Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 AKN] Silnik długo się nagrzewa
DOBRY termostat rozwiąże problem.
-
BRD Po fikołku u tunera z rodzimego miasta
hmmm.. ładnie.. aż za ładnie. Dziwi mnie że udało się tak ładnie wyprostować tego doła z pierwszego pomiaru.
-
[B6 BBK] Sprzęgło z RS4 B7 do S4 B6 - czy pasuje ?
pasuje, LUK robi to samo sprzęgło do S4 i RS4. Sachs dwa rodzaje jedno organiczne do 530 a drugie spiek do 600Nm.
-
[B5 ADP] Pytanie o hamulce
Napisane w opisie ze 288. ale na zdjęciu są tarcze 312mm
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
te same świeczki, które były montowane w starych dieslach vw. (np golf II 1.6D)
-
[ALL] Problem z klockami (brak kabla)
zgadzam się.. po jednym z przodu i po jednym z tyłu. + A tak na serio to wychodziły z 1 lub 2 czujnikami zużycia w zależności od modelu. W zaciskach TRW (lucas) montowano klocki 2 czujnikowe, w ATE jedno.
-
[B5 ADP] Pytanie o hamulce
będzie ok. o ile nie latasz na 15" felgach.
-
[B5 ADP] Pytanie o hamulce
przód
-
[B5 ADP] Pytanie o hamulce
to są tarcze 312mm
-
KOSZMAR - czyli co spędziło ci sen z powiek tej nocy?
mnie się kiedyś śniła Cyganka na koniu.. obudziłem się.. Cyganki nie ma a koń stoi
-
Nowy Lotus!!
to już większym wydarzeniem jest dla mnie nowa Skoda Felicia.
-
[INNE] Grzeje się silnik brzk obiegu płynu
Jaki termostat zakładałeś? Możliwe jest uszkodzenie pompy wody (plastikowy wirnik). W przypadku jej uszkodzenia musisz możliwie najszybciej zmienić pompę (prawdopodobnie nie była wymieniona przy okazji rozrządu). Sprawdź drożność chłodnicy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to też było??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Droga Redakcjo, Proszę o pomoc! Kilka tygodni temu, jadąc do pracy zostawiłam w domu męża, jak zwykle na sofie przed TV. Nie ujechałam daleko, kiedy silniknagle odmówił posłuszeństwa. Wróciłam więc pieszo do domu żeby poprosić męża o pomoc, a kiedy weszłam nie mogłamuwierzyć własnym oczom w to, co zobaczyłam! Mój mąż baraszkował w sypialni z córką sąsiadów! Pragnę w tym miejscu nadmienić,iż ja mam 32 lata, mąż 34, a córka sąsiadów 22! Byliśmy z mężem razem od 10 lat. Kiedy goskonfrontowałam, załamał się i wyznał, że miał te relacje przez ostatnie 6 miesięcy, od czasu,kiedy stracił pracę. Jak mi wyznał potem, miał potężny dół i czuł się zupełnie bezwartościowy. Postawiłam więc mu ultimatum:albo ona albo ja. Kocham męża, ale od czasu postawienia przeze mnie tego warunku nastąpiły "ciche dni". Odmówił pójścia na terapię rodzinną i czuje, że tracę z nim kontakt. Droga Redakcjo, błagam o pomoc. Z poważaniem Eugenia. *Odpowiedź: * Droga Eugenio. Powodów nagłego zatrzymania się silnika może być kilka. Sprawdź przede wszystkim czy nie ma przerwy w dopływie paliwa. Jeśli dopływ paliwa jest OK,sprawdź czy nie ma jakiegoś luźnego przewodu elektrycznego w systemie wtryskowym. Jeśli jest on w porządku, prawdopodobnie błąd leży w pompie paliwowej podającej zbyt niskie ciśnienie do silnika. Mam nadzieję, że to pomoże. Z poważaniem Andrzej
-
[B5 AHU] Przy jakich obrotach zaczyna załączać się turbo?
W 1Z i AHU to normalne.
-
[ALL] Problem z klockami (brak kabla)
W tym roczniku nie, ale są również z czujnikami zużycia na tył.
-
[ALL B5] Zmiana hamulców z 288mm na 320mm
czy podejda do tego AEB półosie z B6 p&p ???? Moim zdaniem tak.
-
[ALL B5] Zmiana hamulców z 288mm na 320mm
Półosie inne, większa średnica przegubów (V6 i AJL 180km 1.8T), będzie musiał zmieniać. W AEB masz te sam przeguby co w AFN, więc nie podejdą do zwotnic z S4. S4 ma większą średnicę otrworu wieloklinowego i średnicę łożyska. Nie wiem jak wygląda sprawa ABS.
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
a jak mało jeszcze!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Korzeń - dbaj o siebie!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chrcynne?? czy skład amunicyjny w Legionowie? Ani jedno ani drugie.. ;p Kajetany Poprawka: "NADARZYN II" Dupna lokalizacja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chrcynne?? czy skład amunicyjny w Legionowie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co to za okoliczność, że AndyN we flecktarnie?
-
[ALL B5] Zmiana hamulców z 288mm na 320mm
4B3407253G - lewa 4B3407254G - prawa szukaj A4Q/S4 - 1999-2001 A6/A6Q/S6 - 1998-2005 i oczywiście RS`y