypchnąć wystarczająco daleko klapy
  11. Ja muszę chyba dać ciut grubszą podkładkę lub tulejkę teflonową. Nie odpycha mi wystarczająco mocno klapy i nie zawsze chce się podnieść.
  12. Panowie, mam pytanie.. dlaczego podkładka i oring mają być 10mm skoro tłoczysko ma 8mm? Przecież nie potrzeba aż tyle luzu?
  13. Od Q do ośki podejdą, w drugą stronę nie da rady, po piasta szersza.
  14. Dobra cwaniaki, teraz kombinujcie jak to zrobić, żeby się też zamykała z przycisku jak w C6
  15. Umie, tylko woli mieć pewność Siłownik: Krosno 24520 x 2 Sprężyna: 8010.20x32 x 2 Oring: 10mm x 4 Podkładka 10mm x 2 Wszystko?
  16. Michał, absolutnie sie z Tobą zgadzam wyrażam jedynie swoją opinie. Moim skromnym zdaniem obecna felga z dużym "prześwitem" prezentuje sie dużo fajniej przy dużej średnicy tarczy, na zwykłych hamulcach zostaje czarna dziura. tak jak pisałem, to jest moje zdanie. reszta projektu w dechę!
  17. Nigdy się nie zakłada się do auta oryginalnego felunku z nowszego rocznika modelu (dla znawców tematu). Nie dotyczy felg niżej 16" na zimę Jest wiele innych felg, które będą robiły robotę w sedanowym nadwoziu B6
  18. Zostaw s-line Ex. grille i listwy esowe ale felunek do zmiany.
  19. Pozdrawiam kierownika ze srebrnej B8 w Avancie na WI, który zauważył mnie dziś na ulicy Modlińskiej.
  20. Panowie, rozmawiajmy w tym wątku o gratach powszechnie dostępnych bez różnego rodzaju adapterów. W innym przypadku zaczynajmy rozmowy od zacisków peugeota i kombinacji z długością linki. Ma być P&P na powszechnie dostępnych gratach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.