Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. nie odkręcaj jarzma z zaciskiem tylko zacisk od jarzma, zacisk mocują zwykłe śruby z łbem sześciokątnym. Śruba, która musisz odkręcić to nr 1 Jeżeli chcesz wymienić tarczę to niestety musisz odkręcić jarzmo.
  2. moim zdanie to wina kół. Masz możliwość założenia innych kół? Warto po zdjęciu koła i zacisku hamucowego sprawdzić przyleganie tarczy do piasty.
  3. źle wyważone koła, lub krzywe felgi.
  4. Koronki ABS musisz przełożyć. Czym starasz się wkręcić tłoczek, wklej jakieś zdjęcie lub link do strony gdzie będę mógł zobaczyć ten sprzęt. Z łożyskami to już wcale nie wiem o co chodzi... nie zakładasz nowych łożysk??
  5. spetsnaz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jaki jest koszt kompletu przewodów?
  6. Pamiętaj, że tłoczek w tylnym zacisku jest wkręcany a nie wciskany i wcale nie jest łatwo go wkręcić.
  7. jeżeli nie ma komunikacji z czujnikiem to już po nim. Nie rozkręcaj połowy auta tylko wyciągnij go "na siłę", jeżeli się urwie to jeszcze lepiej, resztę wyciągniesz cęgami. Przy zakupie czujnika nie zapomnij do nowym koszyczku.
  8. spetsnaz odpowiedział(a) na mirasx temat w 1.9TDI
    od podkładki owszem ale nie po koło dwumasowe bo jego w tym silniku nie ma w AHU mogło być już montowane koło pasowe. Nie ma go w 100% w 1Z. Mirasx, podaj numer nadwozia. Dwumas był montowany powyżej numeru 200 000.
  9. Jeżeli to diesel, to tylko ta jest gumowo-olejowa.
  10. Łukasze, 100 lat!!
  11. Ta mocowana do belki podsilnikowej. (najbliżej przodu auta) oznaczenie LEMFÖRDER 10177 01
  12. Dlatego nie należy kupować wahaczy z allegro z tak niską podejrzliwie ceną jak miało to miejsce w przypadku tego Lema. Potwierdzam... teraz pasuje napisać: A nie mówiłem
  13. Poziek się nie zna...
  14. spetsnaz odpowiedział(a) na kempas temat w Audi A4 B5
    Master Yoda?? Jeżeli był z Quattro to może nie pasować.
  15. obojętnie.. ma być 8D0927807C. Cena zazwyczaj idzie w parze z jakością więc prawdopodobnie ten Herzog będzie najlepszy.
  16. spetsnaz odpowiedział(a) na kempas temat w Audi A4 B5
    prawdopodobnie kupiłeś zacisk aluminiowy, teoretycznie ma inne jarzmo, ale da się go założyć na jarzmo, które posiadasz. Różni się on od żeliwnego mocowaniem oraz średnicą gwintu przewodu hamulcowego. Szukaj zacisku żeliwnego o oznaczeniu 8D0615423 lub pomyśl nad zakupem obu zacisków aluminiowych z nowszego rocznika plus nowe przewody. http://moto.allegro.pl/item600949462_zacisk_hamulcowy_tyl_audi_a4_passat_b5_prawy_lewy.html plus 2 x przewód hamulcowy 240mm dla zacisku aluminiowego 8D0 611 775J
  17. Jaką akcyzę ma ten podatek zastąpić? Tę płaconą przy zakupie auta? Tę wliczoną w cenę paliwa? Ma być to opłata roczna.. więc żadnej z nich. Nowy podatek i tyle. Dziś gadali na ten temat w radio. Opłata recyclingowa prawdopodobnie pozostanie bo płacisz w niej za złomowanie auta.
  18. Polska paranoja http://moto.onet.pl/1553086,1,polska-paranoja,artykul.html?node=2
  19. Jutro spróbuje dzisiaj mechank raz ruszył tym ale w ogóle nie odbijała A serwisuje sie u znajomego na Niwie Babickiej, ewentualnie na Owni u Jasia Głodka obydwaj sprawdzeni. A co do Vaga niebawem sie w niego wyposażę tylko musze laptopa jakiegos po taniosci ogarnąć Jesli ktos ma dostęp do etki to prosiłbym o wrzucenie schematu tylnego hamulca Na schemacie nic nie zobaczysz. Najprawdopodobniej jest zatarty mechanizm hamulca awaryjnego a nie sama linka. Procedurę naprawy (rozruszania) masz w tym wątku. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_ahh_znikaj261cy_r281czny-t54915.0.html;msg600378#msg600378
  20. rozruszaj dźwigienkę przy zacisku odpowiedzialną za mechaniczne uruchomienie hamulca awaryjnego
  21. niestety są miękkie. Będziesz je często prostował. 245 to za dużo.
  22. Kiedyś A3 podsyłał linka..
  23. - Wiesz kto wymyślił triathlon? - Polacy w niemczech... - ??? - Na basen pieszo, z basenu rowerami.
  24. Chodzi mi o oslone(pokrywe) silnika a nie o dolna oslone Podaj numer części którą kupiłeś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.