Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 ADP] Czy pompa hamulcowa z rocznika 1998 będzie pasować do rocznika 1995
A ja bym prosił o wrzucenie do działu "zrób to sam".
-
[B5 1Z] Hamulec ręczy trzyma
szukaj było o tym sporo. Masz żeliwne zaciski, regeneruj lub zamień na aluminiowe, przy wymianie konieczna jest zmiana gumowych przewodów hamulcowych (aluminiowe mają inną średnicę) http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_jakie_zaciski_tarcze_klocki_do_mojej_a4-t37386.0.html;msg544370#msg544370 http://www.audi80.pl/all-regeneracja-tylnych-zaciskow-hamulcowych-vt9988.htm http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahh_znikajacy_reczny-t54915.0.html;msg600378#msg600378
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już dawno słyszałem o zasadzie odwrotności proporcji
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
Gratulacje dla rodziców!!! :drunk:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najczęściej mój Teść Ze sprzątaniem środka ok 6 godzin. Właśnie taki był cel Środki są ok, niestety nie ma się co oszukiwać - nic nie zrobi się samo. Trzeba poświęcić sporo czasu, ale efekty są naprawdę wymierne. Trochę więcej spodziewałem się po SwirX, ale na nowych lakierach sprawdzi się w 100%. * z tego co wiem, Swirlx był nie do końca dobrze użyty więc i efekty nie takie jak być powinny - lukaszr Podstawa to dobre pady do rozkładania towaru na furę.. reszta z górki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To gówno z jameryki daje radę.
-
[B5 AFB] Problem z dymieniem
co pokazuje VAG?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro dopiero będę polerkę miał. Zrobię foty jak wyjdzie
-
[B5 ADR] Pomoc przy wymianie cylinderka (tył)
http://www.audi80.pl/all-regeneracja-tylnych-zaciskow-hamulcowych-vt9988.htm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie zawsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cze stercząca pało
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
Popraw opis..
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
ja również zmieniałem w 1Z cały układ na AFN i uwierz mi że różnica jest ogromna.
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
Wszystko masz napisane stronę wcześniej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga - profesjonalne sprawdzanie bezpieczników oraz wszelakich awarii elektrycznych
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
leszcze 1996 - 1Z - 512 tysięcy (do 360k potwierdzone w bazie ASO) 1997 - AFN - 190 tysięcy (do 146k potwierdzone w bazie ASO) 1999 - AFN - 205 tysięcy (nie figuruje w bazie ASO, książka i stan wskazują na realne)
-
Spotkania na drodze
Kolkov namierzony dziś w Serocku.
-
[B5 AFN] Czy czegoś tu brakuje?
brakuje osłony pod silnik
-
[ALL B5] Strzelił pasek od alternatora jakie konsekwencje?
Wrzuć zdjęcie swojego paska PK. Zdjęcie zrób tak, by był widoczny napinacz. Być może napinacz nie jest w jednej osi z paskiem i innymi kołami pasowymi.
-
[ALL B5] Strzelił pasek od alternatora jakie konsekwencje?
W silniku 1Z ten sam pasek napędza pompę wspomagania, pompę wody i alternator. Jeżeli przejechał 30 km mógł przegrzać silnik. Brak wspomagania jest mocno odczuwalny, przy braku ładowania zaświeci się kontrolka, o przegrzaniu informuje wskaźnik temperatury płynu chłodzącego.
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę ze srebrnego Avanta B6 na numerach DGL widzianego dzisiaj około 8:30 na Woronicza.
-
[B6 AVF] Blokowanie kół
warto się w takim przypadku zastanowić nad wymianą przewodów hamulcowych. Być może doszło do uszkodzenia (rozwarstwienia przewodu wewnątrz) i stąd problemy z cofaniem się płynu.
-
[B6 AVF] Blokowanie kół
Prawdopodobnie kończą się klocki hamulcowe, tłoczek wysunął się do takiego stopnia, że się zblokował. Sprawdzałeś stan klocków?
-
[B5 AFN] Proszę o schemat przekaźników który od czego jest
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_skrzynka_z_przekaznikami_gdzie_sie_znajduje-t13949.0.html;msg166683#msg166683