Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek i Spanky.. to już dwie lachy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mnie się zdaje, że mógłbyś w tej miednicy spokojnie rękami zaklaskać :oklaski: :polew: :polew: Poziu wie, ostatnio Twix`a robił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nowa panna Wicia ? :gwizdanie: ostatnia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spankej ma hothatcha :polew: kaban w liftbacku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozdrowienia z Zakopanego :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam pytanie... czy ta laska z prospektu na górze też wpadnie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki za rade ...wuju pamiętaj.. natura zawsze była przeciwko nam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wymień dwumas :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to rzeczywiście można lać byle co i tak nie będzie różnicy :gwizdanie: zupełnie jak w dieslu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest takie jedno wino zrobione przez audi, na które mnie jeszcze nie stać. w tym sęk, że jak już stać to kupisz, miesiąc zachwytu i masturbacji, a potem zaczynasz pieprzyć o paliwie - jak my tamto wino nie lata na gnój..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedy Andrew jak pierwszy raz VP zalałem w poniedziałek wcześniej był Shell ale D.Extra Ja tam wierzę co napisali na stronie VP ma dodatki myjące więc tak co 3-4 tankowania zalewam VP/Vervę zalej ludwika, albo pur z balsamem. Tak na serio to co chcesz myć paliwem z dodatkami myjącymi?? Komorę spalania??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest takie jedno wino zrobione przez audi, na które mnie jeszcze nie stać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedy Andrew jak pierwszy raz VP zalałem w poniedziałek wcześniej był Shell ale D.Extra pieprzycie teraz.. gnój to gnój. Fury wam się sypią i na niczym nie ciągnie, nie czepiajcie się paliwa.
-
[B5 AVG] Czy ktoś wie gdzie szukać przekaźnika do świec żarowych ?
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_akn_sprawdzanie_347wiec_380arowych_wynik-t45948.0.html;msg502346#msg502346
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak mawiał Lech Roch Pawlak.. "to je dobre" można jakieś fotki okolicznościowe porobić.. na naszą klasę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko w teorii, wysyłałem mnóstwo telefonów bez dowodu zakupu i nie było problemów, jedynym serwisem który się do tego czepiał był serwis SE w Bytomiu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do telefonu - takie coś zrobi Ci byle fachowiec.. Podejdź nawet do jakiegoś punktu PLUS-a.. Czemu PLUS`a?
-
[B5 1Z] Wymiana wahaczy
Jeżeli nie chcesz kupować całego zestawu wahaczy to polecam firmy Lemforder lub/ewentualnie Febi. Co do dźwięków, to mogą być to zatarte sworznie wahaczy lub mocowanie górne amortyzatora. Podjedź na spota, to zobaczy się co i jak. Uzupełnij swój profil, bo jeżeli masz auto z 2000 roku, to na bank nie masz silnika 1Z.
-
[ALL B5] Dziwny objaw powyżej 140 km/h
Asynchroniczne taktowanie czujników. Jeden z czujników podaje zły sygnał. Głównym powodem może być zabrudzenie czujników ABS lub ich nierównomierne zamontowanie (wsunięcie). Rzadziej zdarza się pęknięcie obręczy zębatej ABS. Sprawdź VAG`iem który czujnik wyrzuca błąd i wyczyść, ewentualnie sprawdź obręcz ABS.
-
[B5 AJM] Jaki przegub zewnętrzny ?
też było
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
4B0615125C - jarzmo dla B6 z tarczą 312mm zarówno zacisk jak i klocki pasują od tarczy 288mm jeżeli nie liczysz się z kasa, to kupuj w serwisie. Ja bym poszukał jarzm z anglików z allegro.
-
[B5 AJM] Jaki przegub zewnętrzny ?
Racja zdeniu, tylko, że szukamy do AJM`a.
-
[B5 AJM] Jaki przegub zewnętrzny ?
AFN - 8D0 498 099B Zewn. uzębienie, od strony koła: 33 Wewnętrzne uzębienie, od strony koła: 30 Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 53 Ilość zębów, obręcz ABS: 45 Średnica zewnętrzna [mm]: 88 Skrawanie: z rowkiem w elemencie wewnętrznym AJM - 3B0 498 099B Zewn. uzębienie, od strony koła: 33 Wewnętrzne uzębienie, od strony koła: 27 Średnica 1 [mm]: 27,51 Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 53 Skrawanie: bez rowka w wewnętrznym elemencie Ilość zębów, obręcz ABS: 45
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AJM] Jaki przegub zewnętrzny ?
Kupowałem miesiąc temu identyczny za około 170 zł u allegrowicza "danielloss" http://aukcja.onet.pl/show_user.php?uid=334850 rikardo jeżeli kupowałeś do swojego auta (AFN), to jest inny niż w aucie DOCENT90 (AJM) - [B5 AJM] Jaki przegub zewnętrzny ?