Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 1Z] Napinacz paska alternatora
Nie kupuj tanich zamienników, najlepiej kup napinacz w ASO lub markowego producenta w Intercars. Numer części 028 903 315M.
-
[B5 AFN] Co wymienić przy okazji wymiany napinacza wielorowkowego ?
kolego, trochę chęci. Masz silnik AFN, Admin lukaszr napisał posta z wszystkimi częściami ich numerami i cenami. Wystarczy poszukać.
-
[B6 AVB] Wymiana rozrzadu - co wymienić dodatkowo ?
kupuj ori napinacze i do roboty.
-
[B5 AHU] Zawór regulacji bypassa przepustnicy do spalin – N75
na forum jest opcja wpisz N75 i dowiesz się wszystkiego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
obecny
-
[B6 AVB] Wyłączająca się turbina
Wpisz w wyszukiwarkę notlauf.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj pójdzie fama
-
[B6 AMB] Coraz gorszy rozdział siły hamowania (nurkuje)
z tego co wiem to nie.
-
[B6 AMB] Coraz gorszy rozdział siły hamowania (nurkuje)
Ma, jest zintegrowany z ABS.
-
[B5 1Z] Niewielki wyciek oleju z? FOTO
olej na wydechu jest na bank z nieszczelnego EGR, nie strasz chłopaka.
-
[B5 1Z] Niewielki wyciek oleju z? FOTO
Zawór recyrkulacji spalin EGR, część nienaprawialna. Numer części 028131501A 028131501B 028131501E Pierburg 7.21723.06.0 Koszt nowego od 550PLN.
-
[B6 AMB] Coraz gorszy rozdział siły hamowania (nurkuje)
to podstawówki nie kończyłeś??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa, ale jaja.. jak te z estiaja A3 MISZCZU!!!!
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
Jeżeli przebieg (200 000km) jest realny to zalej go olejem Motul 8100 5W40 X-CESS.
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
Wypłucz i zalej półsyntetykiem lub jeżeli przebieg jest prawdziwy to nawet pełen syntetyk. Ja swojego 1Z mam zalanego półsyntetykiem Motul 6100 Synergie+ 10W40.
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
Nie rozumiem?? Jakie są wiadome przyczyny??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kogoś pojebao z tym filmikiem.
-
[B5 AFN] Problem ze stacyjką
Uszkodzona kostka stacyjki, wymiana nie jest skomplikowana, ale trzeba demontować kierownicę. W Twoim roczniku montowano dwa rodzaje, upewnij się, który posiadasz przed zamówieniem. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_problemy_z_instacja_elektryczna_nie_dzialajacy_rozrusznik-t32110.0.html;msg380533#msg380533
-
[B5 1Z] Podłączenie radia pod stacyjkę - gdzie się wpiąć ?
fabrycznie powinieneś mieć wyprowadzone kostki ISO. Czy masz je w swojej instalacji?? Możesz zrobić zdjęcie wyjść dla kostki ISO i bezpiecznika w odbiorniku?? Ewentualnie podaj dokładny model.
-
[B5 1Z] Podłączenie radia pod stacyjkę - gdzie się wpiąć ?
O to właśnie mi chodzi. Tylko gdzie się wpiąć pod stacyjke?? Kolego neever, napisz proszę jakie masz radio/ewentualnie sprawdź sam w instrukcji, w niektórych odbiornikach wystarczy przestawić bezpiecznik na opcję VAG i będziesz miał zapamiętane stacje i wyłączenie po wyjęciu kluczyka.
-
[B5 1Z] Podłączenie radia pod stacyjkę - gdzie się wpiąć ?
Podaj model radia jakie posiadasz, to wiele ułatwi. W 1Z z Twojego rocznika powinna być już być opcja wyłączania radia po wyjęciu kluczyka. Napięcie natomiast powinno zostać dla podtrzymania pamięci radia.
-
[B5 AHU] Jaki mam rozrusznik ?
Tak to ten Co do aukcji to znajdziesz na pewno taniej i upewnij się, że jest z auta ze skrzynią manualną. Ewentualnie dzwoń po kolesiach, który handlują częściami z anglików.
-
Najnowsze projekty MR-MOTORS
Brawo, super koncept ze swapem mocnego diesla do B4. Po wałku moc wyraźnie w górę, moment pozostał na fajnym poziomie.
-
[B5 AHU] Jaki mam rozrusznik ?
Skrzynia manual. będzie pasował
-
[B5 AHU] Jaki mam rozrusznik ?
dokładnie ten miałem montowany seryjnie w 1Z z 1996 roku.[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 11:32_________________________________________________ Jaką masz skrzynię biegów?? Manualną czy automat?