Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. tak jak pisał kaliko44, wymień trzpienie (prowadnice) i ich uszczelnienia i powinno być ok. Koniecznie wyczyść (najlepiej wypiaskuj) miejsce, w które wchodzą prowadnice i przed ich montażem porządnie je nasmaruj smarem grafitowym. Najlepiej kupić zestaw naprawczy z prowadnicami. Oznaczenie takie jak na obrazku QB 1301X Warto sprawdzić stan tłoczków i ich uszczelnień.
  2. Wymiana żarówek w B6 jest bardzo prosta. W B6 wystarczy wkrętak torx i po odkręceniu 2 śrub (i poluzowaniu 2 kolejnych) wyjmujesz całą lampę. Prawdziwe problemy z wymianą żarówek są np w Lagunie II i Vectrze C.
  3. cooler rtockiego wcale nie jest od AWX`a, cooler AWX`a jest prawie kwadratowy i jedynie 13% większy od AJM`a.
  4. tylko w TD, czyli 75 konnym AAZ
  5. czyli auto zacznie jeździć dopiero po wywaleniu kata, DPF`a i sofcie w sumie dostałeś dwa lata na ułożenie silnika przed wirusem. Jestem bardzo ciekawy, czy przy swobodniejszym przepływie spalin turbo będzie wstawało wcześniej i czy "tubalny" dźwięk zniknie.
  6. Skąd masz topór? - Królowa elfów mi dała. - Czad. A topór skąd masz?
  7. Skąd masz topór? - Królowa elfów mi dała. - Czad. A topór skąd masz?
  8. sam jesteś napędzany paskiem rozrządu...
  9. Widziałem ostatnio gościa w koszulce z napisem: "I solve my problems through violence" Najpierw przejedź się autem i będziemy myśleć co dalej.
  10. teraz dywagujemy tylko na temat możliwości przestawienia temperatury załączania świec.
  11. prawdopodobnie poszedł opornik za czujnik. Tylko nie jestem przekonany, czy te świece będą się załączały poniżej 16 stopni. Temat opornika był już wałkowany na forum.
  12. Specu, a krzyczałeś coś na CB? Bo wydaje mi się, że to Ty pytałeś mnie o drogę na Nieporęt, ale się nie przedstawiłeś (lub nie doleciało). Pozdrawiam serdecznie Przedstawiłem się tylko dalej nie zrobiłem tego radia
  13. M@rcus namierzony dziś na Płochocińskiej, (Warszawa-Nieporęt) Pozdrawiam
  14. Niech zatankuje.
  15. ja pier***e "W Czoko Jest Spoko"
  16. A widziałeś przebieg wykresu? Prawidłowy max moment obrotowy trzyma się od 1700 do 2500 RPM, w przypadku auta kolegi jest od 2600 do 2650 RPM. Kto Ci zrobi logi w ASO?
  17. To auto nie jedzie od początku. Więc przebieg ma się tu nijak. Jeżeli masz jakiś inny pomysł na powód takiego stanu rzeczy to pisz. Co do DPF`a to był już sprawdzany.
  18. Michał, Poproś ich jeszcze o sprawdzenie przepływu spalin przez katalizator. Podobne problemy (buczenie) miał Flyer przy swoim aucie, z tego co pamiętam po wywaleniu kata auto ożyło i nie buczało.
  19. spetsnaz odpowiedział(a) na xo83 temat w 1.9TDI
    ok, tak czy inaczej jeżeli masz auto z 1997 to masz miskę stalową.
  20. spetsnaz odpowiedział(a) na xo83 temat w 1.9TDI
    Być może wychodziła jakaś ostatnia partia AVG z alu miską, ja w każdym bądź razie nie widziałem. Czujnik temperatury oleju w AFN jest w chłodnicy oleju.
  21. spetsnaz odpowiedział(a) na xo83 temat w 1.9TDI
    Pęka też znacznie łatwiej.. jak chcesz do AFN`a zamontować alu michę?
  22. spetsnaz odpowiedział(a) na xo83 temat w 1.9TDI
    Przecież dostałeś odpowiedź. Masz u siebie miskę 050103601 czyli tą z aukcji. W ASO nowa miska to koszt ok 350zł. i jeszcze jedno POPRAW PROFIL!!!
  23. potwierdzam. Inna przepływka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.