Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[ALL B5] Zardzewiała tarcza hamulcowa (?)
tak jak pisał kaliko44, wymień trzpienie (prowadnice) i ich uszczelnienia i powinno być ok. Koniecznie wyczyść (najlepiej wypiaskuj) miejsce, w które wchodzą prowadnice i przed ich montażem porządnie je nasmaruj smarem grafitowym. Najlepiej kupić zestaw naprawczy z prowadnicami. Oznaczenie takie jak na obrazku QB 1301X Warto sprawdzić stan tłoczków i ich uszczelnień.
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Wymiana żarówek w B6 jest bardzo prosta. W B6 wystarczy wkrętak torx i po odkręceniu 2 śrub (i poluzowaniu 2 kolejnych) wyjmujesz całą lampę. Prawdziwe problemy z wymianą żarówek są np w Lagunie II i Vectrze C.
-
Dla niektórych "tunerów" - niemożliwe
cooler rtockiego wcale nie jest od AWX`a, cooler AWX`a jest prawie kwadratowy i jedynie 13% większy od AJM`a.
-
[B5 AFN] Uszczelka miski olejowej...
tylko w TD, czyli 75 konnym AAZ
-
[B5 AEB] Kończy mi sie sprzęgło i chcę założyć sportowe tylko jakie ???
popieram
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
czyli auto zacznie jeździć dopiero po wywaleniu kata, DPF`a i sofcie w sumie dostałeś dwa lata na ułożenie silnika przed wirusem. Jestem bardzo ciekawy, czy przy swobodniejszym przepływie spalin turbo będzie wstawało wcześniej i czy "tubalny" dźwięk zniknie.
-
Strefa Śmiechu
Skąd masz topór? - Królowa elfów mi dała. - Czad. A topór skąd masz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skąd masz topór? - Królowa elfów mi dała. - Czad. A topór skąd masz?
-
[ALL B5] Strzelił pasek od alternatora jakie konsekwencje?
sam jesteś napędzany paskiem rozrządu...
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Widziałem ostatnio gościa w koszulce z napisem: "I solve my problems through violence" Najpierw przejedź się autem i będziemy myśleć co dalej.
-
[B5 AFN] Przestawienie temperatury załączania świec żarowych
teraz dywagujemy tylko na temat możliwości przestawienia temperatury załączania świec.
-
[B5 AFN] Przestawienie temperatury załączania świec żarowych
prawdopodobnie poszedł opornik za czujnik. Tylko nie jestem przekonany, czy te świece będą się załączały poniżej 16 stopni. Temat opornika był już wałkowany na forum.
-
Spotkania na drodze
Specu, a krzyczałeś coś na CB? Bo wydaje mi się, że to Ty pytałeś mnie o drogę na Nieporęt, ale się nie przedstawiłeś (lub nie doleciało). Pozdrawiam serdecznie Przedstawiłem się tylko dalej nie zrobiłem tego radia
-
Spotkania na drodze
M@rcus namierzony dziś na Płochocińskiej, (Warszawa-Nieporęt) Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niech zatankuje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pier***e "W Czoko Jest Spoko"
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
A widziałeś przebieg wykresu? Prawidłowy max moment obrotowy trzyma się od 1700 do 2500 RPM, w przypadku auta kolegi jest od 2600 do 2650 RPM. Kto Ci zrobi logi w ASO?
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
To auto nie jedzie od początku. Więc przebieg ma się tu nijak. Jeżeli masz jakiś inny pomysł na powód takiego stanu rzeczy to pisz. Co do DPF`a to był już sprawdzany.
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
dobre
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Michał, Poproś ich jeszcze o sprawdzenie przepływu spalin przez katalizator. Podobne problemy (buczenie) miał Flyer przy swoim aucie, z tego co pamiętam po wywaleniu kata auto ożyło i nie buczało.
-
[B5 AFN] Miska olejowa- koszty
ok, tak czy inaczej jeżeli masz auto z 1997 to masz miskę stalową.
-
[B5 AFN] Miska olejowa- koszty
Być może wychodziła jakaś ostatnia partia AVG z alu miską, ja w każdym bądź razie nie widziałem. Czujnik temperatury oleju w AFN jest w chłodnicy oleju.
-
[B5 AFN] Miska olejowa- koszty
Pęka też znacznie łatwiej.. jak chcesz do AFN`a zamontować alu michę?
-
[B5 AFN] Miska olejowa- koszty
Przecież dostałeś odpowiedź. Masz u siebie miskę 050103601 czyli tą z aukcji. W ASO nowa miska to koszt ok 350zł. i jeszcze jedno POPRAW PROFIL!!!
-
[B5 1Z] Zapytanie dotyczace zaworu n75 i przeplywomierza?
potwierdzam. Inna przepływka.