Treść opublikowana przez rex
-
SPOTY RADOMSKIE
Miśki...ja jestem jutro w Radomiu o +/- 14, żeby luknąć autko.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie, ale jutro Super, będę czekał w napięciu na info
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, dałabyś radę luknąć ten VIN lub dowiedzieć się coś więcej na temat tego auta?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
VIN spiszemy, ale koleś faktycznie długo smigał tym autem, bo go kojarze w Radomiu od dłuższego czasu, ale nie wiem czy do nowości czyba nie. Koleś jest zjar na takie fury i wygląda że dba o samochody, ale to zobaczymy. Zastanawiam się tylko czemu tak długo sie buja z ta esą, bo to juz bedzie rok jak ją chce sprzedać. Według tego co mówił, sprowadził sobie ją ponad roku temu, jeździł nią i teraz sprzedaje. Nic to Bryniu, czekam na info i jak tylko będzie okazja, masz piwko, dziku Ty nasz specyficzny
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, będę Ci wdzięczny jeśli dałabyś radę luknąć. Swoją drogą, mogłabyś wziąć od niego VIN, bo przez tel jakoś mi się dziwnie tłumaczył że jak kupował auto, to sprawdzał VIN'em, lecz żadnego info na temat fury nie było... BTW: Według niego, to on to auto użytkował od momentu zakupu. Jest to możliwe (bo patrząc z tego co piszesz - nie bardzo)?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziewuchy i Chopoki, czy jest możliwość żebyście oglądnęli dla mnie tę furkę? http://super-cars.otomoto.pl/audi-s4-avant-sliczne-ze-szwajcarii-C5309564.html Jeśli tak lub jeśli kojarzycie samo auto, bądź właściciela, prosiłbym o jakieś info tutaj. Będę Wam bardzo wdzięczny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak wyjeżdżałem z Huty: -15 U mnie: -13.5
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
Ja jestem zainteresowany, ale wystawianie auta kompletnie niezestrojonego to lekka żenua...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale,ale,ale.... ;( Ale ja nie chcę ;( AAAA..... ....aaa jak kupię Audi to zostaję ? Co do fotek - wiem. Jak nie pójdzie auto teraz, to zrobię nowe zdjęcia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Gusta obuwnicze pradziadów znamy. Były na wskroś identyczne. Co ciekawe nie szły one w parze z gustami z galanterii skórzanej, bądź też futrzarskiej. Np: preferencje w dziedzinie kurtek były różne. Nie skrajnie, ale jednak.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To pradziadów zawsze musiało być dwóch. I to chyba braci bliźniaków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Aaaa....zostawiłem mleko na gazie :gwizdanie: BTW: Pablo, dawaj brata na spota. Lubię z Nim konwersować Tylko żeby wziął zimowe obuwie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Trzeniu Pasiasty Żydzie :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurfa... Po tym co dziś widziałem mam ochotę sie wj***ć na kolejnego spota :D Pablo, szykuj się :decayed: \edit Widzę że mi klubowicza wżarło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuberos, Themon, Wszystkiego Naj Naj Naj !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Również dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heja Też mykam, dobrej nocki wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma to jak mój wypasiony spiek :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaaak zawsze Sokół, wklej proszę wykres Trzeńka jak masz ...i mój
-
Zaobrączkowaliśmy się
Najlepszego stary I graty
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:thumbup: :th: :th: :notworthy: Tak jest szefie Czekamy na następną zagadkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski - Wszystkiego Naj Naj Naj
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Nie Ale dobrze mierzysz bo koncern faktycznie japoński