Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. AK Z CIEKAWOSCI TO CZEMU SAM SMIGASZ AUDICZKĄ????? A TE 116 KM W VW NIE SYPIA SIE? PZDR bo się żonie podobała... jeżeli nie musisz liczyć się z wyższymi kosztami utrzymania to szukaj A4.
  2. kupuj golfa, niższy koszt utrzymania i żywotniejsze zawieszenie.
  3. Lepiej poszukaj całej skrzyni. Jestem właśnie po wymianie skrzyni w swoim 1Z. Udało mi się kupić skrzynię EEN z VW Passata z 2003 roku.
  4. Czujnik temperatury czego??
  5. Do siwka?? Poziu.. przeglądałeś się kiedyś swojemu paździochowi z góry.. nie masz relingów
  6. Poduszki silnika lub plecionka wydechu.
  7. U mnie wystarczyło na jakieś 9-10 miesięcy. W tej chwili jestem po swap`ie całego układu hamulcowego od AFN`a łącznie z tylnymi aluminiowymi zaciskami. Jeżeli możesz sobie pozwolić na wydatek rzędu około 4-5 stówek to polecam założenie zacisków aluminiowych, są znacznie skuteczniejsze. Opis części potrzebnych do swapa wrzuciłem do tego wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_jakie_zaciski_tarcze_klocki_do_mojej_a4-t37386.0.html;msg544370#msg544370
  8. W Twoim roczniku montowano jeszcze żeliwne zaciski hamulcowe. Często ulegały one awariom przez co w 1997 zastąpiono je aluminiowymi. Usterka, która wystąpiła w Twoim aucie jest dosyć prosta w naprawie. Konieczny będzie kanał najazdowy, preparat penetrujący (np WD40) oraz linka metalowa (około 1,5m). W miejscu, które zaznaczyłem na zdjęciu znajduje się uszczelka, odchylasz ją lekko i wprowadzasz tam preparat penetrujący (np WD40, najlepiej z aplikatorem, który znacznie ułatwi wprowadzenie preparatu pod uszczelkę) Następnie z linki stalowej robisz pętle i zaczepiasz ją za sztangę na której zamocowana jest linka hamulca ręcznego. Kilkukrotnie zaciągasz hamulec i odciągasz w dól do samego ogranicznika za pomocą pętli z linki metalowej którą zrobiłeś. Czynność powtarzasz aż do momentu kiedy sprężyna w zacisku będzie w stanie samoczynnie odciągnąć sztangę. Dzięki temu zabiegowi usunięty zostaje luz na dźwigni hamulca ręcznego.
  9. spetsnaz odpowiedział(a) na Bananek1979 temat w 1.9TDI
    możesz napisać co dokładnie pokazuje?? załączyć logi.. błąd..
  10. Moim zdaniem ekonomicznie to do 3krpm
  11. spetsnaz odpowiedział(a) na Bananek1979 temat w 1.9TDI
    a ja stawiam na dziurę w dolocie
  12. kolejny wielki nieobecny :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: wróciłem Poziu, zbierałem pisaniem spamu na nową skrzynkę i sprzęgło
  13. z cyklu on i ona: Ona: Wiesz.. na pierwszej randce nie daję... On: To może chociaż weźmiesz?
  14. Ustaw prawidłowo swój profil
  15. Ścieknie, albo się wypali, możesz pozostawić brudne. Przy wymianie uszczelek należy zdemontować jedynie pokrywę zaworów. (góra). Z wymianą zużytych uszczelek powinieneś poradzić sobie sam. Numery zestawów naprawczych podałem w linku post wcześniej.
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_audi_a4_afn_19tdi_96r_pokrywa_zaworow_wyciek_oleju_przez_sruby_mocujace-t53545.0.html;msg571883#msg571883
  17. shogun, nie bardzo rozumiem?? Co ma wspólnego tarcza hamulcowa z budową zawieszenia??
  18. Głupi nie głupi...źle odebrany [br]Dopisany: Listopad 29, 2008, 10:53:01 _________________________________________________ http://pl.youtube.com/watch?v=aj1185qEpL0&feature=related kurfa, rispekt
  19. Jedynym problemem jest to, że auto nie pali od pierwszego razu. Moim zdaniem, musisz sprawdzić świece żarowe. "Cykanie", to standard. Jeżeli nie masz problemów z brakiem mocy i auto nie pobiera oleju, wszystko jest ok.
  20. Witam!! Skrzynia biegów w moim 1Z zakończyła swój żywot. Skończyły się synchronizatory pomiędzy 1/2 oraz 2/3 biegiem (ewentualnie łożysko). Jako, że nie kalkuluje się naprawiać skrzyni z takim przebiegiem proszę o poradę jaką skrzynię mam kupić. Czym mam kierować się przy szukaniu nowej, będę wdzięczny za podanie oznaczeń kodowych skrzyni biegów jaką mogę zamontować. Wiem, że mam skrzynię CPC i w jej miejsce mogę zamontować skrzynie o kodach DHL, DVS, DHU oraz DVW. (37/9) Czy jest możliwość zamontowania skrzyni w silników PD, jak wygląda sprawa sprzęgła i nieszczęsnego dwumasa, którego mój napęd jest aktualnie pozbawiony. W grę wchodzi wydatek rzędu 1000-1500PLN. (nie zamierzam zmieniać silnika ) Będę wdzięczny za wszelkie namiary lub nawet linki do aukcji internetowych..
  21. http://www.youtube.com/watch?v=u5WAwBjWwMY
  22. Sprawdź regulator napięcia w alternatorze, to on odpowiada za sygnał w obrotomierzu.
  23. Przecież napisałem: SKF - VKBA 1355 Ruville - 5723 Optimal - 101111 jedyne co może Ci się jeszcze przydać to średnice: Średnica wewnętrzna [mm]: 39 Średnica zewnętrzna [mm]: 75 Szerokość [mm]: 37
  24. Możliwe, że za odłączenie świec odpowiedzialny będzie ECU (miałem podobny problem w passacie B4), jak wrócę z pracy, to zamieszczę w wątku powyższym schemat.
  25. Łożysko, kupuj SKF, Ruville lub Optimal. SKF - VKBA 1355 Ruville - 5723 Optimal - 101111

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.