Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Chyba się w takim razie natkniemy na ekipe Subaru Oni się zbierają ok. 21 pod Halą[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 20:30_________________________________________________Oho, teściowa dzwoni Chyba będzie wcześniej niż myślałem w Krk, więc ja się mogę ciut spóźnić.
  2. Ja nie wiem dokładnie na którą bym był (zapewne 21.30 i potem zmykam jak teściowa przyjedzie albo +/- na 22 i walczyłbym pewnie do końca).
  3. Niby good point, ale nie wiem dokładnie o której będę musiał teściowa z dworca odebrac. Beata mi mówiła że coś +/- 21-22. Nie mniej będę temat śledził na bieżaco
  4. Pany, ze mna może dziś byc słabo. Między 21-22 przyjeżdża teściowa :kox: Także ja na 99% odpadam.
  5. Jeśli o mnie chodzi to byłbym max. do 23 Pytanie tylko czy będzie się jeszcze gdzie ślizgac..
  6. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Popieram . Szkoda, że piłka po strzale Del Piero z główki nie trafiła do bramki . Gdyby Marchisio trafił czysto w piłke, po podaniu Krasica (najlepszy transferu Juve w ostatnich latach), może by bramka wpadła. W sezonie 2011/2012 Juve pokaże na co go stać . [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________Ciekaw jestem co pokaże Kuchenkorz w 1/16... :gwizdanie: Oj żal dupe ściska widze :) Spoko, Wiśle takie wyniki w najbliższej przyszłości nie groża Co by nie pokazali i tak zrobili zdecydowanie więcej, niż się od Lecha oczekiwało. Brawo!!
  7. A co? Zonka juz nie puscila? :> Żołond - japa :decayed: Ale nawet o dziwo nie Żona Nie uśmiechało mi się spac 5 godzin przed robota
  8. Dobre pytanie Niemniej dla mnie jest już jednak kurde trochę za późno...
  9. Siemano ptoku Przyleciałbyś na tą 23 ?
  10. Pytanie tylko czy koło 23 będzie jeszcze prószyć? Jeśli nie to obawiam się, że większość białego zostanie rozjeżdżona. Ale... jeśli 23 będzie pasować to czemu nie ?
  11. Drakensang I i II to w ogóle świetne gry, które.... niestety przeszły praktycznie bez echa. Ciekaw jestem jej w wydaniu multi.
  12. Szkoda Cuberos A reszta? Pany, jeśli gdzieś się bawimy, to decyzja musi zapaść dość szybko bo o 21.05 gra Lech
  13. Pany, robimy coś dziś?? Jest pięknie!!!! :kox:
  14. Pablo, stare skille nie rdzewieja :decayed:
  15. rex odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    GILI :kox: Co do Gran Derbi: Kosmos. Barcelona potrafi naprawde grać nieziemską piłkę. W takiej formie w jakiej byli dziś jestem pewien, że żadna drużyna na świecie by sobie z nimi nie poradziła. Prawdziwa poezja piłki. Ale, ale! Nie dajcie się zwieść! Pamiętajcie! Barca puta! Real puta! Solo Atleti!
  16. rex odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeszcze niedawno dałbym wszystko za tę grę. Teraz im więcej o niej tym bardziej się zastanawiam czy w ogóle ją kupię... To SI z uderzaniem w dupe troche nie tenteges Ale że co...!? Odblokowanie zniszczeń!? Centralnie, ktoś tu sobie robi jaja z graczy. Wasz fanboj Sony :polew: :kox:
  17. To jest masakra.... 4......
  18. O w sznicel.... :polew: :kox:
  19. Troszki późno :/ Niemniej oczywiście będę.
  20. Wymiękłeś :naughty: Im wcześniej, tym lepiej. Ja już po robocie, więc jestem ready.
  21. Pablo, sie wie - paździerza trzeba troche przepalic. Otóż to. Dlatego ja, żeby sie nie oszukiwac przestałem się nawet golic :kox:
  22. FANTOMAS, bankowo. Generalnie czas działa na nasza niekorzyśc
  23. Pablo, proszę Cie Wiem jak wjechac na oba pasy - byc może wjazd na ladowisko, o którym mówi Cuber jest od strony Jana Pawła, tylko w którymś momencie, po odbiciu w prawo z JP II, trzeba skręcic w lewo. Tego nie ogarniam, pod od samego pasa, można wjechac pod brame ladowiska, tyle że (przynajmniej w zeszłym roku) ona była zamknięta. Nie mniej mapka fachowa BTW: Pany, czy nie uważacie że 19 to zdecydowanie za późno? Nie lepiej byłoby się umówic koło 17 - oczywiście zakładajac, że macie czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.